Aktív témák
-
erdoke
titán
Mindenkinek köszönöm a segítséget, a probléma megoldódott. Legalábbis a FlashGet most vígan hasít, már csak regisztrálnom kéne, mert idegesítő ez a reklámbanner.;]
A gond a ZoneAlarmmal, tehát a tűzfallal volt. Még most sem értem, miért csinálta, hogy nem volt bgekapcsolva, mégis meggátolt minden progit a kijutástól, amelyiket korábban nem engedélyeztem. Esküszöm, nem látom most se, ha nem indítom el a ZA-ot, hogy lenne alkalmazása a feladatkezelőben. Mind1, a lényeg, hogy a gond megoldódott.
Mindenesetre, ha valaki tudja az okát, lszi jelezze.
Még1x kösz!:C -
Hibát nem így keresünk szerintem.
Én a helyedben norton ghost-al lementeném a jelenlegi XP rendszert és egy teljesen új installt csinálnék.
Ha felment az üres xp (sp antispy stb. nélkül), akkor csak annyit csinálsz hogy beállítod a dsl kapcsolatod, felinstallálod a flashget-et állítgatás nélkül,és elindítasz egy letöltést.
Ha ezután nem megy, ugyanezzel a socket hibával elszáll akkor a szolgáltató trükközik valamit nálad.
Ha kész vagy visszaírod az eredeti XP rendszert.
Ez az egész művelet kb. 1-2órát vesz igénybe, nem hiszem hogy túl sok lenne. -
Chip
aktív tag
Szerintem is ott lehet a gond.
Mondjuk én ME-t használok de ha a Hálózati helyek tulajdonságait megnézem akkor ott négy ''eszköz'' szerepel:
-Microsoft Network ügyfél
-Realtek........... a hálókártya
-IPX/SPX protokol
-TCP/IPX protokol
Nálam is Flashget 1,40 van fenn.
Ha ftp-ről akarsz leszedni vmit, próbáld ki (ha van) Win. Com., Total Comm. néha én is ezt használom -
JaniS
senior tag
Értelek és köszi a kiegészítést. A flashget erről a 10061-es hibáról a következőt írja:
WSAECONNREFUSED
(10061)
Connection refused.
No connection could be made because the target machine actively refused it. This usually results from trying to connect to a service that is inactive on the foreign host¡ªthat is, one with no server application running.
Ami magyarul annyit tesz, hogy a kapcsolatot visszautasította a szerver, mert vagy olyan szolgáltatást próbáltál igénybe venni, ami inaktív vagy nem is fut szerverprogram a célállomáson.
Tekintve, hogy fenti ne magyarázat én inkább megkérdezném a szolgáltatódat, hogy véletlenül nincs-e előtted egy proxy szerver. Az lazán okozhatja, hogy download manager nem működik. Ez az egy tippem van.
JaniS
Aktív témák
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Akció! Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I9 13900 / RTX 3090 24GB / 32GB RAM / 1TB SSD
- Apple iPhone 12 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó Realme gt neo 2 5g Dobozában tokkal
- BESZÁMÍTÁS! Asrock Z270 i7 6700K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB GameMax Storm 2 AB Adata 600W
- Újra raktáron! MacBook Pro 14" M1 32GB RAM 27%-os áfás számla
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
