Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Salex1 #12440 üzenetére
CCleanert tedd fel.
Az automatikusan induló programok közül vedd ki amit nem használsz.
Illetve a Win7 frissítéseit tiltsd le. Teljesen. Egyáltalán ne fussanak, ne is értesítsen, semmi.
Egy SSD, esetleg egy 7200RPM-es egy tányéros merevlemez dob még a sebességen. Milyen merevlemez van benne? Pontos típus?
HD Sentinel mutat rá valamit?Milyen processzor van benne?
Mennyi memória van benne? (memóriateszt nem hiszem, h szükséges, ha rossz lenne a ram, nem menne a gép)CPU-Z-vel ki tudod olvasni ezeket az adatokat.
Elindítás után ha a feladatkezelőt megnyitod, mit mutat, mennyire eszi valami a processzort a háttérben? Milyen vírusirtót használsz?
És szétszedve mikor volt? Kitakarítva? A ventilátornál a lamellák nincsenek eltömődve? Megy a hűtés rendesen? Fújja a levegőt? Nem melegszik túlságosan? Aida64-el tudod a hőfokokat monitorozni.
Egyelőre ennyi lenne.
Új hozzászólás Aktív témák
- Gamer laptop felvásárlás Magas áron, gyorsan és egyszerűen!
- DELL PowerEdge R740 rack szerver - 2xGold 6130 (16c/32t, 2.1/3.7GHz), 64GB RAM, 10Gbit HBA330, áfás
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új Apple iPhone 16 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 3 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged