Új hozzászólás Aktív témák
-
Drizzt
nagyúr
válasz
#68216320
#10800
üzenetére
A Linuxos program időzített futtatására használj cront, vagy egyszerűen írj egy bash scriptet, ami tight loopban vár. A kimenetet meg simán irányítsd bele egy fájlba. A Java programban ugyanezt a fájlt nyisd meg ugyanilyen időközönként. Aztán dolgozd fel, s írd ki adatbázisba. Amúgy ahogy az adatod jellegét nézem, kb. egy time series database-ben lenne a legjobb őket tárolni. Erre jó pl. Influxdb. Aztán csinálhatsz rá mindenféle fancy ábrát Grafanával.
Parse-olni ezt egyébként elég egyszerű, soronként végigolvasod, majd line.split("."), a három elemű tömböt meg felhasználod ahogy akarod..
Más: Mi a legjobb, legmélyebb Spring video course amivel találkoztatok? Kéne nekem egy masszívabb. Ha csak fizetős van, az se gond. De örülnék, ha legalább 20 óra körüli lenne és nagyon a részletekbe menő.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- A CannonKeys felkavarja a slim profilos billentyűzetek állóvizét
- PlayStation 5
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Sweet.tv - internetes TV
- LEGO klub
- Bluetooth hangszórók
- Gitáros topic
- Kerékpárosok, bringások ide!
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- 196 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10) - Intel Core U7 255HX, RTX 5070
- Gyári garanciával Digitalizáló tábla XP-PEN Artist Pro 24
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, problémamentesen, méghozzá OLCSÓN! Immáron 8 éve!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

