-
Fototrend
Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsigus
őstag
válasz
tendetiti #12963 üzenetére
Egyébként ha nem számít a böngésző/játék stb. csak a lejátszás akkor ajánlom az OpenELEC-et. Ez egy (akár pendrive-ra is) önállóan telepíthető Linux alapú op. rendszer XBMC-vel.
Sok platformra elérhető, nem kell telepíteni/beállítgatni semmit a Linux-on, csak felteszed a megfelelő verziót, beállítod az XBMC-t és megy.
-
zsigus
őstag
válasz
tendetiti #12963 üzenetére
Sajnos az egeret soha nem támogatta (legalábbis amióta én használom egyik verzió sem). De billentyűzettel tökéletesen kezelhető. Lehet, hogy egy picit fura lesz először, de könnyen hozzá lehet szokni. Én a HTPC-n csak egy wireless billentyűzetet használok ezzel a témával, teljesen jó.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Mi is az a HTPC?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Mielőbb díjat rakatnának a görögök az olcsó csomagokra az EU-ban
- NBA és kosárlabda topic
- pfSense - Avagy az okosított házirouter
- Milyen monitort vegyek?
- Autós topik
- Építő/felújító topik
- Mini-ITX
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- További aktív témák...
- IKEA Format lámpák eladóak (Egyben kedvezménnyel vihető!)
- DELL PowerEdge R740 rack szerver - 2xGold 6130 (16c/32t, 2.1/3.7GHz), 64GB RAM, 10Gbit HBA330, áfás
- billentyűzetek - kiárusítás - Logitech, Corsair, ASUS
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Kingston KC3000 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest