Új hozzászólás Aktív témák
-
PR0JECTNR56
addikt
Egy 9.5mm magas WD Black-el sajnos már feszíti a hátlapot a gépen, egy felhasználói tapasztalat szerint és ahogy cyberkind is említette maximum 7mm-es magasságban fogad a 2.5" HDD-bay tartalmakat, tehát vagy SSD vagy szigorúan 7mm magas HDD, a Hitachi itt sajnos kiesik, szintén 9.5mm-es méretével.
Ezen a ponton, a HDD topik mestereit ajánlom, ők biztos tudnak megfelelő modellt ajánlani ebben a méretben is.
-
PR0JECTNR56
addikt
Ha kisebb tempó, de nagyobb kapacitás kell a linkelt Seagate vállalható darab, ha gyorsabb tempó (pl. játék miatt), akkor HGST Travelstar 7K1000, megbízható, 7200rpm ellenére csendes és költséghatékonyan suhan.
Szerk.: A Hitachi 9.5mm magas

Ha esetleg kicsit jobban felvet a pénz akkor én is SSD-t javasolnék.
-
-
PR0JECTNR56
addikt
Sziasztok!
A Dell 7566-ból ez a modell M.2-es vagy 2.5"-os SSD-vel érkezik?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv.
-
PR0JECTNR56
addikt
válasz
Kispósi
#55647
üzenetére
Az Nvidia Control Panel segítségével be tudod állítani, hogy az adott program melyik GPU-t használja, de alternatív megoldásként a célprogram .exe fájlon jobb klikk és "Futtatás a következő grafikus processzorral" részt választva szintén beállíthatod mit használjon az After Effects.
-
PR0JECTNR56
addikt
válasz
thesongold
#55573
üzenetére
Ennyire elég (lefelé görgetve találod a konkrét FPS számokat az egyes játékokhoz).
-
PR0JECTNR56
addikt
válasz
-=RelakS=-
#55561
üzenetére
Jelenleg egy 7559-em van, az adatlapomon lévő kiszerelésben, és a skálázódási anomáliák melett nálam a matt kijelző volt még egy fontos szempont a döntésben. Éjszakai rFactor versenyeknél elképesztő jó, hogy nem tükröződik a fejem a monitorban, hanem rendesen látom a pálya minden részletét és nem zavar be a reflekció semmilyen formában sem.
Meg ez nyilván abszolút személyes preferencia, de számomra tök felesleges a 4k egy 15"-ös gépbe, már csak a hardverra való tekintettel is. -
PR0JECTNR56
addikt
válasz
digolaci
#55251
üzenetére
A Dell kínálatában a kifutó 7559-et váltja, még meglehetősen új darab, hardveresen szinte tökéletesen megegyezik az elődmodellel (fontosabb különbségként a 7566 DDR4 memóriái említhetőek meg). Notebookcheck tesztre még sajnos várni kell ezzel a géppel kapcsolatban, de elsőre használható darabnak tűnik.
Új hozzászólás Aktív témák
- Acer Nitro V15 Gaming laptop
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14s G3 - i5-1245U I 16GB I 256SSD I 14,1" WUXGA I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T580 - i7-8G I 16GB I 512SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P52 XEON I 32GB I 512SSD I Nvidia I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P51 XEON I 32GB I 512SSD I Nvidia I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
- Lenovo LEGION 5 PRO Ultra 9 275HX 32GB RAM 1TB SSD RTX 5070 Ti 12GB 16" QHD+ OLED 3év Prémium GAR
- MINDENFÉLE Laptop jó áron nézz körül! 60+ hirdetés Üzleti,Gamer, Multimédiás,Tervező
- iPhone 17 White 256 GB - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - Számlás
- Dell UltraSharp 24 USB-C Hub Monitor - U2422HE - 27% ÁFÁs
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


