-
Fototrend
Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!
Országos motoros rendezvények
Új hozzászólás Aktív témák
-
Doki16
addikt
Van valahol lista arról, hogy hol találhatok jelenleg az országban Mol motoros barát benzinkutak? Nem találok egy értelmes listát se a neten.
-
Doki16
addikt
-
Doki16
addikt
Tudom, hogy keprol semmit nem lehet megmondani, de hatha lattok valamit ami nem stimmel ezen a gepen.[link]
-
Doki16
addikt
Ismertek olyan embert aki tud bukócsövet készíteni motorokhoz? Nem lehet találni a 650-es vízhűtéses bandithoz normálisat sajnos.
-
Doki16
addikt
Erről a dobról van valakinek véleménye esetleg tapasztalata? LeoVince SBK EVO II
Ha ez nem túl jó kipufogó akkor tudnátok ajánlani másikat egy 2008 Suzuki GSF 650 SA-ra.
-
Doki16
addikt
válasz
V.Stryker
#48977
üzenetére
A te géped meg, jó karburátoros nagy köbcentishez híven nyakalja a benzint mintha muszáj lenne
De cserébe megy is ahogy az illik.Holnap megyünk az utódjáért, már nagyon ki akarom próbálni

(#48985) V.Stryker: Sok a hülye, de ő szívja meg ha elesik. Én is full szerkóban mentem az oktatáson.
-
Doki16
addikt
Nézzétek már meg ti is légy szíves ezt a motort. Hátha láttok rajta valamit ami nem okés. [link] Köszi

-
Doki16
addikt
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani pár motort az alábbi feltételekkel. Kellene egy kényelmes, egyenes háttal ülős túramotor
600cm3 körül, 1-1,1 millió Ft-ig. Sajnos a Suzuki GSX 750 F már nem kényelmes hosszabb távon, ezért megválok tőle.
Mik a leginkább javasolt típusok.Előre is köszönöm

-
Doki16
addikt
válasz
KoVee84
#33801
üzenetére
Eleve ott kezdődik a dolog, hogy nem az enyém és mindenképp kellene egy saját motor. Meg én az 100cm3 robogót is simán élvezem több év motororzás után is
Meg nem is adja oda apukám a motort
igazából ez a legnagyobb gond. Alacsony vagyok és túl nagytestű nekem a "boci", ahogy hívjátok. A másik meg ott kezdődik, hogy én semmilyen gépjárművet sem hajtok. Szép nyugisan eltengek, nem taposom még a céges kocsit se. Nekem egy kis motor kell rövid távokra, amin végre nem tol le minden autós és erre tökéletesen megfelelne gondolom én egy GS500. -
Doki16
addikt
válasz
csongi
#33779
üzenetére
Boven eleg lesz max 60 loeros gep azert is neztem a gs500-at. Amik bejonnek az a nade, speed es a supermoto. Formara meg stilusra a nuda 900r tetszik, persze nem akarom ezt a gepet mert nagyon eros es draga. A nuda-t hova lehetne besorolni, supermoto?
A fent javasolt ket motor is tetszik, de majd azokat akkor ha lesz bennem igazi motorral kilometer.
-
Doki16
addikt
Sziasztok. Motorvásárlás előtt állok és kellene egy jó tanulómotor. GS500-at nézegetem.
Erről a gépről mi a véleményetek?
Új hozzászólás Aktív témák
Rokon topikok:
• Robogó, kismotor
• Nagyrobogósok baráti topikja
• Elektromos autók - motorok
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Formula-1
- Házimozi haladó szinten
- Horgász topik
- Gitáros topic
- Crimson Desert - Íme a végleges gépigény
- Autós topik
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Huawei P30 - kell ennél több?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- További aktív témák...
- Apple iPad mini 6 (64GB) Wi-Fi + Cellular (5G) - Asztroszürke
- Nvidia Quadro M2000/ P2000/ P4000/ RTX 4000/ RTX 5000/ RTX A2000
- Katonai Rugged laptopok Panasonic Toughbook 5-6. gen gar.
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4143
- ÚJ LENOVO Legion 5 PRO - 16"WQXGA 240Hz - i9-14900HX - 32GB - 1TB - Win11 - RTX 5070 - 3 év gar -HUN
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Ezt a cikket én is megtaláltam, de a teljest sehol
Már hétfőn meg kedden belement 300+ km.
