-
Fototrend
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ļantos
aktív tag
válasz
CptAdamica
#154218
üzenetére
Fokozatosan, de csak akkor kezdesz el kifújni mikor már majdnem felálltál. Aki azt mondta, kezdd el kifujkászni amikor lent vagy a súllyal, mondd meg neki, hogy idióta, azt üzenjük.
Tamoo
Hogy evezel? Függőleges felsőtesttel csak karral hátrahúzva nekem 75 megy 8-10 ismétléssel, de ha előredőlök és testből is húzom hátra a fogantyút majd karral fejezem be akkor megy a 100 is. Gyuri jobb kondiban van mint én, mehet neki a 125 így. Függőlegesen maradva viszont elég komoly lehet a 125

-
Zola007
veterán
válasz
CptAdamica
#154218
üzenetére
mikor veszel. levegőt?
mert ha lent, az overkill
ha fent, akkor addig nem fújod ki, míg majdnem fel me álltál
kell a hasűri nyomás a törzs stabilitáshoz.
Mielőtt megindulsz lefelé, gondolj arra hogy búvárkodsz és most le kell merülni.
Telipofa, nagylevegő bendőbe, has megfeszít 'oszt haddszóljon.Káposztás, zabos, tojásos ételt ne egyél lábedzés előtt, mert a levegő ki akar szökni és ha felül nem tud, akkor alul fog meglógni.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- LG NanoCell 43NANO763QA csere is érdekel (dobozával minden tarozéka meg van)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3327, 94% Akkumulátor
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Garmin USB ANT Stick jeladó eladó
- ÚJ HP Pavilion 16 - 16"IPS WUXGA - Ryzen 5 8540U 16GB - 512GB SSD - Win11 - 3 év garancia - MAGYAR
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


