-
Fototrend
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
aleister
veterán
válasz
lorcsi #169917 üzenetére
Én Scietec Mega Daily One Plus-t szedek. Jó nagy kapszula.
Xelo:
Nézem ezt a vitakinges multivitamint. Bizonyos tekintetből szimpatikus (pl nincs durván túladagolva benne pár vitamin, mint a scietesben), viszont egy dolgot nem tudok hova tenni. A Lutein és Likopin mennyisége olyan kevés benne, hogy el is felejthető. Ugyanez igaz a 4 gyógynövényre is. Szóval laikusként úgy tűnik, hogy ezek azért vannak benne, hogy fel lehessen tüntetni, de ebben a dózisban a hasznuk nulla.Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.
-
Xelo
addikt
válasz
lorcsi #169917 üzenetére
én mostanában a vitaking termékeit preferálom, nagyon jó ár/érték arányú cuccaik vannak és a minőség is f@sza. vitaking daily one 90db jelenleg 3373ft-tól, 150db-os kiszerelés 4708ft-tól kapható.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- PlayStation 5
- Politika
- Saját chipekkel enyhít NVIDIA-függőségén az OpenAI
- Kilenc képet osztott meg idő előtt az iPhone SE-ről a Spigen
- Tudományos Pandémia Klub
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Gitáros topic
- Eldobták az S25 Ultrát, mint egy követ
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Synology NAS
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest