Aktív témák

  • Belvaros

    tag

    Lenne egy tiszteletteljes kérdésem Bash és Kalandor kollégákhoz:

    Ha mással magyarázod, akkor azt még felfogom, hogy az első Lanparty-s offtopikot miért zártátok be, bár akkor sem értem miért kell mások jókedvének és saját körön belül mulatságos beszélgetésének véget vetni. Viszont azt már tényleg nem értem, hogy egy olyan topikot, amibe láthatóan írnak és igenis van értelme, miért kell önkényesen bezárni csak azért mert Bash kolléga szempontjából nincs értelme...? Ha Bash kollégát másokkal ellentétben nem érdekli a téma, akkor sem kell elrontani és egy nyakvágással kivégezni mások beszélgetését.

    Kalandor: Felvetődött, hogy minek egy ilyen topik, hiszen van offtopikunk. Elnézést, de nem véletlenül Te írtad éppen ma, hogy olyan sok a normális topikon belüli offtopik hozzászólás, hogy a téged éppen aktuálisan érdeklő információt jóformán meg sem találod? Világosíts fel kérlek, hogy akkor egy direkt offtopikos hozzászólásokból álló topikban hogy fogja a szegény gyerek megtalálni azt, hogy mi szól ebben és mi szól abban a témában??? Azaz ha már (teljesen érthető okokból) megkértél minket, hogy ne offoljunk a lanparty topikban, akkor miért nem lehet a lanpartysoknak egy saját kis szerény offtopikjuk, ahol nem kever be más offtopikos hülyesége és az egymást ismerő emberek kötetlenül beszélgethetnek arról amiről akarnak? Miért kényszerítesz minket arra, hogy mi is bogarásszunk a nagy OFFTOPIC aktuálisan huszonhárom szálán futó megbeszélései között, amikor Te magad írod pár órával ezelőtt, hogy ez a halálod és Te is ezt utálod? Írd már le, hogy ami neked nem jó, az mitől lesz nekünk a szuper-tökéletes megoldás? Ráadásul azt nem értem, hogy miért azokkal tolsz ki, akikkel majd együtt szeretnél játszani? Toleranciáról halott már valamelyik moderátor?

    Most el lehet engem küldeni a hidegebb helyekre, mert gondolom mérgetekben törölhetitek a nick-emet is, hiszen Ti vagytok itt a mindenhatók, csak létszi gondolkozzatok már el egy kicsit és ne legyetek már olyanok, mint Galileo bírái, akik csak azért mert megtehették, azt mondták, hogy így lesz mert így akarjuk, mert mi meg tudjuk tenni és meg is tesszük. Tanúsítsatok már egy kis toleranciát, kérlek benneteket.


    Minden harag nélkül, csak csalódottsággal telve:
    Belváros

Aktív témák