-
Fototrend
Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)
-
(rögzített hozzászólás)
2024. március 1-től
● a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
● a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
● A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
● Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
● A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.
Aktív témák
-
válasz
trubabp
#2300
üzenetére
Ezzel kapcsolatban jut eszembe, hogy valamekkora tesztüzem nyilván van az éles bevezetés előtt ilyenkor, nem? Tehát pl. mindent megcsinálnak, bekötnek, beállítják a szoftvert, elindítják a szolgáltatást, de mielőtt publikus lenne, van egy tesztidőszak. (Gondolom én.) Ha van ilyen, ez mennyi ideig szokott tartani?
Azért kérdezem, mert ha megjelennek az első hálózati nevek a telefonokon, akkor kb. azzal lehet számolni, hogy egy ilyen tesztidőszak elteltével indulhat a publikus szolgáltatás.+1 jó kérdés: az NMHH-nál bejelentett időpontig a tesztsugárzásnak (tehát a fizikai rádiójelnek) kell elindulnia, vagy az előfizetők számára nyitva álló publikus szolgáltatásnak?
-
válasz
trubabp
#2279
üzenetére
"Néhány helyne még az optikát kell felvezetni hozzájk, de az már kismiska dolog lesz."
Újabb kijelentés egy alternatív valóságból. Ebben az alternatív valóságban pár fém pálca kihelyezése a munka dandárja, és ehhez képest jelentéktelen semmiség azt optikával bekötni a hálózatba.

Aktív témák
● A politikai jellegű hozzászólások figyelmeztetés nélkül törlésre kerülnek!
● Az Összefoglalóban megtalálható, hogy mit ír a Digi ÁSZF a szolgáltatás és a SIM kártya használatáról. Az ezzel kapcsolatos hozzászólások törlésre kerülnek.
● A személyeskedő, sértő vagy flame jellegű hozzászólások törlésre kerülnek.
● Az iPhone-os SMS küldést boncolgató hozzászólások törlésre kerülnek.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI kábel TV
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Asrock B450M R5 5500 8GB DDR4 256GB SSD GTX 1050 Ti 4GB Zalman T3 Plus DeepCool 400W
- Új Honor X7d 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÚJ Apple Airpods Pro 3 - www.stylebolt.hu - 1 Év Apple garancia - 27 százalékos Áfá-s száma !!!!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

