Aktív témák
-
#70869248
törölt tag
válasz
Peat;)
#45569
üzenetére
Az első és legfontosabb dolog, ami eszembe jut, hogy az egységesség el lett felejtve.
Mert a FOTA pozíciója kkor gyengül és lehetetlenedik el, ha nincs meg az egymás mellé állás.
...és a Williams nem hogy oda nem állt......hanem átállt a másik oldalra.Az teljesen mindegy hogy a FOTA sorozata életképes lett volna vagy sem, kinek ez kinek az a véleménye erről. De egyféleképpen biztos elbukik ha nem egységes.
Ezt tudja a FOTA és tudta a Williams is..A másik hogy természetesen nem kell a FOTA csapatoknak egymással puszipajtásban lenniük...még mindig müködik a kémkedés, és még mindig müködik a versenygés minden szinten (ez egyébként szvsz így helyes, egészen addig amíg nincs vagdalkozás).
Ezért is nyílvánvaló hogy bizonyos kérdéseket egy független felügyelő szervezet látna el válaszokkal.
A Williams állítólag teszteli a KERS-t, de ugyen ezt nem látjuk mert nem használja.
Mások viszont egész biztos hogy fejlesztik mivel használják is.A Williams-nek a FOTA-val is volt megállapodása...ezt megszegni sem rózsaszín..pláne egy ennyire nehéz helyzetben, amikor tudvalevő hogy ha megszegi akkor az nehezebb tárgyalási helyzetbe kerül.
Ugyanakkor az FIA szerződése lett a fontosabb, pedig azon az oldalon előfordultak már érdekes dolgok...hiszen az éremrendszer is azon bukott el hogy nem is vettek figyelembe egy megegyezést.Asztem a Williams-t kezded magyarázni nem a többieket sarazni. Mert nálam az egyértelműen negatív hogy sz@rban hagyta a csapatok egységét.
A Brawn azért fontos, mert ők gyakorlatilag jelképe voltak annak amit az FIA el akart érni,...ők szimbolizálták azt hogy a modernkori F1-ben egy új csapat is sikeres tud lenni.
..hűségesek maradtak a csapatok szövetségéhez.
Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Philips LCD és LED TV-k
- Viccrovat
- Vége a dalnak: nincs több Samsung harmonikamobil
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Crimson Desert
- Xbox Series X|S
- További aktív témák...
- Bowers & Wilkins Dm 303 EISA díjas audiofil hangfal + Lcr 3 center
- Dell ReadyRails A6 1U Rail Kit R210, R210 II, Dx600G, stb. szerverekhez (JWFR6, W6XNW, YNG10)
- Kingston HyperX Fury 2x4GB 2133MHz DDR4 kit / Beszámítás OK! / Akciós Ár!
- Eladó Sony PlayStation 5 (Slim) 1TB Digital Edition 2026.12-ig garanciával!
- ASRock B250M-HDV / MSI B150 PC Mate
- Samsung Galaxy S22 Ultra 12/512GB // Számla // Garancia //
- MEDION ERAZER Cooling Kit V2 Vízhűtés - MD 62737 Beast 16 X1 gamer laptophoz
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A12/Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A32/Samsung Galaxy A52
- HIBÁTLAN iPhone 15 128GB Pink-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4443
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10400F 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
