-
Fototrend
A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.
Új hozzászólás Aktív témák
-
medvezsolt
senior tag
Halihó!
Van arra mód eXcel 2003-ban, hogy ha egy cellába X-et rakok akkor a másik cellába beiródjon az aktuális dátum?

VB kód kell ehhez? segítenétek?
-
medvezsolt
senior tag
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. Ha egy cella egy bizonyos képletet tartalmaz azt belehet színezni, ezt tudom. De olyant lehet-e csinálni, hogy pl. egy HA függvény belsejében megadni, hogyha egy cella színe piros, akkor egy másik cellának legyen vmi értéke. Tulajdonképp pont fordítva.
-
medvezsolt
senior tag
válasz
m.zmrzlina
#10970
üzenetére
Köszönöm Szépen , kipróbálom. A VBhez annyira nem értek, tehát anélkül szoktam Excelben varázsolni

-
medvezsolt
senior tag
válasz
Delila_1
#10974
üzenetére
Bocsi, de én tökéletesen pontosan definiáltam. És elég jól le is írtam. Fentebb válaszoltak is. A lényeg, hogy Az A oszlop nem minden elemét akarom hogy össze adódjon az A1 cellában, hanem csak néhányat. Például azokat amiket háttérszínnel látok el vagy félkövéren írok.
-
medvezsolt
senior tag
válasz
medvezsolt
#10965
üzenetére
olyat pl lehet, hogy hajtsa végre ezt: =100 - (J7:J100) ha (J7:J100)=döltbetűs vagy piroshátterű? Lehet Excelben ilyenekre hivatkozni, hogy félkövér cellák?
-
medvezsolt
senior tag
Sziasztok!
Lehet olyat Excelben csinálni, hogy PL:
Van egy adott oszlop egy cellájában egy érték és én ha ugyanazon oszlop másik cellájába beírok egy számot az vonódjon ki belőle ( ha kitörlöm, adódjon vissza). DE ezt nem az adott oszlop összes cellájára akarom értelmezni, csak néhányra. Tehát van az érték A1-ben. és A2,A3,A4 , stb cellákba irogatok számokat akkor hozzáadódjanak vagy kivonódjanak az A1ből. Viszont lehet, hogy A2öt ki akarom vonni belőle, A11-et nem. Tehát nem minden cellát. Esetleg minden vastag betűset, vagy minden kék hátterűt,stb.
Köszönöm,
-
medvezsolt
senior tag
válasz
m.zmrzlina
#10586
üzenetére
Köszönöm
-
medvezsolt
senior tag
nincs valami jó jelszó feltörő progitok Excelhez? Van egy levédett munkalapom és felkéne tudni oldanom:S
Új hozzászólás Aktív témák
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Samsung Galaxy Z Flip6 12/512GB - ÚJSZERŰ, Kártyafüggetlen, Kék - 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple - 1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4279
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4790 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Fferi50