Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
2 megjegyzés:
A vízvezeték- és csatornarendszer elemei minél jobban összevontak, annál kevesebb velük a gond, elméletileg. Vagyis ha minden vizesblokk-elem, mosdókagyló, zuhanyzó, wc, konyhai csap külön falra, sarokba, stb esik, annál hosszabb, és annál bonyolultabb vezetékrendszert kell kiépíteni, és esetleg karbantartani. Nem beszélve nyomásesésekről, csatorna lefolyásról, stb.
Illetve el kell dönteni, hogy a napközbeni tartózkodás inkább a nappaliban, vagy inkább a szobákban lesz, mert ha a nappaliban, akkor azt érdemes külső főfalra tenni, akár sarokba, két oldalról is ablakozva. A komfort szempontjából pedig érdemes a hálókat beljebb tenni, ahol esetleg télen a hidegtől jobban védett, ha nem külső falnál van.
Én most hirtelen ennyit vettem észre egy fél perc alatt.
A fentiek praktikusan: a szoba1-et megcserélném a nappalival, a fürdő vizes elemeit pedig legalább a wc-vel közös falszakaszra tenném, ha a konyhával esetleg nem is.
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- iPhone topik
- Windows 11: miért nem vált mindenki?
- Luck Dragon: Óraátállítás
- Ubuntu Linux
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Milyen monitort vegyek?
- Samsung Galaxy S26 - szeret, nem szeret
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Hálózati / IP kamera
- További aktív témák...
- Mini Pc HP ProDesk 600 G2 / G4 / G5 // Lenovo Ttinkcentre M900 // 6-9. gen // i3 / i5
- Lenovo X395 Ryzen 5 pro 3500U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, garancia
- Beszámítás! LG UltraGear 27GL850 144Hz QHD IPS 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Licencek + laptopok + dokkolók
- BESZÁMÍTÁS! Akár részletfizetés 0% THM ÚJ Intel LGA 1700 processzorok 3 év garanciával 27% áfaval
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
