Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz axwel18 #127396 üzenetére

    A Focal-ra én is írtam korábban, hogy rock-hoz nem igazán ..... miután felhívták a figyelmem, a rockzenére, mivel átsiklottam rajta ..... de ezek (Canton Vento, Quadral Platinum, "régi" Klipsch RB81 (21cm-es mélyekkel) jók rock-ra és mozira is (igaz mindegyik másként) egy "felső(bb) kategóriás rendszert már kiszolgálnak.

    Értem én, hogy a Diamond és az RTi jó rockra és mozira, de azért a mit - mihez-re is figyelni kell(ene)/illene, nem mellesleg a felső(bb) kategóriás dobozokra már nem nagyon lehet (persze vannak kivételek) rámondani, hogy csak erre vagy csak arra jók, mindegyik máshogy jó(!) ami már ez esetben inkább ízlés és párosított elektronika függő. .....és nem utolsó sorban (legalábbis én személy szerint) ugyanannyi pénzből inkább egy -két kategóriával feljebb lévő dobozt vennék, mint ragaszkodnék a hazai kínálathoz és hazai árakhoz .... ;)

    De szintén megint csak szerintem .... :) (zárójelben: nálam jelenleg Canton-okon is jól szól a pl. Placebo, de "korábban" Focal 9xx-en is jól szólt, csak "máshogy jól", mindenből ki lehet hozni jót, csak az "alapoknak" kell meglenni .... ;) )

Új hozzászólás Aktív témák