-
Fototrend
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ļantos
aktív tag
válasz
HussarF
#157705
üzenetére
A levegőtől is híznék igen
Nem voltam sovány soha, az való igaz. Előd egy külön genetikai forma, sajnos nem az övé az általános. Az emberek inkább túlsúlyosak ahogy én látom, legalábbis nagyon apus a forma sokaknál. Szélesebbek derékban mint vállban. Nem is találok inget/pólót emiatt csak nehezen.Fél kiló csirkét simán be lehet tolni, felét ebédre, felét este megeszi az ember ahogy mondod. Pláne mikor az asszony megeszi a maradékomat mire edzésről hazaérek

________________Más még a lentebbi agymenésemhez.
Sok csajos diétánál olvasom, kis szendvics, kis kenyér, kis ez kis az. Megbolondítják az embert ezzel, persze, hogy számolni kell így a kalóriát. Én azt mondom ne egyen kenyeret csak zöldséget hússal, szalámit paradicsom/paprikával, túrót, krumplit egy keveset (szerintem nem puffaszt úgy mint a rizs), tésztát, péksüteményt se egyen és kész a diéta. Mellette mozogjon természetesen.Tömegnövelés más dolog, enni kell többet mint amit szokott, ha edzeni is elkezd valaki akkor egyen mégtöbbet a növéshez mert a többletet ledolgozza könnyen ha nem hízékony. Senki se tudja megmondani egy fórumon kinek mi a jó, ki kell tapasztalni, én is ezt tettem. Volt ami bejött, azt csinálom, ami meg nem, azt hanyagolom. Idő, idő, idő, sok idő kell.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Kihúzhatja a gyufát a PC-s gyártóknál az érkező új Xbox
- Nintendo Switch 2
- Folytatja küzdelmét az Intel az NVIDIA (és az AMD) ellen
- Vírusirtó topic
- laskr99: DFI és DFI Lanparty gyűjteményem
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Ingatlanos topic!
- További aktív témák...
- Geforce GTX 1050, 1050 Ti, 1060, 1650, 1660 - GT 1030 - Low profile is (LP)
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- HP 200W töltők (19.5V 10.3A) kis kék, kerek, 4.5x3.0mm, 928429-002
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3109
- BESZÁMÍTÁS! Asrock B450M R7 3800X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB GameMax STORM Black Adata 600W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Nem voltam sovány soha, az való igaz. Előd egy külön genetikai forma, sajnos nem az övé az általános. Az emberek inkább túlsúlyosak ahogy én látom, legalábbis nagyon apus a forma sokaknál. Szélesebbek derékban mint vállban. Nem is találok inget/pólót emiatt csak nehezen.

