-
Fototrend
Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<
Új hozzászólás Aktív témák
-
madgie
titán
válasz
#32577792 #41915 üzenetére
Na, megjött tegnap, ma kipróbáltuk. Sok újat nem tudok róla mondani, a zajt nem mértem le, de nem hangosabb, mint az ezeréves Zanussi felültöltős mosógépünk. Szépen elzümmög magának, sose volt szárítógépünk, így tényleg jó érzés a puhább törölköző, meg persze nagyokat pislogtunk a szöszgyűjtőben lévő cucc mennyiségén
A vízgyűjtőben lévő víz amúgy ebben az esetben tiszta kondenzvíz? Mehet egy flakonba, hogy a vasalóhoz se kelljen desztillált vizet vennem, vagy hülyeséget beszélek?
-
madgie
titán
válasz
#32577792 #41915 üzenetére
Péntek vagy hétfő. Volt más is, de nekünk a kamrába fér el csak, a felültöltős mosógép mellé, a kamra ajtónyílás meg 56 centi. Méricskéltem itt a helyi “vasbótba” az átlagos mélységű cuccokat, hogy ha leveszem az ajtót róla, akkor talán be tudom szuszakolni, de aztán úgy döntöttünk, nem centizek, meg úgyis kicsi a spájz, több helyünk marad egy ilyen keskeny gép mellett.
Amúgy a gyerek miatt kell a cucc, pontosabban amiatt, hogy a gyerek miatt sokkal többet mosunk és hiába szellőztetünk napi háromszor, a hálóban három napja állt az ágy alatt (meg a falon alul) a penészedésnek induló pára. Aztán úgy gondoltuk, nem fogunk párátlanító gépet ide-oda tenni, eddig soha nem penészedtünk, tuti a mindennapos mosástól van (a kicsi előtt elég volt hetente egyszer mosni).
Új hozzászólás Aktív témák
Háztartási kis- és nagygépek topikja!
● hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topikban nem!
● a javításra és jótállásra vonatkozó új szabályozást az összefoglalóban találod!
-----------------------------------------
> KÉSZÜLÉK TAPASZTALATOK <
-----------------------------------------
> ALKATRÉSZ BOLTOK <
-----------------------------------------
Kapcsolódó PH! fórum témák
● asztalos topik
● elektromos kéziszerszámok topik
● klíma topik
● kávé topik
● automata kávégépek
● lakásfelújító, szerelő topik
● led világítás a lakásban topik
● légtisztító topik
● mosógép topik
● okos otthon / smart home topik
● robotporszívók topik
Kapcsolódó blogbejegyzések
- Tudástár Vezeték nélküli porszívók - alapok
- Tudástár Amit a robotporszívókról tudni érdemes
- Tudástár Hogyan válasszunk porszívót?
- Tudástár Mi mennyi áramot fogyaszt?
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 8xxx 9xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf RTX 5070Ti 16GB GDDR7 Videokártya! Bemutató darab!
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I5 13400F / 32GB DDR5 / RTX 4070 Super / 1TB SSD
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Lenovo ThinkCentre M720q/ Dell OptiPlex 3060- 3070/ Hp EliteDesk 800 mini, micro PC-Számla/garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest