-
Fototrend
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
válasz
megalover #3420 üzenetére
"Mondhatnám erre lett kitalálva.. De ezzel messzire jutnánk!"
Azért EREDETILEG az ARPANET nem "erre lett kitalálva", de aztán persze lett belőle lakossági felhasználás, majd kőkemény kommercializálódás, "ahogy illik".============
(#3432) megalover :
azért, mert az ilyen "téves klikkeléssel, hopsz, véletlen felnyílt egy oldal"-típusú nyereségszerzés gusztustalan, ehhez nincs mit hozzátenni. -
martonx
veterán
válasz
megalover #3420 üzenetére
Szvsz a traffic exchange alapból gusztustalan dolog, de ettől még nem törvénytelen.
Ebben az a rossz, ahogy te a traffic exchange-t kamatoztatni akarod.
A szerzett kattintásokért fizet maga a traffic exchange szolgáltató valamicske pénzecskét.
A te trükköd annyiból lenne törvénytelen, hogy kvázi bothálózatként kötnéd be a traffic exchange-es usereket a kattintásonként jóval többet fizető youtube alá. Ráadásul úgy, hogy a youtube nincs is benne az adott traffic exchange programban.
És ez bizony törvénytelen. Az ötlet egyébként tök jó, mint minden csalás alap ötlete - ötletes tagadhatatlan. Fél legális módszerekkel, nulla programozással, kiépült infrastruktúrák felhasználásval, youtube kattintó bothálózat készítése, és még mondhatni igazi - igaz szvsz palira vett - userek is vannak mögötte. Zseniális.
Ahelyett, hogy megelégedsz az X darab kattintásért Y dollár készpénzzel, kitaláltad, hogy szerezhetnél X kattintással 3Y készpénzt.És igen az egész internet a pénzről szól. Ezért kell olyan oldalt létrehozni, amire traffic exchange nélkül maguktól is belépnek a userek, és nem köpködve hagynak ott. Olyan oldalt kell csinálni, ahol elégedetten hagynak ott sok pénzt, vásárolnak havi sok pénzért az ügyfelek. Egyébként pedig ha ilyen módszerekkel akarsz pénzt szerezni valós teljesítmény nélkül, akkor a kolléga felsorolt pár alternatív, szintén illegális módszert.
-
Új hozzászólás Aktív témák
- CASIO órák kedvelők topicja!
- Linux kezdőknek
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Xeon 6+ néven hozza a Clearwater Forestet az Intel
- Arc Raiders
- PlayStation 4
- Háztartási gépek
- GB10 Superchipre épülő minigépet villantott az ASUS
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- AKCIÓ!!! DDR5 GAMER PC: Intel Core Ultra 7 265KF +RX 9070/9070 XT +16-64GB DDR5! GAR/SZÁMLA!
- AKCIÓ! GAMER PC: i5-14400F (10mag/16szál) +RTX 5050/5060/5060Ti/5070/5080 +16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA!
- iPhone 13 Pro 126GB Gold Független 89% Gyári Akku iOS 17.3.
- Dell OptiPlex 7050 Micro i5-7500 / 8GB RAM / 256GB M.2 SSD
- Kompakt Gamer PC - i5-4750 + R9 380 4GB + 8 GB RAM
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2113, 100% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3263, 100% Akkumulátor
- OnePlus 13 Gyors teljesítmény és modern dizájn Midnight Ocean 16/512 GB
- LG 32GS95UE - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4790 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest