LOGOUT témák
PROHARDVER! témák
Mobilarena témák
IT café témák
Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
válasz
EQMontoya
#43455
üzenetére
Télen a páramentesítő extraként picit fűt, nyáron a hűtéssel együtt a klíma egyben párátlanít is, tehát nincs ott probléma.
A klíma hatékonyságát meg egy kicsit gondold csak újra
Mondjuk egy gyengébb 3.0-s mutatójú esetén is, 400 W felvett teljesítményből csinál 1200 W hűtőteljesítményt. Hűtésnél is hőszivattyú van, csak akkor nem befelé, hanem kifelé szivattyúzzuk a hőt.
Új hozzászólás Aktív témák
Aktív témák
- ASUS notebook topic
- Samsung Galaxy S20 és S20+ duplateszt
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Xbox Series X|S
- Napelem
- Mától Huawei okosórákkal is lehet érintésmentesen fizetni
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Gran Turismo
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
Új fizetett hirdetések
- P16s Gen1 16" FHD+ IPS i7-1260P NVIDIA T550 16GB 512GB NVMe magyarított (lézerezett) bill ujjolv gar
- ÚJ Bontatlan Apple Macbook AIR M2 , M3 , M4 Legújabb magyar billentyűzet 1 év Garancia Deák Térnél.
- AKCIÓ ÚJ Bontatlan Macbook Pro 16 M4 Pro 14CPU/20GPU 24GB/512GB SSD Magyar billent Azonnal átvehető.
- Új Bontatlan Mac Studio M4 Max 2025 14cCPU /32cGPU / 36GB RAM / 512GB SSD - Azonnal Átvehető Deák.
- SZUPER Akcióban Új Bontatlan Dyson V15 Origin 3 év gyártói garanciával Azonnal Átvehető
Üzleti előfizetők hirdetései
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Mondjuk egy gyengébb 3.0-s mutatójú esetén is, 400 W felvett teljesítményből csinál 1200 W hűtőteljesítményt. Hűtésnél is hőszivattyú van, csak akkor nem befelé, hanem kifelé szivattyúzzuk a hőt.