Új hozzászólás Aktív témák
-
L@SzL0
csendes tag
válasz
Reggie0
#5038
üzenetére
A témához kapcsolódnék. Van egy elég jó fórum ahol tucatnyi oldalt megtöltöttek a különböző ES CPU képességeinek tárgyalásával, referenciának belinkeltem:
https://forums.servethehome.com/index.php?threads/es-xeon-discussion.5031/
Nem tudom, hogy volt-e már, ha igen, elnézést.Amit összefoglalóként le lehet írni (én is a linkelt helyről, illetve google segítségével tudom), hogy alapvetően a korai példányokkal van gáz, mert esetleg egy frissebb bios kizárhatja őket, illetve nem kapnak mikrokód frissítést. Viszont lehet olyanokat is találni, amelyek majdnem azonosak a végleges változatokkal. Azok jó vételek lehetnek.
Szerintem beruházás előtt azt érdemes végig gondolni, hogy milyen célra akarod használni. A legtöbb értelme ezeknek akkor van, ha a felhasznált alkalmazások jól skálázódnak sok magra. Amúgy egy 5820K sztem jobb vétel, van garancia és egy szálas teljesítmény is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Fotók, videók mobillal
- World of Tanks - MMO
- GTA V
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Xbox tulajok OFF topicja
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Call of Duty: Black Ops 7
- Milyen monitort vegyek?
- További aktív témák...
- Keresek Xbox Series S / Series X / Playstation 5 konzolokat
- Eladó egy Clevo PA71HS-G i7 7700hq Gtx1070 Kérlek olvasd végig a hirdetést
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- Eredeti DELL 240W töltők (LA240PM160)
- Dell Latitude 5400 14" FHD IPS, i5 8365U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

