Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NFree

    addikt

    válasz UFO1 #7587 üzenetére

    én még, azt mondanám nincs az m1 irányíthatóságával semmi bibi,sokkal gyorsabban reagál a kormánymozdulatokra s fürgébb a többi bmw nél 1 probléma csak nagy iven fordul , nem szereti a szűk forditókat ,de időbe ,megcsípett fék + kanyarodás ,tehát ha lecsuszól skésőn kezded akkor elbaszod vele a kanyart de ha időben csinálod jól fordul.

    Jó példa voltma 1 futamot mentem csak vele a paradise hotelen ,egy fullos 911 ellen, minden power upp nélkül sikerült menni 1.10 kört asszem nekem bejött, ráadásul voltak hibák.
    Nem tudom mikor lessz időm jobban nekiülni,de sok reményem van benne. csak nehogy olyan legyen mint a gts , azt is megvettem , jó kocsinak éreztem , s reménykedtem benne ha megkapja a 3 kulcsos alkatrészeket jólessz nagyon,de sajna nem lett. ezért félek az m1 töl is ,de mégbízom benne.

    A world garage szerint épített E30 sajna rosszabulteljesít az elvártaknál, igy megkezdtem az átépítést ,csak tényleg nem tudom mi lenne jó bele.

    Vettem rst még1et, és ebbe z.z.k.z.p.s alkatrészek lesznek , már ez az benne van , és érdekes modon most nem csúszkál ,(de egyébként ha elveszed a gászt akkor csúszik meg ha álsz rajta, gyönyörüen megy , még nitróval is) demég sajna nembírom vele fogni a másik rs-emet. k.k.z.p.p.p

    Vettem ma egy ijen titán packot vagy mi a szart volt benne egy 9.13 as turbó bele raktam az rsbe a régibe ,3 mp el jobbat tudtam vele menni az egyik pályán ami nekem tetszik ,dekevés sajna
    1 el nőtt a végseb 371km/h

Új hozzászólás Aktív témák