Új hozzászólás Aktív témák
-
kapeti07
senior tag
válasz
Woodslave
#24521
üzenetére
Én Oscar-t szeretném már régóta kipróbálni de valahogy mindíg a 85+-ban végzi szegény.
Közben nyeltem egyet és ráklikkeltem a pre-orderre, kell ez a keser-édes hobby az életemből. Beruháztam én is a 23-ra. Rájöttem, hogy ha ez a játék csak örömöt adna akkor megunnánk hamar
Amúgy sokat nyomott a latba a döntésemben az is, hogy ezen a fórumon nagyon jó a közösség és az is hiányozna ha nem tudnám olvasgatni / hozzászolni.
-
kapeti07
senior tag
Én az utóbbi időkben újra jó meccseket játszok. Nincs rajtam kényszer a csapatépítés miatt, próbálom élvezni a játékot. Gondolom a sulikezdés és az új rész közeledte miatt is kevesebben játszhatnak, mert a kapcsolatra sincs panaszom jelenleg. Most esténként 10 után játszom és fluid a játékmenet. Lehet EA szervert telepítettek a szomszédomba
Az a bajom, hogy jön az új rész és megint mehet majd a geccsolás az elején, a fullos csapatomat meg ki sem tudom élvezni.
Jelenleg 4-2-2-2-t játszok, nem a legacélosabb a védelmem csak próbálok mindíg egyel többet rúgni mint az ellenfél. Haaland lapját csak kipróbáltam hétvégén és bennragadt a kezdőben. Az egy Medvedisznóember, a pályán egy GOD mode. A korábbi lapjait is próbálgattam, ettől is féltem, de ez legalább mozgékony is. Jelenleg miatta váltottam PL-re Laligáról.
Egy Kante kellene még Mount helyett, de már nem töröm miatta magam. vele sem lenne jobb a csapat.
-
kapeti07
senior tag
válasz
Woodslave
#24110
üzenetére
Rápróbálok majd. Casemiro helyett lett volna, de most meg a 85x10 adott egy Vini JR-t. Tehát Case csak maradna.
Hihetetlen, hogy még mindíg van min agyalni. Azt sajnálom, hogy ezek az SBC-k nem 1 hónappal ezelőtt jöttek és akkor még ki is lehetett volna élvezni ezeket a játékosokat.Hihetetlen de Abedi Pelé, Ribery, Haaland új lapja, Gabi Jesus és Pink Griezman játékosaimmal még nem is játszottam.
-
kapeti07
senior tag
Nekem SS pick elsőnek beadta Marcelo-t és Valverde-t. Láttam boxon 550 ezer a brazil, de nagyon szükségem volt Valverdére így ő lett. Utánna 2x is kipickeltem Valve-t. Most bánom, hogy nem a nagyobb értékű lapot vettem ki ahogy szoktam. Amúgy sem CR, se Kanté vagy Messi se jött amiket szerettem volna kipróbálni.
Amúgy SS Ramost használja valaki? Érdemes belőle CM-et csinálni, mert vele tudnám linkelni a R Sanchest. Van valakinek tapasztalata? A Dif WR miatt aggódom nála.
-
kapeti07
senior tag
válasz
Woodslave
#23818
üzenetére
Én is kiraktam Griezmant, Lewa-t és Neymarból is már csak 2 hiánzik. De még mindíg ilyen "régi" lapokkal játszok mint TOTS Suarez és Paqueta. Valahogy jobban bejönnek mint zöld és rózsaszín társaik. Kroos és társaik meg ülnek a kispadon. Egyedül akit megérte kirakni Dinho volt.
-
kapeti07
senior tag
Nekem még a 4 rivals win se jött össze a héten. Mindenki agyonver, a Brazil kupás Friendlys-ben nyerek csak egyet-egyet néha. Ma egy 5 vereség sorozat után (mindegyik bosszantó hibákkal és lagtengerrel) kikapcsolatm és elindítottam a Forza H V-öt. Végre játszottam valamivel ami kikapcsolt és kedvezően hatott az idegrendszeremre. Lehet tartok 2 hét szünetet vagy végzek a 22-vel.
Kitartást nektek!
-
-
kapeti07
senior tag
válasz
Woodslave
#22936
üzenetére
Tavaly jobbak voltak a promók ilyenkor, most nagyon ellaposodott a végére szerintem. A matchmaking-nél is egyre tovább tart amíg talál ellenfelet. Amikor talál akkor is jó messziről, hogy még a kapcsolat is sz@r legyen. Mindenki inkább nyaral, vagy játszik mással.
Lehet én is draftolok egyet-kettőt.
-
kapeti07
senior tag
válasz
EA's hit
#22826
üzenetére
Amikor még a PES feljövőben volt akkor még a Fifa is jobb volt. Most hogy a PES vagy eFootbal gyengélkedik, látszik hogy hátradőltek. Amíg nem lesz rendes konkurencia addig nem lesz nagy javulás sajnos. A Fifa márkanevet is elengedték, először azt terveztem, hogy a következő évet még mint utolsó Fifa-t még végigtolom, de talán mégis el kellene engedni.
-
-
kapeti07
senior tag
Igen 86+.
Én is felbátorodtam és kiraktam, ki is jött Fanthasy Coutinho. Elsőre örültem aztán láttam, hogy már csak 350 ezret ér. Mondjuk abszolult beépíthető nállam, jobb chem lesz így Paqueta-nak is, úgyhogy nem szomorkodom. Bár Fanthasy Dembele-nek örültem volna a legjobban, őt akartam és akkor megvettem volna mellé Pedrit, SS Auba-t és Adama-t is.
De kivettem a pink Havertz-et is, így beépítettem SS Werner mellé. Öcsi bácsinak majd csak a Loan lapját veszem ki és Friendly-be elszórakozok vele. -
kapeti07
senior tag
Kiborít a Rivals, egyszerűen nem tudok nyerni. 9 meccsből 1 győzelem és egy döntetlenre futotta ma reggel. A döntetlenes meccsem mikor elkeztődött akkor azt hittem ennek az ellenfélnek gurítok egy hatost. Lenyomom az x-et és 2 mp után lövi csak el. Védőim menekülnek mindsem beállnának védekezni. Olyan mintha lenne valami cheat kód az ellenfelemnél. Hétfőn reggel még jól ment, 5 mecs / 5 győzelem volt. Volt valami patch azóta vagy hogy lett ilyen csöves a csapatom. Próbáltam más taktikát, más játékosokkal olyanokkal akikkel nem is szeretek játszani. Insigne Lozano múlt héten brillírozott, most mintha Gold lappá nerfelték volna őket.
Ezt az új Havertz-et pedig ki kell szednem, mert sz@rrá sz...tott vele mindenki.Holnap reggel még egyszer nekifutok 1 győzelem kell a 8 winhez, azt hogy Div 2-be feljussak már elengedtem.
-
kapeti07
senior tag
Megjött az EOA Aguero és PIM Henry a cspatomba:
Guess who paid a visit pic.twitter.com/pwipVahvyQ
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 18, 2022 ">[link] -
kapeti07
senior tag
-
kapeti07
senior tag
Szerintem aki kilép annak automatikusan vereségként kellene elkönyvelni a meccsét és a másik fél a győztes. Ha feladod akkor a másik nyert, szerintem ez minden sportágban így van. De hát Kanada nem egy sportnemzet
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mario Gomez jött ide is... Miért is nem hagyom ezeket az SBC-ket a fenébe.
-
kapeti07
senior tag
Én is adtam egy esélyt ennek az SBC-nek de kár volt. PL Corona-t beleraktam (és kb az összes fodderem) és Corona volt a legjobb a pickekben is
Volt még egy A. Davies akit, végül őt vettem ki a rating miatt. De sajnos nem tudom beépíteni, de lehet valamelyik Ikonnal a padláson megpróbálom. Jó lapnak tűnik, de nem is értem, hogy eredetileg védő lenne a Def Workrate miért low
Pedig jó kis CDM-et lehetne belőle csinálni. -
kapeti07
senior tag
Nekem ez volt az első teljes idényem. Korábban mindig november-december körül vettem meg a 20-at és a 21-et. Idén hosszú volt ez a rész, a végére "elfáradtam", a motivációm alábbhagyott mostanra.
Szerintem ez elejét biztos kihagyom a 23-nak. 2 gyerek munka + kertes ház mellett egyre kevesebb az időm játszani. Bár kevés játékkal (heti 10-12 mecs) is sokra jutottam szerintem. A kapcsolati problémák nekem is elveszik a kedvemet, de vidékről játszom és itt nem túl erős netkapcsolat. -
kapeti07
senior tag
Akiket várok a Futtiestól, remélem benne lesznek: Renato Sanches, Llorente, Mahrez, F. Mendy, Ederson, Maguire
( utóbbival csak vicceltem ). -
kapeti07
senior tag
válasz
Kristof_94
#22477
üzenetére
Én is várom már a Futties-t. Nekem ez a ShapeShifter elég sótlan volt, szinte egy játékos se volt akire vágytam volna közülük.
-
-
kapeti07
senior tag
Szerintetek a Prime Ronaldinho használható még a játék ezen szakaszában? Nyilván nem e-sport miatt kell, csak mivel nagy kedvenc ezért gondolkodom benne. A Moments-re már nincs keret.
-
kapeti07
senior tag
Sziasztok,
Nagy szerencse ért a hétvégén. 2,5 éves FUT pályafutásom legnagyobb nyitása jött vasárnap az SB Elite 2 rewardból: Prime Ronaldo Nazario. Soha nem nyitottam még pakkból Ikon-t, az meg hogy eladható csak hab a tortán. Kicsit sajnálom, hogy most húztam ki de még így is örülök neki. mentem vele pár meccset de ilyen nagy értékű eladható lapot nem szeretnék megtartani. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mikor lehet eladni egy ilyen nagyobb értékű lapot?
-
kapeti07
senior tag
-
kapeti07
senior tag
Nem tudjátok, hogy a mostani swap csomagok mikor lesznek elérhetőek? És pénteken a Shapeshifter folytatódik vagy lesz valami új Promo is?
-
kapeti07
senior tag
Hát nekem megvan ez a Paquaeta, de nem adja annyira. Még Bernado Silva vagy Canales (showdown) is jobbak nála. Vagy lehet nem tudom használni/kihozni a lapból amit tud igazán. Próbáltam mint CM, CDM sőt talán Cam-ban volt a legjobb de onnan pedig Showdown Isco szorította ki, aki sokkal használhatóbb és beépíthetőbb nálam.
-
kapeti07
senior tag
válasz
EA's hit
#21972
üzenetére
Akkor kiveszem én is. Így legalább 10-es lesz EOE Insigne is, bár őt terveztem lecserélni mert mintha visszább vették volna az utóbbi időkben. Hátha 10-esen megtáltosul megint.
Amúgy nektek ki a kapusotok? Nekem TOTS Courtois kirobbanthatatlan. Sok olyan meccsem van amiben az ő tartja a csapatomat meccsben a lag-ok és delay-ek tengerében.
-
kapeti07
senior tag
Na a szülinapomon meglepett a játék. Kiszenvettem az 5--ik Tokent a 85*20-hoz. Gondoltam hátha ad valamit. Adott egy TOTS Paqueta-t és egy Maignan-t, valamint 3 nagy ratinges a dél amerikai promóból.
Aztán a efigs tots upgrade adott egy Marquinos-t meg egy Payet-et. Lehet vissza kell állnom a francia vonalra. De sajnálom hogy Gouiri-t berakatam valamelyik SBC-be.Hátul jól mucsikál a Cancelo-Laporte-Nacho-Navas, GK: Courtois részleg. Most bolygathatom meg az egészet. Mert Paqueta-t csak Marquinos-al tudom beépíteni ahoz robbantanom kell a hátó alakzatot. Szerintetek megéri beeröltetnem Marquinos-t? Használja valaki?
-
kapeti07
senior tag
Hát már mindenemet elégettem a TOTS-os SBC-k miatt. Csak az untrade csapatom maradt meg egy eladható Inaki Wiliiams. Őt nem adom el, mert megígértem neki hogy a végéig nállam marad
Sokat köszönhetek neki, fontos győzelmeket.Az orosz rulett végén nekem Haaland-ot dobta a gép előtte semmi említésre méltót. Ment mind a kövi körbe. A norvég használható amúgy? Próbáltátok már? Sajnos nem tudom beépíteni már. Ha már a city-s lapja lenne az jobb lenne
-
kapeti07
senior tag
válasz
Kristof_94
#20617
üzenetére
Az lenne a jó ha 5x kihúztad valamelyik kisebb lapot akkor beválthatnád az egyik nagyobb halra. Azért annak is kevés (lenne) az esélye, hogy 1 promón belül 5x kihúzod ugyanazt.
-
kapeti07
senior tag
válasz
Woodslave
#20607
üzenetére
A TOTS elején szerintem jókat nyitottam, lehet ezért büntet most az EA.
Eddig ezeket nyitottam:
Community: Livramento, Moreno, Laporte, LLorois (2x).
PL: Cancelo, AArnold, Jota, Rodri.
Spanyol: Munain, Canales, Courtois, Acuna, De Tomas (2x).Ugyanannyi SBC-t forgatok és semmi. Persze jönnek ilyen Casemiro-k és gold Moreno-k. Foddereket kapok, de semmi TOTS, csak a garantáltból.
Legalább nem kell felforgatnom a csapatot. Pedig egy Yeddernek örültem volna. -
kapeti07
senior tag
Sziasztok,
Kísérletezek a taktikai beállításokkal. Olyan kérdésem lenne, hogy a player Instructionsnál ha a LB/RB-re beállítom a Step-Up-ot azaz szorosabban fogja a támadót akkor könnyebben tudnak lefordulni vagy megkeserítem az életét az ellenfélnek. Próbáltátok már?
Egyébként nekem még csak 1 Tots jött a Ligue 1-ből, pedig szorgalmasan csinálom az upgrade-eket és a 81+-t is. Az is a garantáltból. Se Terrier se senki nem jött, nemhogy duplicate. Lehet már csak az ultimate-re fogok koncentrálni, a 20x 85-öt is arra figom tartogatni.
-
kapeti07
senior tag
válasz
Dzsoki92
#20531
üzenetére
Nekem jött a belga ligás kapus meg 2x 86-os. Hát többet vártam én is.
Más: Tegnap csak ki akartam farmolni Ajorque-t és mivel nem nagyon van Francia ligás játékosom beraktam pár Loan lapot, többek között TOTS Payetet. Igaz hogy csak SB-t nyomtam vele, de hihetetlenül agilis és robbanékony a pali. Ajánlom figyelmetekbe, boxon 80 ezret kérnek érte. Szerintem annyit bőven megér. Anno POTM Ben Yeddert éreztem ilyen pengének csatárba.
-
kapeti07
senior tag
Na pont mikor szabin vagyok és azt terveztem, hogy megcsinálom a Draft-okat. Ezeket a szerver karbantartásokat nem kehetne pár nappal hamarabb jelezni. Vagy túl sokat kérek
-
-
kapeti07
senior tag
válasz
toxicjew
#19717
üzenetére
Én a múltkor annyira padlón voltam Rivals-ban 6 meccs 6 vereség, hogy játszottam egy Friendly meccset a gép ellen amatőr szinten. A héten nem is lett meg a 8 Win csak a 4, pedig nem Elite vagyok, csak Div3.
Ennél a mostani helyzetnél már az is jobb lenne, ha lenne egy keleti blokk ahol a magyar a szlovák, szlovén bolgár román játékosok játszhatnának egymással. Kiegyenlítettebb lenne.
-
kapeti07
senior tag
válasz
xyzikeee
#19240
üzenetére
Én az SB-ben mindig World Class-t játszok, de 80-as csapatnál nagyobbat nem választok ellenfélnek. Van egy ütős kis ezüst csapatom ellenük ezért minden meccsen kapok vagy 2000 pontot. Így kb 20 meccs alatt megvan az Elite 2. Az már jó packokat ad, jobbakat mint a DR reward plusz kapsz egy Tots Lapot.
World Class szinten jól kell védekezz a gép ellen, két szélső védő Stay Back paranccsal és nem árt ha két középpályásaid is Stay Back-el játszanak. Ne engedd az AI-t lőni, mert van hogy egy Bronz csatárral is beveri messziről. Én kifárasztásra játszom és a második félidőben behozok valami gyors embert csatárba. Inaki Wiliams Fanthasy lapja adja nekem a legjobban és az utolsó negyedben 2-3 gólt is lehet vele szerezni.
-
kapeti07
senior tag
Én is így érzem, túl jó most a csapatom, a gameplay meg okádék. Talán majd a LaLiga ToTS-nál fog elkapni a feeling megint. Amúgy a z a Griezmann mindíg megszivat Rivalsban ha ellenem jön. Sajnálom, hogy nem raktam ki annak idején.
Meg lehet én egyedül vagyok vele de a portugál ligásakat várom még nagyon. Idén volt egy-két jó lapjuk: Quaresma, Uribe, Pepe, nállam nagyon jól ment Fanthasy Vertongen is. Ja és az ingyenes Matheus Nunes (aki még a mostani csapatomba is simán beférne). Jó kis Fun csapatot fogok belőlük összerakni.
-
kapeti07
senior tag
válasz
Woodslave
#18902
üzenetére
Nállam dilemma van, mert megvan TOTS Llorois untrade, és sikerült kivennem De Geat. Utóbbival összeállhatna a Nacho-Laporte hátvédsorom max chemen. Luxus 2 ilyen magas ratinges Gk, egyiket be kellene dobnom Henry SBC-be. Egyértelműen De Gea-t lenne jó megtartani, de félek tőle, hogy megbánom mert Llorois csak 8-ason van de őrületeseket véd így is. Nekem a POTM De Gea annak idején nem jött be annyira.
Van itt valaki aki Llorois-t cserél De Gea-ra és van tapasztalata?
Amúgy megizzadtam mire összejött a 16-osson kívűli 5 lövés PL játékossal. Loan Ljunberggel jött össze végül.
-
kapeti07
senior tag
Moments Van Der Sart használja már valaki? Carlos mellé gondoltam kivenni.
A Futbin-en azt írják róla EndGame kapus, de nekik nem hiszek.A legjobb tanácsokat észrevételeket mindig innen kapom
-
kapeti07
senior tag
Én lehet kiveszem első körben Robi Carlost mert a 88-as lapja már egy kicsit elfáradt nállam, de még mindíg imádom. A maradékból pedig VDS-t mert ő volt mindíg is a kedvenc kapusom. Ha marad Én idén nem görcsölök rajta hogy mindíg a legjobb lapjaim legyenek, hanem inkább azokkal játszom akiket szeretek. Egy Dinho lenne az igazi, bár tavaly nyáron megadatott így ha nem lesz meg idén akkor sem lesz hiányérzetem.
-
kapeti07
senior tag
válasz
Digestive
#17651
üzenetére
Volt eggy jó kis brazil csapatom Taliscával az élen, kicsit meguntam és kiraktam Pato-t aki nagy kedvenc volt anno, de került is vissza azonnal. Sajna már nincs meg mert SBC-ben végezte de ha kijön a lap biztos megveszem. Pár meccset lehúzok vele nosztalgiából az biztos.
-
kapeti07
senior tag
Sziasztok,
81+ ból nyitottam egy Jose Fonte-t és kiszedtem Pepe-t is, mert ennyiért vétek benthagyni, hátha lesznek még portugál ligás küldik.
Az elnne a kérdésem, hogy szerintetek érdemes e lecserélni a 89 Alaba - 88 Pique védőpárost a Fonte (91) Pepe (89) duóra. Kapuscserével is járna mert MOTM Courtois helyett kellene vennem egy Fantasy Jose Sa-t, hogy mindenki 10-es legyen. És ez lenne a második kérdés, hogy ezt a kapust ajánlanátok e? Mármint a portugált, mert Courtois nállam eddig bevált. -
kapeti07
senior tag
válasz
elod22
#17323
üzenetére
Cruyff-ot ajánlom nagyon. Csak idő kellett míg ráéreztem, de nagyon hasznos tagja a csapatnak. Először megbántam, mert a pickelhettem volna Eusebio-t is, de a Barca szívem miatt vettem ki a Holland mestert.
Hamis 9-est játszom vele 4-2-4-be és minden gólban benne van. Próbáltam már a loan lapját Puskásnak, Eusebionak és Pelének is. Mondjuk én nem vagyok egy nagy cselgép, inkább kipasszolom az ellenfelet. A lövései halálosak, a passzai is nagyon jók sok kulcspasszt osztok ki vele. Kell mellé egy jó kis befejező csatár, nekem felváltva Inaki vagy Pornbajusz van mellette és ömlenek a gólok.
-
kapeti07
senior tag
Biztos elfelejtett átváltani a Bronz csapatára.
Amúgy mióta a silver team-emmel nyitok azóta sokkal jobb a pack luck-om. A múltkor elfelejejtettem átváltani nyitás előtt a Div rewardoknál és nem is jött semmi. Ahogy visszaváltottam és nyitottam pár kisebb csomagot, jött Munain új lapja, Noble- untrade, 84-es 85-ös lapok.
Én ajánlom ezt a taktikát mindenkinek. Persze nem kell ettől azt várni, hogy R9 meg Gullit jönminden pakkból, de jobban lehet promo lapot nyitni így szerintem. -
kapeti07
senior tag
Sziasztok,
Szerintetek nagyon elborult ötlet kivenni Moments Zenetti lapját? CB-ben vagy RB-ben is tudnám hasznosítani.
-
kapeti07
senior tag
Sziasztok,
Van valakinek tapasztalata Prime Cruyff-al kapcsolatban? Prime Icon SBC-ből sikerült kivennem, de nem adja nekem. ST-ben játszom, de jobb voltam a WL-en Ben Yedder POTM lapjával. Jelenleg ez a csapatom:Több Chem-el is próbáltam, de nem tűnik eddig acélosnak. Rúgok vele gólokat, de 10 meccsen 6 találat azt még a Gold Correa-val is menne.
Nem vagyok top játékos, lehet nem tudom kijátszani a lapot
-
kapeti07
senior tag
Nekem bejött a 81es IF biznisz. 13ért vettem darabját a Stark és a Guirassy lapoknak. A Hertás 22be a francia 21be ment el darabonként. Csak az a kár, hogy összvissz 130ezret tudtam befektetni. Nembaj, kispénz kis foci.
-
kapeti07
senior tag
Én a múlt héten gold Inakit és egy Guccit nyitottam. Az vigasztal, hogyha az új Promo alatt nyitottam volna akkor biztos nem lettek volna ezek a játékosok a csomagokba. Sajnos az Eriksen-es bug-ból is kimaradtam. Mostanában nagyon elkerülnek a jó nyitások. Ebben az évben volt egy Gold Untrade Neymar, meg egy eladható TOTY David. Ezen kívül semmi.
-
-
kapeti07
senior tag
Sziasztok,
Inaki Wiliams Fantasy lapját használja valaki? Az RB lapja sokáíg a csapatomban volt és máig vezeti a gól/meccs átlagot a klubbomban. Megvettem, de eddig nagy csalódás. Statok alapján pedig nagyon jónak kellene lennie. Vagy ezeket az új lapokat visszahúzzák kicsit az elején, hogy ha fejlődik majd akkor lesz jó?
-
kapeti07
senior tag
Az én nyitásaim is gyatrák voltak mostanában. Az egyik magyar FB csoportban írta valaki, hogy amikor a WL pickeket nyitja átvált a Bronz csapatára, sőtt ha van még meccs amit lead azt a Bronz cspattal adja le. Jobbak lettek a nyitásai.
Kipróbáltam, bár nem Wl közben mert arra sajnos nincs időm. Beálítottam egy Bronz/ezüst csapatot és a 7500-as preview packból 10 nyitásból eddig bőven plusszos vagyok. Jött eddig 2x Insigne, IF St Juste, IF Ito.
Lehet, hogyha gyatra a csapatod akkor fel akar javítani a rendszer egy-két jó nyitással.
-
kapeti07
senior tag
Pato-t használja valaki? Tegnap kivettem, de nem volt még időm letesztelni. Hezitáltam, hogy ő legyen vagy Icardi, de nekem ő annyira unszimpatikus mint játékos, hogy ezért döntöttem a brazil melett. Így utólag félek, hogy Pato nem sokat ér
-
kapeti07
senior tag
Sziasztok,
Kis dilemmában vagyok. Szerintetek melyik lehet jobb HL Carrasco vagy Vini JR 85-ös IF lapja. Vini 86-os lapját volt szerencsém tesztelni Draftban és tetszett. Nem sokkal roszabb a 85ös szerintem. Vagy hagyjam meg Carrasco-t mert van rá esély, hogy fejlődik.
Amúgy ebben az egész játékban már csak a draft tetszik. A többi részét már nem nagyon élvezem. De azért kell a csapatfejlesztés
-
kapeti07
senior tag
Nem tudom felvenni a rewardokat. Web app-ban és a Companionban sem. Másnál is van ilyen?
Rábökök, hogy claim rewards és nem kapok semmit. Ha visszamegyek a kezdőlapra akkor megint megjelenik, hogy vegyem át, de nem csinál semmit.
-
kapeti07
senior tag
Ma reggel fél 5 kor nekiveselkedtem, hogy meglegyen az 50 Win, 7 győzelem kellett még. Mondanom sem kell, hogy az első hat simán ment. Volt két meccsem ami izzadságszagú győzelem lett ilyen 89-ik perces gólokkal. Utánna az utólsó win előtt 2 dönttetlen, akkor a harmadik ellenfél 0-0-nál kilép mert érzi a vesztét, bár ilyenkor előtte rughatna egy öngólt azért. Majd felrobbantam, mert ugye készülődnöm kellene a munkába. Utolsó illető valami SRRRY5 nevezetű elsőre jó cspattal, de látom, hogy Ocampos van neki a kapuban. Elindul a játék és nem csinál semmit. Gyorsan megtömtem 7 góllal aztán elkezdtem készülődni. Néha azért rá-rá lestem, a 60.-ik percben elkezdett játszani. Rugdosni a gólokat de a AI védelmem tette a dolgát. lehozta a meccset 2 kapott góllal úgy hogy közbe nem csináltam semmit. Courtois bravúrral védett ki több lövést is. Szerencsére így meglett, Div 3-ban várom a pack-okat.
-
kapeti07
senior tag
Woody majd ne tartsd magadba mit sikerült nyitni
Én inkább kiraktam Roberto Carlost, úgyhogy leürítettem a klubbom rendesen. Nehogy eszembe jusson kirakni. Félig már úgyis megvolt csinálva és féltem, hogy lejár.
-
kapeti07
senior tag
Ma csináltam én is 10 db-ot 78-79-esek jöttek csak. Tiszta pénzkidobás volt nekem is, többet nem ülök fel ezeknek. Tavaly azért az ilyen SBC-k jobban adták emlékeim szerint.
Mondjuk egy szavam nem lehet. Jött a héten egy eladható promo-s Chiesa-m, 200k-ba rögtön el is ment. Ebből finanszírozom a Kroos / Diatta üzleteimet. Hátha abból plusszos leszek.
-
kapeti07
senior tag
Nem voltak nagy elvárásaim, de pl az is mutatja, hogy milyen a packluck-om: kramaricot vagy 6-szor húztam különféle pakkokból, de mikor kijön a Signature változata még azt sem sikerül, hogy berakhasam Benzema-ba.
Sokmindenki félretette a packjait erre a promo-ra és kinyitva sem kapott semmit. Ez azért gáz szerintem.
Ez a 22 amilyen jól indult kezd átfordulni Pay-to Win-be.
-
kapeti07
senior tag
Hát szerintem Fifa pályafutásom legrosszabb promo-ja volt ez a Black Friday. Eklöltöttem kb 140 ezer coint, elégettem az összes fodderem, de semmit nem adott vissza a játék. Az a szerencse, hogy az eredeti csapatom megvan. Nem is változtatnék rajta, de minden pakkot minden objectivet megcsináltam, de a legjobb nyitásom Gerald Moreno volt. Kerestem is rajta 12 ezret
Én most kiégtem ezen. Van egy promo amin mindenkinek kellett volna kapnia legaláb 1 jó lapot, mivel ez a Black Friday azaz minden le van árazva a boltokban, de ebben a tetves játékban megy a lehúzás ezerrel. Vegyél FIFA pontot mert van fent 2000-es pack, üzletileg biztos bejött nekik.
Szerintem néhány hétre le is rakom a játékot, mert levette teljesen a kedvemet.
-
kapeti07
senior tag
Az utóbbi időben amikor Rivals-t játszottam valahogy tudtam kezelni ezeket a Trough Ball-os játékosokat. Mivel elég egydimenziósak ki lehetett őket ismerni. Volt többször is 7-8 győzelem zsinorban amit 1-1 vereség vagy döntetlen szakított meg, de haladtam a Div-ekben. Kb 2 hete viszont boxzsák lettem, kaptam ilyen 4-5 vereséget zsinórban és 1-1 győzelem szakította meg. A játékom nem változott, de mégis a védőim elfelejtettek futni, védekezni és egymásnak rohannak ahogy Nándi is írta. Tegnap este egy ilyen 5ös vereségsorozat után gondoltam egyet és kitöröltem a csapatomat, újraraktam, egyedül a felálláson változtattam (4-3-3 (2)-ről 4-3-2-1-re) és láss csodát. Megtanultak focizni a sráccok. Olyanok voltak mintha edzőbuktatás után lenne a csapatom, minden működik megint.
Tanúlság: időnként resetelni kell a csapaton. Mostmár 30 meccsenként meg fogom csinálni.
-
kapeti07
senior tag
Hát az idei első WL-em nem indult túl rózsásan. A kvali az gyorsan megvolt, pedig a korábban leírtak alapján nehezebbnek gondoltam, nekem 6 win meg is lett egyből. WL-en első meccsen nagy nehezen kiszenvedett győzelem, utánna 5 vereség. A kapcsolat rémálom, pedig reggel 5 kor játszottam. Az ellenfeleim vagy cselgépek és nincs esélyem, vagy nagyon bénák csak van egy Werner vagy C.Ronaldo a csapatában és bemákolja a gólokat.Az én védőim meg mintha másnaposak lennének. Kész káosz eddig.
-
kapeti07
senior tag
válasz
dudu5130
#2362
üzenetére
Csinálgatom a Foundation-t ma reggel, de nekem egy carvajal-nál nem adott többet. Gold upgrade csomagból jött tegnap egy IF Raphinha megy egy Jesus Navas. Szerintem én ekkor lőttem el a heti pack luckomat.
Olyan jó lenne ha egyszer jönne egy Neymar vagy egy CR. Még sosem volt, hogy negyot húztam. A 21-ben volt egy Mbappe Júliusban. De azt adnám ha ilyen korán adna valami használhatót.#2345 Woods:
Remélem teljesülnek az álmaid! -
kapeti07
senior tag
Sziasztok,
Segítsetek már eldönteni, hogy melyik hátvédsor lehet a jobb.
A két variáció:J.Alba - Alaba (OTW) - Gomez - Cancelo
Kapus: Alissonvagy:
J.Alba - Alaba (OTW) - Militao - Cancelo
kapus: CourtoisA szélső védőimhez ragaszkodnék, mindenkinek megvan a 10-es Chem. Egyedül Jordi eladható.
Igazából az első van most, de kaptam egy Militao-t untrade és így ha eladom Alisson-t akkor kb. 20 ezer coint ki tudnék venni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 17 - alap
- Sokkal jobb ajánlat lett elődjénél az iPhone 17e
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Autós topik
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Zsebre vágható Keychron billentyűzet a gyakran úton lévőknek
- AliExpress tapasztalatok
- Android programozás, Android alkalmazások készítése
- iPhone topik
- Második villámcsapás: teszteltük a ROG Raikiri II Xbox kontrollert
- További aktív témák...
- MacSzerez.com - iPhone 14 Plus / 256GB / Sárga szín / Új készülék! / E-sim modell / Garancia!
- Spectre x360-15 15.6" 4K OLED érintők i7-10750H GTX 1650Ti 16GB 500GB NVMe ujjolv IR kam gar
- Chieftec CTG-450-80P 450W teljesítményű, 80 plus minősítésű tápegység
- FSP FX600-GLN 600W 85+ minősítésű tápegység
- Gigabyte GeForce GTX 560 Ti 1 GB GDDR5 VGA
- iPhone 15 Pro Max 512GB 87% Esim-es verzió (3hónap Garancia) Kijelzőn pici folt!
- Xiaomi Redmi 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4383, 100% Akkumulátor
- Apple iPhone 13 Pro Max 256GB - ÚJSZERŰ, Kártyafüggetlen, Ezüst, 100% Akku - 1 Év Garanciával
- Xiaomi 14 12/512GB - Kártyafüggetlen, Fekete, ÚJSZERŰ - 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Pedig jó kis CDM-et lehetne belőle csinálni.
( utóbbival csak vicceltem ).

Sokat köszönhetek neki, fontos győzelmeket.
)
