Aktív témák

  • tildy
    nagyúr

    Bocs, de nem értelek. Nem vitát akarok nyitni, nem sértegetésnek szánom, de ha jól értem, olyan dologra vagy büszke vagy tartod szerencsésnek, amit a kényszer szült.

    Szvsz teljesen elhibázott ez az egész, azt kellene mondani, hogy kötelező legalább a kressz vizsga minden középiskolásnak és beépíteni a tananyagba. Ugyanis egy gyalogosnak vagy egy kerékpárosnak miért nem kell tudni azokat az általános szabályokat, amelyek alapján közlekedünk? Persze lehet, hogy már nem fér bele a túlzsúfolt tanrendbe.Az lenne a legjobb, ha kötelező lenne 18 évesen a jogosítványt megszerezni, persze ez csak álom és lehet, hogy sohasem lesz valóság.

    Ingyenjogsi miből? Egyébként tényleg kéne kreszoktatás az iskolában, de akkor is a rutinpályát, meg az oktatót valahogy ki kell fizetni. Ha nema diáknak, akkor az államnak, és ha az államnak, akkor túléképpen az adófizetőknek.

    '' olyan dologra vagy büszke vagy tartod szerencsésnek, amit a kényszer szült.''
    Nem. Nagyon sok dolgot nem is fogadnék el szüleimtől. Mert ne verjék miattam költségekbe magam. Bár igazad van, részben olyan dologra vagyok büszke amit a kényszer szült, de nekem pl. égett volna a pofámról a bőr, ha pl. a kapott ösztöndíjjam mellé még tőlük is kuncsorgok (mégha szívesen is adtak volna .-..) pénzt. És sorolhatnám.

Aktív témák