-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kp59
aktív tag
válasz
#09634560
#58580
üzenetére
Kérlek olvass kicsit utána mert én így általánosságban ahogy te leírtad soha nem mondtam hogy idézlek : "1. hogy 5.1-es kiépitéssel jobban jár valaki," Amit mondtam gutentag fórumtársunk kérdésére ([link])aki 5.0 hangfalszetben gondolkodik hogy ahhoz szerintem felesleges 7 csatornás erősítőt vennie mert az 5 csatornás olcsóbb és miért fizetne feleslegesen ha úgysem használja ki.
A másik amit írsz : "2: jobban megéri zsir ujat venni." Ez is az én álláspontom amiről le is írtam hogy miért tartom annak. Miért venne valótlanság az ha én számomra a használt cikkek nem vásárlási alternatívák?
Köszönöm a gratulációt
és biztos vagyok benne hogy nem én vettem meg ezzel a készülékkel a világ legjobb erősítőjét de ezt én nem is mondtam. Amit mondtam hogy nekem ez az erősítő tökéletesen megfelel.
Az meg hogy idézem tőled ".....de az itt linkelt denon vgay a nagytesója keresztben lenyelné mind hangminőség mind szolgáltatásokban." Nos ez lehet hogy így van de mivel gondolom te sem hallottad mindkettőt azonos kiépítésű rendszerben azonos akusztikájú helységben ezért ezt így látatlanban hasraütésszerűen kijelenteni elég komolytalan állítás tőled is vagy bárki mástól.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Milyen monitort vegyek?
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- World of Warships
- Ezzel tényleg tizenkilencre húzott lapot a Gigabyte
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Elon Musk billiomos lesz, ha kitör a gépek forradalma
- További aktív témák...
- MSI Katana GF76 - 17.3"FHD 144Hz - i5-11400H - 8GB - 512GB - Win11 - RTX 3050 Ti - MAGYAR
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 Pro 3400G 16GB DDR4 240GB SSD 2TB HDD GTX 1070 8GB RAMPAGE Shiva 450W
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7500 / GTX 1050Ti / 16GB DDR4 / 128SSD+1TB HDD
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 64GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3565, 100% Akkumulátor
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
és biztos vagyok benne hogy nem én vettem meg ezzel a készülékkel a világ legjobb erősítőjét de ezt én nem is mondtam. Amit mondtam hogy nekem ez az erősítő tökéletesen megfelel.

