-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
boost
veterán
Az én tippem 300€, de játék nélkül. Remélem legalább egy Mario-t adnak hozzá, hogy vegye a nép.
-
Mister_X
nagyúr
84.990 és 94.990 két csomagra.
-
válasz
Bétaville
#387
üzenetére
Én is 99.990-re tippelnék, jelenleg az Xbox One és a PS4 is ennyiért megy. A Nintendo korábban nyilatkozta, hogy megpróbálják a lehető legolcsóbban árulni az új konzoljukat, és számtalan elemző is megmondta már, hogy ha a konkurencia fölé lövik be az árat, akkor nem sok jóra számíthatnak az eladások tekintetében
Engem még az érdekel, hogy vajon mit fog tartalmazni a csomag. Szerintem magán a konzolon kívül (amin ugye alapból ott van a két Joy-Con) a dokkoló és a kontroller-grip lesz egybecsomagolva a megjelenéskor.
-
CheGhost
aktív tag
válasz
Bétaville
#387
üzenetére
A néhány hete linkelt, majd a bejelentés előtt törölt twitteres csatorna, Rubyvolution eléggé sok részletet leírt a géppel kapcsolatban, pl. a bejelentést is előrejelezte. Az egyik tweet az árakkal foglalkozott.
300$ a legalapabb készlet (kijelző + 2 joy + tv-s dokkoló), illetve még két másik változatot 350$ és 400$ árral jelzett, azt viszont nem részletezte, hogy ezekben mi foglal helyet.Tehát szerintem 120k alatt nem hiszem, hogy lesz.
-
ayo
veterán
válasz
Dr.F.E.R.I.
#388
üzenetére
120, de simán el tudom képzelni hogy 120+, elvégre egy normális tablet se olcsó, főleg ha azt a Nintendo gyártja

-
Bétaville
senior tag
Ki, mit tippel mennyi lesz a Switch kezdő ára?

Az én tippem: 89.000 Ft.- -
válasz
Dr.F.E.R.I.
#383
üzenetére
Ma valahol azt olvastam, hogy a Tegra K1-et 50$ árulja az Nvidia a partnereinek, gondolom ez lesz a legdrágább komponense a Switch-nek. Bár gondolom senki nem vesz akkora nagyságrendben, mint a Nintendo fog (reméljük), szóval lehet hogy nekik olcsóbb lesz a nagyobb volumen miatt.
-
Dr.F.E.R.I.
addikt
Ezek a masinák a piacon készen heverő alkatrészekből vannak összelegózva, alig van egyedi porcikájuk. A Switch egy sokkal inkább prémium kinézetű gép, mint a Wii és konzol lévén jóval több benne az egyedi alkatrész is. Szerintem a Wii U basic-kel érdemes összenézni, az 300$ volt induláskor. Amivel a Wii U több volt, az a streamelő egység, ez a dizájnból adódóan a Switch-ből hiányzik. Illetve az optikai meghajtó sincs már meg. Van viszont erősebb hardver, minőségibbnek kinéző anyagokból. Lényegében olyan, mintha a Wii U belsejét is a gamepad-ba költöztették volna. Ha nem árulták volna deficittel, a Wii U is 350$ körül lett volna nullszaldós az indulásakor. Ez sem rosszabb gép semmivel sem (sőt), ezért hasonló árcédulára számítok.
-
adalbert1
veterán
válasz
Mister_X
#381
üzenetére
A 200$ szerintem megállna itthon is valahol 60-70k között, az egy nagyon jó ár lenne. 300-nál is elgondolkoznék a megjelenéskori beszerzésen, de akkor jó lenne egy erős szoftverkínálat is nyitásnál (mondjuk legalább 1 teljes értékű Mario játék).
Illetve azért jó lenne, ha a Nintendo más tekintetben is megújulna, pl. a Virtual Console címek nem géphez, hanem accounthoz lennének kötve, és akkor Switch-re már nem kellene másodjára/harmadjára megvennem valami régi játékot, amivel játszani szeretnék majd.
PS4 / Xbox One abból a szempontból veszélyes, hogy mindkettőnek erősebb hardware-e van, ráadásul azonos architektúrára épülnek, így portolni is könnyebb köztük a játékokat - nekem van egy olyan félelmem, hogy a Switch-re nem lesz akkor 3rd party kínálat, mint a fentebb említett 2 vetélytársra, így a nagy többség számára max. második konzolként lesz beszerezve. -
Mister_X
nagyúr
válasz
adalbert1
#380
üzenetére
A Wii U-ig így volt, az már deficites volt. Ellenben konzolbirodalomban néha muszáj veszteséggel elkezdeni terjeszteni a platformot, hogy szoftvereken hozza be később - Wii esetén megtehették, hogy 250$-ért felrakták a polcra, innovatív volt és új réteget célzott meg, továbbá a "konkruencia" lazán kétszer annyiba került - 3DS meg mondhatni egyeduralkodó volt a ligájában, de ott is csak az első hivatalos árvágás hozta meg a sikert. 300$ a reális ár a Switch-ért, 350$ lehet a tényleges értéke (csak sokan el fognak gondolkodni PS4 Slim és Xbox One Slim mellett, hiszen azok olcsóbbak), 250$ tűnik a nyerő sávnak. De még van egy fél évük megálmodniuk... reméljük a legjobbakat.
Ha a Nintendo nagyon bízik a paltform sikereiben - és ugyan miért ne tenné, sőt, muszáj teljes válszélességgel kiállniuk mögötte -, akkor egy 200$-os címkét se tartanék lehetetlennek.
-
Ha tippelünk, akkor 300 USD, sajnos ez euro-ban szintén 300 szokott lenni. Ez csak az alap, mindenféle bundle (pro con, játékok, stb) megdrágítja. Esetleg egy indulási akció, mint a wii U premium-nál is volt, segíthet.
Ha pletykákat nézzük, volt már itt ártipp, oriic linkelte, de már nem él, ha jól láttam (nem oriic, a link
).
Sajnos nem emlékszem, de mintha 250-től ment volna 400-ig...
Gyorsan kerestem egy nem túl régi találgatást...
-
-
Most nézem, ez az Nvidia Shield K1 tablet 200$-ba kerül USA-ban.

Ebben egy fullHD, 8' kijelző van, 16 GB tárhely, 2 GB memória. Ha ebből indulunk ki, akkor annyira nem lehetetlen a több helyen vízionált 250$-os árcédula.
-
Mivel most itt komolyabb a figyelem, ide is beírom:
Most szombaton, október 29-én tartanék egy őszi Gamepod Nintendo Meeting-et. A helyszín nálan (Bp, Duna Plázától nem messze).

-
A.tessz
senior tag
válasz
Dr.F.E.R.I.
#368
üzenetére
Igen elképzelehető (;
-
mirci18
addikt
-
danih
veterán
válasz
Ganz-[HUN]
#364
üzenetére
ReviewTechUSA elhülyült az utolsó pár hónapban...
-
A.tessz
senior tag
Nem hittem , hogy ennyire tetszeni fog a koncepció! Szerintem max azzal lesz bajuk, akik beugrottak a wii u ba az elején. Azok most ovatosabbak lesznek.
Touch funció fontos lenne nekem is, kár hogy nem mutatták a videón!
-
válasz
Ganz-[HUN]
#364
üzenetére
A kommenteket is érdemes elolvasni, azért ez meglehetősen szubjektív értelmezés..
-
Ganz-[HUN]
addikt
NintenDogs :v

-
Ganz-[HUN]
addikt
Mótvá? - Nincs megerősítve a 3rd party support NX-re
Part of The #NintendoSwitch Trailer Is REALLY Misleading and It REALLY Annoys Me! - ReviewTechUSA
szerk: Bocsi ha a továbbiakban is NX-et fogok írni, nekem a switch akár mit csináltok NX marad

-
tuki2200
senior tag
Jo lenne battlefield és egyebek egy hordozható konzolon amit itthon is lehetne kényelmesen nyomni nagyba de az a baj hogy vagy visszafogják a teljesítményt és tényleg gagyi grafikát kapunk (megint) hogy bírja az akkuja azt a nagy kijelzőt meg a játékot vagy beletesznek egy rohadt nagy akkut és mint hordozható eszköz meg is főtt a súly miatt

-
AxBattler
félisten
-
válasz
Dr.F.E.R.I.
#358
üzenetére
Akkor most én jövök.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Azért halad a Nintendo Switch jó úton, mivel amit eddig el kellet érnie (a pozitív bemutatkozás), azt elérte, ebből viszont nem következik az, hogy a piacon is jól fog teljesíteni.
A funkciókkal egyetértek, ezekből tényleg nem sokat láttunk, az alapkoncepció viszont világos, és annak az üzenetét egyértelműen át tudták adni.
(...) annak a vállalatnak, aki az utóbbi időben eléggé eltávolodott a nagyobb közönségtől? - Itt főleg az otthoni konzolok piacára gondoltam, mivel a Nintendo egyértelműen ide pozícionálta a Switch-et, és ezen a fronton tényleg nem igazán tudott beleszólni a versenybe az utóbbi négy évben.
És ugyebár ez a két megcélzott réteg: a mobilon játszók... - Itt talán pontosabb lett volna a "casual" játékosok kifejezés, akiket a Nintendo anno beszippantot a Wii-vel, aztán el is engedett - ők jelenleg a mobilokon és tableteken játszók, akiket most vissza kellene szerezniük, ha ismét nagy sikert szeretnének aratni. De ez nem lesz egyszerű, mivel ezek az eszközök tökéletesen kiszolgálják ezt a réteget mindenféle komolyabb befektetés nélkül.
Az utolsó felvetésre reagálva: az utolsó bekezdésben arra akartam kilyukadni, hogy ha a kezdetekkor sikerül azt az ideális állapotot megteremteniük, hogy már akkor rendelkezik a konzol egy, a third-party játékokra vevő közönséggel - azaz nem csak a "hardcore" Nintendós réteggel -, akkor nem pártolnak majd el úgy a Switch-től a third-party fejlesztők, mint ahogyan az a Wii U esetében történt, így a gép továbbra is be tud majd vonzani újabb ilyen vásárlókat, ami hosszú távon is biztosíthatja a külsős támogatást.
U.I.: A múltkor (nagy meglepetésemre) simán be tudtam csúsztatni a zsebembe egy Note-ot (szerencsére nem robbant fel
), úgyhogy nem elképzelhetetlen, hogy van olyan nadrág aminek a zsebébe egy tab is beletuszkolható. 
-
Dr.F.E.R.I.
addikt
válasz
SzDavid99
#348
üzenetére
Egy pár állítás, amivel azért valamelyes vitáznék:
[A cím] Jó úton halad a Nintendo Switch, de vajon sikeres lehet-e? - Ha kérdéses a sikere, honnét tudod, hogy jó úton halad?
(...) de a konzol funkciói és az azokban rejlő lehetőségek sem maradtak rejtve az érdeklődők elől - Pont hogy semmit nem mutattak meg a dizájnon kívül; még az sem egyértelmű a látottak után, hogy érintőkijelzős-e egyáltalán.
(...) annak a vállalatnak, aki az utóbbi időben eléggé eltávolodott a nagyobb közönségtől? - Relatív, hogy ki mit ért nagyobb közönségen. 60+ millió embernek van legalább egy 3DS-e, netán Wii U-ja. Ekkora játékos bázisa perpill sem a Sony-nak, sem az MS-nek nincs. A zsugorodás az egész iparágat érinti.
(...) lévén az új gépnek ugyanazt kell kínálnia hordozható formában, mint a TV képernyőjén - Kevés konkrét dolgot lehet a gépről tudni, de azt biztosan, hogy HH módban vissza skálázza a grafikát például. De ettől a TV üzemmódban még elvben akármilyenre is meg lehet egy játékot csinálni.
És ugyebár ez a két megcélzott réteg: a mobilon játszók (..) és a konzolokon játszó fiatalok - A trailer egyértelműen a huszon-harmincas embereket célozza meg, akiknek a gyerekkora egybeesett a N otthoni konzoljainak a virágkorával (SNES, N64), mostanra pedig fiatal orvosok, ügyvédek, programozók, akik meg is tudják fizetni a minőségi szórakozást, ha a Nintendo vissza tudja édesgetni őket. Arra úgy konkrétan nem láttam utalást a filmben, hogy a mobilosokat vették volna célba. A konzolosokat nyilván, mint ahogy az autógyártók is a vezetni tudókat elsősorban.
a mobilok és tabletek a további funkcióikból adódóan mindenki zsebébe meglapulnak - My bad, de nekem nincsenek akkora zsebeim

nem sokan gondolják úgy, hogy megéri kiadni többszázezer forintot konzolra és játékokra - Tényleg nem sokan, max a gyűjtők és a tábor fanatikusai. A kazuárok szvsz nem ebben a kategóriában gondolkodtak eddig sem.
(...) hogy élvezni tudják az eszköz funkcióit (megfelelő third-party támogatással és multiplatform címekkel). Ha ez már a kezdetekkor sikerül, akkor a Nintendónak nyert ügye van - Sajnos még nem lesz nyert ügye, a kezdetekkor a Wii U-n is relatív sok volt a 3rd party játék. A kérdés az, hogy ezt az állapotot folyamatosan fenn lesz képes tartani, na akkor talán nyert ügye lesz.
Egyébként aranyos cikk, gratula hozzá

-
woros
őstag
válasz
Sirandrish
#353
üzenetére
Nekem olyanokat mutatott meg amiket nem is tudtam, hogy lehet csinálni a GamePaddel.

-
oriic
HÁZIGAZDA
-
-
Sirandrish
Topikgazda
válasz
Dr.F.E.R.I.
#351
üzenetére
Láttam én ezt régen is, de teljesen kiment a fejemből.
Ez durván nem mutat semmit a gépből... -
Kicsit belegondolva, abból a szempontból érdekes lesz a helyzet, ha tényleg ez az egy gép lesz a Nintendo jövője. Ha megnézzük, a 3DS nagyjából túlélési lehetőséget biztosított jópár japán fejlesztőnek. Az utóbbi években komolyabb eladást a Capcom (Monster Hunter), az Atlus (Etrian, SMT), a Level-5 (Yokai, Layton), de még a Square is (Bravely, DQ remake) szinte csak 3DS-en tudott elérni, szerintem nagyrészt köszönhetően annak, hogy a gép grafikai korlátai miatt viszonylag olcsón tudtak rá fejleszteni. Ha ebből a szempontból nézem a Switch-et, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a helyzet.
-
Sirandrish
Topikgazda
Persze...az ereje lehet gond, de szerintem a Nintendo már bebizonyította a Wii/DS/3DS trióval hogy lehet sikeres gépet csinálni, még akkor is ha az gyenge.
A sarkalatos pont szerintem mindenképp a tartalom lesz.
Ha a külsős fejlesztők maradnak akkor szerintem robban majd megint
-
Saját írás a Nintendo Switch-ről:
Jó úton halad a Nintendo Switch, de vajon sikeres lehet-e?
-
Sirandrish
Topikgazda
Imádom az internetet!


-
adalbert1
veterán
Engem az is érdekel, hogy vajon mennyi ideig bírja majd akksiról? A bemutató videóban volt repülőút is, jó lenne, ha mondjuk egy 4-6 óra játékot kibírna.

-
danih
veterán
-
Madwe
nagyúr
válasz
Dr.F.E.R.I.
#314
üzenetére
Ha belegondolsz fura lenne a touchscreen. Hiszen handheld módban megy s vannak funkciók amiket elérsz, dockkolt módban meg nem?
Mondjuk ilyen szinten a joycon vagy mi megosztását sem értem a kosaras résznél: multiplayernél 1 stickkel s pár gombbal működik? s akkor amikor amugy single nyomod akkor kapsz plusz funkciókat, vagy a multi miatt lebutítják? szóval ez is érdekes kérdés szvsz...
-
danih
veterán
Nekem nagyon tetszik a koncepció - úgy tűnik még is lesz másik Nintendo konzolom ebben az évtizedben
(hál istennek nem ilyen lett)
Vajon lesz benne sim slot? -
válasz
SzDavid99
#332
üzenetére
Nekem a bárhol ott folytatom, ahol abbahagytam illetve a gyerekeim elfoglalása egy hosszú úton (sajnos nem mindig süt a nap és nem minden autópálya "izgalmas" - pedig én is az ablakon kibámulást szeretem, új utakon különösen) mindent visz.
Egy baromságom még van: remélem a cartridge-k doboza is kicsike lesz, mert hely az nincs már. Nem, a wii-t sem adom el
-
Sziasztok!
Egy kicsit lemaradtam az utóbbi időben a fórumban történtekről, szinte minden Nintendós topicban óriási lemaradásom van, de igyekszem őket visszaolvasni.

Nekem nagyon bejön a Switch, már a korábbi pletykák alapján is láttam a lehetőséget a koncepcióban, de a tegnap videó meggyőzött róla, hogy be kell szereznem egy ilyen gépet a megjelenés után. Nekem nem volt Wii U-m, nem hiába, két platformot nem szerettem volna fenntartani és értelemszerűen inkább a 3DS-t választottam.
A hordozható konzolokat sokkal inkább kedvelem, mint az asztali gépeket, így, ha a 3DS utódjának tekintem az új gépet, akkor óriási az előrelépés, és végre azon sem kell majd bosszankodnom, hogy a következő Nintendo játék 3DS-re nem, csak Wii U-ra jelenik meg - végre így nem lesz két platformra osztva a "Nintendo", így a rajongóknak elég lesz egy géppel rendelkezniük.
Othoni konzolként viszont már nem vagyok benne biztos, hogy megállja a helyét a Switch, a gyengébb hardver miatt a konkurenciával nem veheti fel a versenyt és félek, hogy emiatt ezúttal is mellőzni fogják a third-party fejlesztők a Nintendót... De majd meglátjuk!
-
válasz
Sirandrish
#329
üzenetére
Hát a lemezekkel biztos nem, de a digitális tartalommal? Wii U Virtual Console? Pl. a Splatoon az abszolút ilyennek tűnt a kisfilmen.
-
Sirandrish
Topikgazda
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
Sirandrish
#324
üzenetére
Nyilvan, az egyertelmu, de az N betut paran nem vettek eszre.

-
XuChi
addikt
válasz
Sirandrish
#325
üzenetére
Az a kettő a legjobb

-
Sirandrish
Topikgazda
A Famicomos meg a Snes-es nagyon ott van

-
-
Sirandrish
Topikgazda
Lehet ez a világvégét jelenti

Egyébként a controller analog helyeit jelzi, és ugye ott pont így vannak..Szerk: Én már a Zeldás összehasonlító videót várom. És persze azt hogy mik lesznek a WiiU specifikus funkciók (ha lesz olyan), mert még a végén két példányban kell megvenni

-
Nézem a logót:

és valamiért zavar, hogy a jobb oldali pötty nem pont ellentétesen van a bal oldalival. Megtöri a harmóniát

-
Mister_X
nagyúr
válasz
AxBattler
#317
üzenetére
Ettől függetlenül csúcskategóriás az S7 is, nem kell sztenderdnek lennie a 6GB-nak (ami amúgy is overkill azaz felesleges kategória).
A hardveres részhez meg csak annyit, hogy ez egy konzol, azaz célhardver, hardverközeli programozhatósággal, ami PC-n (és telefonokon) lehetetlen lesz egy jó ideig.
-
AxBattler
félisten
válasz
Mister_X
#316
üzenetére
Bocsesz, de a csúcs már a 6GB.

És pont ez az: egy új konzol, még ha ha handheld hibrid is, 4GB-nál több memóriával jöjjön má'!...tehát azonos grafika eléréséhez kevesebb hardver is elég.
Ezt nem egészen értem.
-
válasz
Dr.F.E.R.I.
#314
üzenetére
Valahol olvastam, hogy rákérdeztek és az volt a válasz, hogy egyelőre nem közölnek semmi más információt a géppel kapcsolatban. Ez szerintem elég gáz annak tükrében, hogy korábban azt ígérték, hogy jobban szeretnének kommunkálni a közönséggel.
-
Dr.F.E.R.I.
addikt
Még egyszer végignéztem tüzetesen a Switch videóját, hogy nem siklottam-e át valami felett, de nem. Jól láttam, hogy sehol nem láttam a kijelzőt tapogatni senkit. Most vagy nem érintőkijelzős, ami azért fura lenne, vagy szándékosan nem mutatták még meg az egyéb funkcióit a gépnek. Mert tuti vannak, amit az U gamepaddal meg lehet csinálni, azt elvben ezzel is meg lehetne. Meg még ki tudja mi mindent.
-
AxBattler
félisten
válasz
Dr.F.E.R.I.
#311
üzenetére
Ránézésre egyébként ez a kütyü nem tűnik egy bitangerős konzolnak, csak annyival lehet az U-nál több ereje, amennyivel modernebb architektúra van benne (erre tippelek).
+1
+ az üzemidőre leszek még kíváncsi: jó lenne, ha bírna 4-5 óra folyamatos játékot.Ami még nagyon tetszik, hogy a két kis Joy-Con-nal visszahozzák az osztott képernyős módot, pofonegyszerű irányítással.
Így kell ezt, partyy!
Az megvan, hogy a Sega Megadrive-os Micro Machines 2: Turbo Tournament-tel egyszerre 8 fő is összecsaphatott? Volt a kártyán +2db joypad csati, és 1db joypad-on 2 ember is játszhatott, csak el kellett férniük a hagyományos TV előtt...


-
CheGhost
aktív tag
válasz
Sirandrish
#305
üzenetére
Azért 237 dpi nem olyan rossz (6,2" és 720p).
FHD esetén a 355 dpi szerintem már feleslegesen sok lenne. -
Dr.F.E.R.I.
addikt
VRAM: Shared
Ez a koncepció van a Wii U-nál is, szerintem erre célozhatott az illető, amikor a szűk keresztmetszetről írt. Ez memóriából nem túl sok és az oprendszer is még le fog csípni belőle egy jókora darabot. Ránézésre egyébként ez a kütyü nem tűnik egy bitangerős konzolnak, csak annyival lehet az U-nál több ereje, amennyivel modernebb architektúra van benne (erre tippelek). A játékok, amiket mutogattak a videóban nem nagyon különböztek a Wii U-ra kiadottaktól (hovatovább a Zelda arra is jön). Pletykálták még a rácsatlakoztatható power unit-ot, azzal sokkal izgalmasabb lenne. De lehet egyébként az sem volt alaptalan, majd meglátjuk.
-
Dr.F.E.R.I.
addikt
Annyi topikgazda lesz itt a végén, hogy több mint amennyien a fórumot látogatják. Kicsit a volt melóhelyemre emlékeztet, szinte több volt a főnök mint a melós. Aggodalomra semmi ok, ezt a topikot is kivásárolom majd, mint az összes többit

On: bőven elég a 720p felbontás, a Wii U Gamepad ennek a 2/3-a és már az is rendben volt számomra.
-
dinostaRR
tag
válasz
Sirandrish
#305
üzenetére
Ez várható volt.
-
Csabee86
senior tag
A tegnapi videó tetszett. Vajon sportjátékok lesznek rá? (gondolom NBA 2K sorozat lesz, hiszen a videóban volt.)
-
XuChi
addikt
Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen játékok jönnek rá, a már bejelentetteken kívül. Arról valami infó, hogy mikor mutatnak valamit a készülőben lévő játékokból ?
-
Én is akarok itt topikgazda lenni! Meg a Feri is! Naaaa!
-
Új hozzászólás Aktív témák
A Switch OLED saját, előre telepített védőfóliával érkezett, ne vegyétek le!!!!! - bár jó esély van rá, hogy fel sem tűnik... a funkciója a szilánkos törés elleni védelem, mindenképp javasolt egy vékony üvegfólia a karcok ellen is.
TILOS A WAREZ! (Itt a„Warez” = a szerzői jog (vagy más jogszabály) által védett szoftver, adat, szöveg, kép, hang, mozgókép, stb. jogosulatlan megosztása vagy megosztás kérése. Készülék hálózati/szolgáltatótól függetlenítése.)
Az általános moderálási szabályok érvényesek.
A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler/Off tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!
Az ÁSZF alapján "Tilos...A hardverapro.hu, az Állásbörze és az Üzemeltető által kijelölt topikokon (részletszabályok itt elérhetőek) kívül máshol terméket, szolgáltatást, egyebet hirdetni."
- Xbox Series X|S
- Synology NAS
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- PlayStation 5
- Renault, Dacia topik
- Katasztrofális PC-piacra figyelmeztet az IDC
- Az Intel szerint mindenkit érint, illetve érinteni fog a CPU-hiány
- Gitáros topic
- Star Trek Online -=MMORPG=-
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Nintendo Switch V2 32GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol Starfield extrákkal garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol extra kontrollerrel garanciával
- Xbox One S All Digital eladó!
- Lenovo ThinkPad T14 Gen 4 Ryzen 5 PRO 7540U 14" FHD+ 32GB 512GB Lenovo gar: 2028.01.07!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple Watch Series 8 41mm GPS, Újszerű, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4339, 100% Akksi
- iPhone 12 64GB 100% (3hónap Garancia) - ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



).





![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)










![[link] [link]](https://pbs.twimg.com/media/CvOBnvIUMAAUp2G.jpg)
