-
Fototrend
Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)
-
(rögzített hozzászólás)
2024. március 1-től
● a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
● a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
● A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
● Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
● A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.
Aktív témák
-
válasz
csaszi75
#47446
üzenetére
A múltkor is az látszódott az ezzel kapcsolatos hsz-edből, hogy elfelejted azt a tényt, hogy miért nem ment semmire a Digi Mobil Magyarországon: mert nem engedték őket frekvenciához jutni. Ehhez persze az a hiba is hozzá tartozik, hogy anno nem csak 5 MHz-et kellett volna venni, amikor még szabadott.
-
#85512448
törölt tag
válasz
csaszi75
#47448
üzenetére
Az, hogy a nowo negyedikként nem tudott kitörni nem jelenti azt, hogy a digi negyedikként nem fog tudni kitörni. Miért? Mert a nowo-nak soha nem volt szándékában saját mobil hálózatot építeni, a digi megtette. A nowo a korábbi frekvencia tendereken se nem indult. A nowo-nak az utolsó frekvencia tenderen nem is lett alacsony (700-800-900) frekvenciája ami nélkül értékelhető hálózatot nem lehet üzemeltetni, a diginek lett 900-on. A nowo nem nyomott áron szolgáltatott huszon évig, hogy piacot tudjon szerezni a másik háromtól, a digi startból nyomott áron indult el...
Már bocsánat, de almát körtével hasonlítasz...Szerk: Romániában a digi 5-ik mobil szereplőként indult.
1. Telefónica (majd Suntel, majd Zapp) 2. Connex (vodafone) 3.dialog (orange) 4. Cosmorom (majd Cosmote, majd Telekom) 5. Digi.A zapp már nincs, a Telekomot pedig a digi fogja a vodafone-nal megvenni.
Jelenleg a digi a második előfizetői számot tekintve.
Szóval hogy is van ez? -
#85512448
törölt tag
válasz
csaszi75
#47446
üzenetére
Szó sincs arról, amit írtál: Portugáliában a digi 5. szereplőként jelent meg a frekvencia tenderen, ha nem veszik meg a nowo-t akkor is elindultak volna, mert a frekvencia aukció kötelezte őket. Megvették a nowo-t mert jól jött a plusz frekvencia.
Ja: és amúgy a portugál vodafone akarta megvásárolni a nowo-t, de a versenyhatóság megtiltotta.
-
jpeg
újonc
válasz
csaszi75
#47360
üzenetére
Ne felejtsd el azt az “apró” tényt, hogy konkrétan a magyar hatóság ellehetetlenítette a működésüket, mivel kizárták a frekvencia aukciókról őket. Nem volt min szolgáltatni, miközben már elindították a szolgáltatás kiépítését.
Bezzeg amikor már állami tulajdonban van a mobil hálózat akkor jöhet a 700 MHz soron kívül, a TDD 2300 MHz és az MOCN a másik állami hátszelű piros szolgáltató által, aminek segítségével máris országos lefedettség lesz hamarosan (január 1-től)
. Sőt lehetséges, hogy az MOCN már egyből a 700-al is ki fog egészülni.
De várjuk ki ennek is a végét, mert egy esetleges jövőbeni kormány váltás hatására könnyen lehet, hogy a méltóságát végül megkapott és rendbe rakott negyedik mobil szolgáltató vissza kerül a publikus piacra érdeklődés hiányában. De lehet hogy kormány váltásra se lesz szükség és 5 év múlva befullad a hatalmas projekt szintén érdeklődés hiánya miatt.
Valószínűleg nem véletlenül nem nagyon van a világon máshol saját állami PPDR 4G hálózat arra, hogy a mentős meg a rendőr tudjon videóhívásozni. Vannak kétségeim afelől, hogy lesz igény ennek a használatára. -
DarkByte
addikt
válasz
csaszi75
#45598
üzenetére
Azért az internetet se magasztaljuk az egekbe.
Igen, lehet rajta jó dolgokat találni, de azért ezt is elárasztotta a filléres raklapon gyártott Netflix tartalom, az influenszer tömkeleg akik tkp. ugyanúgy celebek csak ők valami cég vackát tarháljak neked. Ha nem vagy előfizetve minden második megszakításnál nézheted a kormány propagandát ugyanúgy. Ha ebbe beleuntál olvashatod ahogy mindenki megpróbálja megmagyarázni a másiknak a közösségi médiában hogy miért hülye amiért a másik sapka van rajta. Az internet összenyitott mindenkit egy kocsmába. Próbálnál normálisan ismerkedni? Sok sikert a Tinder korában, legalább is férfiként kinézve a húsbolt ablakából.
Ha esetleg olvasnál valami médiát kattinthatod végig a rengeteg sütielfogadó ablakot, meg nézheted a hat millió reklámot.
Keresők egyre használhatatlanabbak, szponzorált dolgokat adják csak fel.
Mindezek tetejére minden próbál kendőzötten, óvatosan, patika mérlegen kimérve, PC módon fogalmazni amitől már néha feláll a hátamon a szőr.
És még erre jön most az AI generált tartalom rengeteg hogy végképp elárassza a gyenge minőségű tartalom az egészet és meg se tudd mondani mi valós még egyáltalán.Én kezdek kiábrándulni az internetből és ezt az újkori trendet kiszolgáló tech cégekből is
Pedig 2000 körül nagyon szerettem fórumozni. Az is igaz hogy közben öregedtem is nem keveset, már nem vagyok tizenéves tini.
De minden folyamatos zuhanásban van színvonalban valahogy. -
trec12
addikt
válasz
csaszi75
#45598
üzenetére
Amint megszünteti a Digi a 6e forintos 2019-es csomagot nálam is csak a net marad. Abból is elég lesz az 500-as (de a havi kiadás így is több lesz hiába csak net "hála" a sorozatos emeléseknek). Minden háttérműsort vissza lehet nézni valahol a neten amiket nézek. Valóságshow-k és társai számomra is egy idegen világ szintén...

-
zsolt_64
senior tag
válasz
csaszi75
#45598
üzenetére
Jah lehet sőŐt : pár hete az asszony elkisérte édesanyját vidékre 1 orvosi kezelésre és 2 éjszakára megszálltak 1 panzióban, ahol persze volt tv a szobában és rajta a 12 királyi csatorna. Teljesen kiakadt hogy milyen minősíthetelen szívonalú műsorok vannak megspékelve eszméletlen mennyiségű idióta reklámmal..
A realytik meg csak arra jók hogy bizonyítsák hogy mindig van lejjenn, meg undorítóbb
téma tényleg befejezve
-
AtHoS
nagyúr
válasz
csaszi75
#44792
üzenetére
Ezt priviben beszéltétek le? Csak mert a kérdése pont ellenkezőre utal: "digis szám helyett másik számot jelezzen ki"
Mondjuk azt "hogy az is megmaradjon" mire akarta érteni ill. hogy valóban kimenő hívásnál megjelenítésre gondol (mert ugye ezt is ki kell találni) vagy csak a saját telójában szeretne SIM kijelzésre másik számot megjeleníttetni (de ennek meg mi értelme lenne) azt nem lehet tudni
-
gyulaszu
senior tag
válasz
csaszi75
#44421
üzenetére
MIUI alatt van egy ilyen beállítás:
"Kettős 4G mód
Mindkét SIM-foglalatban engelyélyezi a 4G kapcsolatot."
[kép]
Kérlek ne kérdezd, hogy miért kapcsoltam ki...
Arra azonban szintén nem emlékszem, hogy az automatikus hálózat választással eddig gond lett volna...
Bár lehet, hogy azt is ez a paraméter zavarta meg... -
dr9
tag
válasz
csaszi75
#43341
üzenetére
Már nagyon térünk lefele a topikról, ezt abba kéne hagyni. Offtopikba kellett volna tedd legalább a posztot
Próbálok minél rövidebben írni.
Az RCS nem vette meg, a PPF sem vette meg (fel volt ajánlva), a Telefonica pláne nem fogja megvenni. A Vodafone általi felvásárlás új hír, ők valószínűleg három ok miatt veszik meg: felhasználók, Ericsson cellák (mivel az EU tervezi kivezetni a Huaweit) valószínűleg ezért engedték el a magyar leányvállalatot, és Erdélyben az orange MORAN nélkül kb. semmi lefedettsége se lenne. Akit több érdekel, az inkább olvasson utána.
Zárjuk le itt az egészet, és térjünk vissza a Digi Mobil HU topikra
-
hallerlaller
addikt
válasz
csaszi75
#43287
üzenetére
Én ezt értem, de 45%-os emelés az már durva, mutassam a számlákat vagy elhiszitek?
PONT most érkezett el az idő, hogy válassz magadnak egy másik szolgáltatót, jó áron, ami neked megfelel.
Igen, ezt már megfogadtam, kaptunk is a konkurenciától jó árat, elvileg még egy hétig vagyunk vodásak.Amúgy nem tudom miben reménykednek a többiek, nem azért vették meg meg lehetetlenítették el őket, hogy majd most diszkont szolgáltató legyenek. Itt áremelések leszenek/vannak.
-
dr9
tag
válasz
csaszi75
#43317
üzenetére
Inkább megemelik a voda árakat és a digisek megkapják a jelenlegi voda árakat. Ez az egész voda vásárlás csak adóság. A cellák csak bérelve vannak és az se lesz jó sok ideig, mert lassan lassan a huawei cellákról át kellesz váltani. Nem értem emiatt, hogy miért adták el a digi cellákat
. Ezért akarja megvenni a román voda is a telekomot. -
dredjudge84
őstag
válasz
csaszi75
#43298
üzenetére
Ezeket a mondatokat te írtad, idézem:
"MINDEN cég emelni fog mindig is folyamatosan."
"Miért gondolnánk, hogy a DIGI-nél máshogy lenne?"
Vagyis szerinted a Digi is beállt volna a sorba, pedig valószínűleg nem, mert ha mégis, akkor nem kellett volna ellehetetleníteni őket. Pont azért lett vége, mert ők nyomott áron adták a szolgáltatásokat.
Egyébként teljesen felesleges azon rágódni, mi lett volna ha... Nem tudjuk.
-
CirrMee
addikt
válasz
csaszi75
#43287
üzenetére
Szóval ez már nem a szocializmus, ahol mindenki egyenlő
A cucializmusban mikor volt mindenki egyenlő?
Miért gondolnánk, hogy a DIGI-nél máshogy lenne? Ha maradt volna az eredeti tulajdonos, akkor ő is kénytelen lett volna árat emelni.
Megint megpróbálod megmagyarázni, hogy miért dörgölőzöl az eresztény elvtársakhoz. A Digi hosszú évek alatt emelt többször is, de mindig igyekezett kellő távolságot tartani a "nagyok" tarifáitól. Ezt az életben nem fogod már kimagyarázni...
-
djsunstealer
aktív tag
válasz
csaszi75
#43210
üzenetére
Mondjuk azt hozzátenném, hogy az én esetemben még jól is jöhetek ki a dologból, mivel otthoni vezetékes internet és TV szolgáltatásom is van a Vodafonnál (5 ezerért össz.) és semmilyen problémám nem volt egyikkel sem idáig, ahogyan a DigiMobillal sem. A vezetékes mellé csak adnak majd vmit a ONE égisze alatt. Persze lehet én vagyok naív, sőt biztos olvasva a legtöbb hozzászólást. Nem adom vissza a Digisvodás kártyám azért sem.
-
KurtCobain
őstag
válasz
csaszi75
#42348
üzenetére
Custom ROM van rajta (LOS 18.1), ott csak 1 db VoLTE kapcsoló van. Másik kapcsoló nem jelent meg, ha arra gondolsz.
De Redmi 4X-ben is próbáltam, ott igaz frissítettem a telefont LOS 19-re, de + kapcsoló nincs ott sem. A VoLTE kapcsoló bekapcsolásával a VoLTE roaming is aktiválódik.
-
válasz
csaszi75
#42350
üzenetére
Igen, köszi, a Cellmappert közben már más is ajánlotta.

Bármelyik szolgáltató, ha torlódik egy cella előbb-utóbb kénytelen bővíteni.
Ez az, erre voltam kiváncsi, gondolom itt is ez a helyzet, h túl sokan használjuk egyszerre, ezért ilyen gyalázatos az elérhető sebesség.
De ha te olyan helyen vagy, ahol gyengébb a vétel, akkor az halmozottan hátrányos.
Egy dolgot tudsz, hogy a lakás több helyén kísérletezel, (reggel, délben, este) hogy melyik helyről a legjobb a böngészés/letöltés.Ez pont fordítva van. A Diginél volt gyengébb a térerő, de még a gyenge térerő mellett is jól lehetett a netet használni, szépen töltődtek be a weboldalak, működött a Youtube.
Most a plafonig érő térerő mellett se lehet használni a netet.
Azért az már nagyon régen volt, h 128Kbit, meg 256Kbit legyen a letöltési sebesség, nem?Én még kb Vágási Ferivel együtt szálltam be az internetbe, és emlékszek, mikor az Invitel indult, akkor 512Kbit, meg 1Mbit, 2Mbit csomagok közül lehetett választani, és néhány év után akik kezdettől fogva 2Mbitre fizettek elő, felemelték 3Mbitre, szóval már akkor is csak a szxrabb helyeken lehetett 128-as, meg 256-os netre előfizetni, és most folyamatosan ezeket mérek, igaz, 5-10Mbites feltöltések mellett.

Remélem ez nem marad így, mert ez a netsebesség még Facebookra is kevés, az üzenetek nem mennek át Messengeren, csak késve, Instán, Skypeon szintén.
Ráadásul a netre szükségem lenne a munkámhoz is, de nem bírok letöltögetni e-mail csatolmányokat se, olyan lassan érnek le.

Egyébként két Digis kártyát használtam.
Egyik a telefonban van, ugye mobilnet gyanánt.
A másik egy másik telefonban az ablakban volt, arról osztottam hotspotot az itthoni eszközöknek (laptopok, tablet). Ez így elég volt a 2x30GB, és a sebesség is tökjó volt.Namost a Vodát hiába ér plafonig a térerő, semennyire se lehet használni.

Amúgy meg millió cikket/írást lehet találni..
Igen, gondoltam, h biztosan le vannak ezek írva frankó technológiai leírásokban, csak azt nem tudtam milyen keresőkifejezéssel keressek rá, mert ez a "hogyan csatlakozik a telefon egy adótoronyhoz?" ez gondoltam biztos nem lesz célravezető.
Mindenesetre most már értem, h mégis hogy van ez, mekkora sebességet képes egy torony adni az összes rácsatlakozott készüléknek, köszi a segítséget.
Nem akarok vezetékesre váltani, TV-t nem nézünk, így nincs szükség rá. Hazajárok hetente-kéthetente, otthon van vezetékes net, letöltök pár filmet, sorozatot, szóval a nagy adatmennyiség letöltését pár terás külső HDD-vel megoldom, jó volt ez a Digis olcsónet korszak itt helyben eddig. :/
-
initio
csendes tag
válasz
csaszi75
#42001
üzenetére
vágül csak sikerült: LTE+ R ( Roaming ) Volte is van.
A Volte nyűg kapcsán: ( kéretik nem megkövezni, ez magánvélemény!!! )
A mobil az Samsungnál indul S23 Ultra, Tab S8 Ultra ( előtte S22 Ultra, Note20 Ultra, Note10+ ) és ott is fejeződik be!1.) Bootloader kinyit ( Ezen okból számomra a HUA nem is eszköz mióta nem nyitható )
2.) Kernel átír, band-lista frissít, felbuildel (nehéz, de nem ördögtől való)
3.) FW: DR ketan rom, saját átirata XEH/DTB
4.) Nyilván a saját buld a legújabb AOSP-ből! jelenleg: A13 (van már 14 is, tudom: időhiány)És minden ilyen gond megoldódik, mert:
a.) BL kinyit: Ura vagy a saját eszközödnek, nem user-ja
Főleg amennyi pénzbe kerülnek manapság ez a szabadság alap lenne! ( igy HUA: Kuka, Annak utángyártottjai XIA meg REALME és társai hulladékok alapból szóba SEM kerülhetnek , ahogy a Samu alsó, és közép kategóriásai sem --> Ha valamit csinálunk, csináljuk jól, ha valami lehet jó akkor legyen is az elve alapján --> Nyilván kinek mi a fontos a pénz beosztásakor )
b.) Skálázható minden IS, és egy ilyen esetben nem kotlik meg a,b,c,d, szolgáltatás, mert pár terminal command-al orvolsolható minden IS.És ha így jársz el akkor láss csodát:
Ez csak egy egyéni nézet, kérem ezt tiszteletben tartani olvasás előtt!
-
-
válasz
csaszi75
#41953
üzenetére
Akkor pontosítok, mert nem voltam egyértelmű. Android 10-en Xiaomi Redmi Note 7 pro-val megy a volte roaming. Tehát aki azt állítja, hogy android 11-től megy csak a volte roaming, az hülyeséget mond.
Így már oké? Amúgy pont egy Xiaomi telefonról beszélünk, ami márkánál tudjuk, hogy kismillió fajta készüléket csinál és így márkán belül is előfordul, hogy egyik típusnál működik egy szolgáltatás, a másik (egy betűvel eltérő) típusnál meg nem, pedig van kapcsolója.
Szóval ha Xiaominál van ilyen, hogy Android 10-en megy a volte ROAMING, akkor más márkák más készülékeinél is simán előfordulhat.
Max állapotjelzőn nem mutatja. -
válasz
csaszi75
#41760
üzenetére
Úgy néz ki tényleg nagyjából helytálló az a cikk.
Samsung Galaxy A5 (2017) (android 8) nem megy a VoLTE Roaming.
Samsung Galaxy J3 (2017) (android 9) nem megy a VoLTE Roaming
Samsung Galaxy S9+ (android 10) meglepetés: nem megy a VoLTE Roaming
iPhone 8, XS VoLTE Roaming OK.
-
Lackooo84
nagyúr
válasz
csaszi75
#41797
üzenetére
Szerinted wifin mértem azt a "gyér" sebességet?? Na akkor mutatom a wifit:
Na nálam ilyen a wifi csak h tudd.

Ez meg a nem wifi bent és kint:
Ja de vágom mire gondoltál, amikor az első képernyőképeket csináltam, akkor már visszakapcsoltam a wifit azért volt ott az ikonja, de a méréskor ki volt kapcsolva.
-
brumicica
tag
válasz
csaszi75
#41737
üzenetére
Szerintem ez a Bell cikk nem pontos. A Samsungnak is vannak egyes modellei, amelyekben pl Telekom kártyával megy a VoLTE (pl A3 2017 vagy A5 2016) Android 8-al :-D. A kapcsoló pedig csak Telekom kártyával jelenik meg, más szolgáltatóval nem. Akkor ez inkább hardver (SoC) függő lehet...
-
4Grider
félisten
válasz
csaszi75
#41716
üzenetére
Nekem egy kicsit más erről a véleményem, mert láttam, hogy a citinél mekkora adósságot halmoztak fel, gyakorlatilag mindenükön jelzálog volt, cégmonitoring rendszerekben fabatka közeli fizetőképességgel szerepeltek évekig. Nem véletlen, hogy a cégünk beszállítóként nem adott nekik halasztott fizetési lehetőséget. Mondjuk az is érdekes volt, hogy amikor kértek, rögtön 180 nappal indítottak. Alapból úgy gondolták, hogy majd finanszírozzuk őket fél évig...
-
válasz
csaszi75
#41519
üzenetére
Értem amit írsz, meglátjuk hogy lesz a gyakorlatban.
A másik topicban már fejtegetve volt párszor ez a VoLTE roaming téma, hogy a kompatibilitás hogy fog működni... mi most majd élesben tesztelhetjük a Digivel, úgy hogy külföldre se kell menni hozzá
Azért szerintem az lenne a normális, ha alapesetben amelyik készüléken működik a VoLTE azzal a VoLTE roaming is működjön, de sajnos már nagyon sok esetben láthattuk, hogy az egész VoLTE technológia szenved a kompatibilitási gondoktól, leginkább android téren. Elég csak a régebbi Samsungok régiós hülyeségeire gondolni. Szerencsére az újabb Samsungoknál már nem számít milyen régiós a készülék, de azért még mindig vannak márkák, ahol problémás a kompatibilitás.A baj csak az, hogy egy ilyen "gagyi" kompatibilitású technológiával így soha nem lesznek kivezetve az elavult 2G hálózatok, mert igen sok problémát okozna ha csak ezt a témát nézzük.
A Telekom Románia egy hátul kullogó 4. piaci szereplővé süllyedt (valószínűleg a Digi hatására), olyannyira, hogy még az 5G szempontjából kritikis frekvenciák értékesítésén sem vettek részt, de meglátszik a 4G hálózatukon is (vidéken kevés torony, kevés kapacitás). A fejlesztések is elmaradnak, habár néhol a Digi tornyaira települnek be. Összességében nincs túl nagy jövője, nem véletlen eladó, és nem véletlen nem kell senkinek.
-
válasz
csaszi75
#41493
üzenetére
Szerintem felesleges vitát kelteni abból, hogy ki mit várt.
Én személy szerint (mint ahogy a korábbi hozzászólásaimból látharod is) a HWSW cikkének címéből IS kiindulva "Virtuális szolgáltatóvá válik a Digi Mobil" úgy képzeltem el, mint pl. a Netfone esetében, hogy marad a szolgáltatói kijelzés és a core hálózat stb.Végülis nagyot nem tévedtem, mert csak azt nem sejtettem, hogy a telefon ezt roamingnak fogja érzékelni.
-
jovás
senior tag
válasz
csaszi75
#41468
üzenetére
Esetleg így jobban látszik.
-
válasz
csaszi75
#41461
üzenetére
Az, hogy csak Ericsson, vagy Huawei elemeket is használ a Digi, az tényszerű dolog.
Én is úgy tudom, hogy ők Ericsson eszközöket használtak, ellentétben a nagyokkal. Ezt egyszerű cáfolni, elég egy link az ellenkezőjéről, vagy egy fotó egy Huawei állomásról.
Ebben a kérdésben minden más csak annak a bizonyos légnemű dolognak a reszelgetése. -
-
CirrMee
addikt
válasz
csaszi75
#41445
üzenetére
Kifejtenéd bővebben a SIM csere esetében mi a szerinted nem megfelelő? Tehát miért kell vagy miért nem kell DIGI SIM csere szolgáltatói oldalon?
Röviden: a kártya csupán az előfizetőt azonosítja a hálózat felé - akár a melóst a céges belépőkártyája. Ahhoz, hogy a Digi előfizetők használhassák a vodka hálózatot, csak annyi kell, hogy az előfizetők azonosítóinak listáját átdobják, majd ezeknek jóváhagyják a hálózat használatát (természetesen a kért paraméterekkel/korlátokkal). Onnantól, hogy a másik szolgáltató rendszerében vagyunk, mi a francért akarsz kényszeredetten olyan eszközt cserélni, aminek csak ennyi a feladata...?
-
sitq74
csendes tag
válasz
csaszi75
#41447
üzenetére
Keveset szoktam hozzászólni, pont a leszólások miatt, és ha tudom, akkor magamnak összeszedem a hasznos információkat.
Ebben a beszállítói kérdésben azért szóltam hozzá, mert számomra egy kedves fóromtársat szerettem volna ezzel az információval kiegészíteni, akinek sok jó meglátása, észrevételei vannak ebben a topikban, és azt gondoltam, hogy ezzel segítem az ő vélekedéseit.Akit érdekel a beszállítói kérdés, az után tud járni, a rothfb társ kérésére én nyilvánosan ezt a témát elengedtem, és a hetelességhez még annyit, hogy eső között hoztam azt az információt is, hogy Vodafoneon megy tovább a Digi szolgáltatási.
Talán így érthető... -
ACE-
addikt
válasz
csaszi75
#41430
üzenetére
"Az nem jelent semmit sztem, hogy az egyik Ericsson a másik meg Huawei, ugyananak a szabványnak kell megfelelniük.. ugyanúgy tudni kell rajta telefonálni, ugyanúgy kell tudják kezelni az egész hálózati jelzéseket.. Sztem simán lehetne keverni a két beszállító eszközeit.. persze biztos kellene sok fejlesztés, de olcsóbb lenne mint egy teljesen új kiépítés.."
Igaz valóban nem tényként hangzott el csak amolyan inkompetens véleményként...
-
ACE-
addikt
válasz
csaszi75
#41421
üzenetére
Gondolom arra, amit írt, hogy az írásodból látszik hogy nem értesz hozzá. Én sem értek hozzá, de ha tippelnem kéne, ami szabvány, az a telefon és az antenna közötti kapcsolat, az hogy ezekből egy hálózatot építs, már nem szabvány, az az adott gyártó saját infrastruktúrája, azok pedig nem biztos (sőt talán szinte egyáltalán nem biztos) hogy kompatibilisek.
Aktív témák
● A politikai jellegű hozzászólások figyelmeztetés nélkül törlésre kerülnek!
● Az Összefoglalóban megtalálható, hogy mit ír a Digi ÁSZF a szolgáltatás és a SIM kártya használatáról. Az ezzel kapcsolatos hozzászólások törlésre kerülnek.
● A személyeskedő, sértő vagy flame jellegű hozzászólások törlésre kerülnek.
● Az iPhone-os SMS küldést boncolgató hozzászólások törlésre kerülnek.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI kábel TV
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Éjszakai műszak
- MIUI / HyperOS topik
- CES 2026: Új autót mutatott be a Sony Honda Mobility
- iPhone topik
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Elemlámpa, zseblámpa
- Motorola G86 - majdnem Edge
- alza vélemények - tapasztalatok
- További aktív témák...
- Eladó Samsung Galaxy S22 8/128GB / 12 hó jótállás
- iKing.Hu - HONOR 400 Lite 5G Velvet Grey Vékony, könnyű, AI-kameragomb 8/256 GB- 2027. 07. 01
- Apple Mac Studio M2 Ultra 24 magos CPU, 60 magos GPU, 64GB RAM, 1024GB SSD
- iPhone 12 64GB 95% (3 hónap Garancia)
- Vállalom Xianomi Okos kamerák, szoftveres javíttását
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

. Sőt lehetséges, hogy az MOCN már egyből a 700-al is ki fog egészülni.
téma tényleg befejezve

Néha beáll mint a szög és csak újratöltésre hoz be mindent.
. Ezért akarja megvenni a román voda is a telekomot.



