-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
blakey
titán
válasz
mettek #154693 üzenetére
A hivatalos CE lett telepítve. Azon belül ecpert módra állítottam és belőttem a passthrought, 5.1-et és minden dts formátumot engedélyeztem. - A 7.1 jobb de ebből sem tudom megállapítani, hogy jó-e vagy sem, de legfőképp nem hallom, mert ugye nem vagyok a helyszínen. A hivatalos is lehet sz@r ahogy már többször is előfordult de a következő Nightlykban javítva lett.
Amúgy a Sony x700,x800 baromi jó ár érték arányú lejátszók! Tesztekben is ez olvasható. Szóval nem csoda ha szakadéknyi különbség van a box és a Bd player között. - igen, de ekkora különbség nem lehet, ha ekkora lenne akkor mindenki dobta volna.
A különbség mértékével van a gondom. A beállítást látni kell, a Sonynak is vannak "javító" beállításai ami a hangra vonatkozik és nem feltétlenül jó viszont sokkal erőteljesebb, hangosabb lesz. "Pure" módban nem hallottam ilyen eszeveszett nagy különbséget és nem is lehet csak ha valahol valamilyen "enhanced" mód be van kapcsolva vagy a gyengébben szóló eszközön nem jók a beállítások. Mivel a HM-et eladtam így már nem tudom összehasonlítani csak optikai vs. analóg módban
Illetve ugye az is köztudott hogy egyes minőségi különbségek csak bizonyos szintű rendszerekben jönnek ki. Nem tudom neked mid van, nalam eléggé egyben van a rendszer. Talán ezért is hallható ennyire egyértelműen. - már "csak" sztereó rendszerem van 1,5 hónapja eladtam a HM-et, ezért sem tudom most megnézni, hogy milyen lenne a HDMI-n közlekedő hang minősége. Én is kihallom az eltéréseket, nem az a gond, a mérték, de amíg nem hallom a nálad fenálló dolgokat addig úgysem tudok semmit mondani csak arra hagyatkozni amit te írsz vagy amit én hallok.
Egyébként a Z6+-t nyugodtan eladhat, egyéb hibái is vannak amiket lehet, hogy észre sem vettél. Sajnos az elmúlt 1 hónapban derült ki, hogy elég gyartra minőségű as hálózatkezelő chip. A BB2-m erősen felűlmúlta mindenben. Tehát nem zárom, ki, hogy a Z6+-d még annál is gyengébb, önmagában a CE nem rossz, sőt egyre jobb. Ha megjön az S905X-em akkor megint kipróbálom a jó régi rendszert, hogy azon milyen, de HDMI hangot már nem tudok tesztelni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Eladó garanciás,új állapotu projektorom kihasználatlanság miatt!
- LG 75QNED87T3B 190cm 4K UHD 120Hz 3ms HDR 10 Pro FreeSync Premium
- Epson EH-TW610 Full HD Projektorok, eredeti lámpával, kevés lámpaórával!
- LG NanoCell 50NANO759PR
- BenQ LW650 3D Lézer WIFI DLP Projektor -4000 ANSI Lumen - 20E óra élettartam - USB-C - WXGA 1280x800
- AKCIÓ! ASRock Z390 i7 8700K 32GB DDR4 500GB SSD RTX 3050 8GB Zalman i3 Edge Seasonic 650W
- BESZÁMÍTÁS! SAPPHIRE VEGA 64 8GB HBM2 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 - 16" WQXGA 165Hz - i5 14500HX - 32GB - 1TB - RTX 4060 - 3 év garancia
- DELL Thunderbolt Dock - WD19TB modul 02HV8N (ELKELT)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest