Aktív témák
-
SPDeluxe1.0
aktív tag
Nekem is aszonták hogy letucc szokni,csak akaraterő kérdése,semmi más,meg ilyesmik,hát a LÓFASZT!

mertugyehát qrva kemény megvonási tünetei vannak már ekkora mennyiségnek,az uccsó száltól számított 2 hétig olyan voltam,mint aki nem teljesen normális,állandóan vert a víz,olyan ébren-alvó állapothoz közelítettem
,meg hasonló kellemetlenségek,de valóban egyre javult a közérzetem,az állandó köhögési roham pedig szintén nullázódott.KV mellé pedig fokozottan elképzelhetetlen volt a slukkolás,na erről volt a legnehezebb leszokni,mármint a cigi nélküli KV-ról!
Azóta viszont csak szigorúan a koffeinbetermelést folytatom nagyüzemi szinten,mint domináns függőségi forma!
Aktív témák
- Okos Otthon / Smart Home
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Renault, Dacia topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Megjöttek Magyarországra a Redmi Note 15-ök, január 22-től ennyiért kaphatók
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! HP Elitedesk 800 G1 USDT brand - i7 4790S 16GB DDR3 256GB SSD Intel HD 4600 250W WIN10
- TomTom Go 5200 with Wi-Fi navigáció / 12 hó jótállás
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 9060 XT 16GB Zalman S2 TG FSP 700W
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
- Keresünk Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21Fe
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

,meg hasonló kellemetlenségek,de valóban egyre javult a közérzetem,az állandó köhögési roham pedig szintén nullázódott.KV mellé pedig fokozottan elképzelhetetlen volt a slukkolás,na erről volt a legnehezebb leszokni,mármint a cigi nélküli KV-ról!
