Új hozzászólás Aktív témák
-
NoLF
veterán
válasz
BlacKSouL
#72606
üzenetére
az időjáráson én személy szerint azért nem látom igazán értelmét sírni/ríni/rimándkoni/panaszkodni, mert ha megteszed, ha nem, az időjárás ugyanolyan lesz.
véleményformálásnak van értelme, kiadni magunkből a mérget talán van értelme, de morgolódni, elégedetlenkedni, csak a rosszat látni benne szerintem nem sokat ér. akármeddig hergeled magad rajta, akkor sem volt változni vele kapcsolatban semmi.
meglepő módon ezt angliában tanultam meg, az elején még én is okádtam magamból a panaszkodást, azát elfogadtam, hogy ez ilyen (és az ilyen alatt a bármilyen, de leginkább bármikor eshet és esik is állapotot értem), aztán lehetett örülni neki, amikor nem olyan volt.
mostanában ez kiütközik, itthon élek, néha találkozom szülőkkel, ezekben az esetekben néha esik az eső, én meg megyek valahova - édesanyám első reakciója mindig ez: kisfiam, hát hova mész, esik az eső!
hosszú értetlenkedés és némi magyarázat után mindig elfogadja a tényt hogy nem vagyok cukorból, az eső pedig se nem jéglabda, se nem tűzgolyó, tehát nem fogok közvetlenül meghalni tőle, ha rám esik. nedves lesz a ruhám, megszárad, megyek tovább.más: egy jópár collos tüzesen izzó zártszelvényre azért felhúznám azt az egyént, aki a garázsunk ereszének lefolyójába belehelyezett egy kb. 5 hetes kismacskát ma reggel (tegnap este?). szerencsétlen állat beleszorult, ott sírt-rítt, én meg elsőnek nyilván nem tudtam honnan jön a hang és sokáig kutattam, utána meg egyértelmű módon munkába menet helyett inkább az életmentést próbáltam kiókumlálni. sikerült, életben van és nagyon cuki, mostmár erős, vidám, és rohadtul nem hiányzott.
most éppmelegvizes palackon alszik tele hassal Mozartot hallgatva, féregtelenítve, elkülönítve. nagyon cuki, de én nagyon nem akarom megtartani... meglepő módon a jobbik felem teljesen odavan érte, a saját macskánk meg nagyon nem (még kevésbé, mint én).
nem kell valakinek egy erős, okos, ügyes, tiszta, féregtelenített, de oltás előtt álló, fekete-fehér kandúr Bp és környékén?
Új hozzászólás Aktív témák
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Crimson Desert
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Home server / házi szerver építése
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Milyen videókártyát?
- Windows 11
- Elemlámpa, zseblámpa
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- További aktív témák...
- Ryzen 7 3700X / RTX 2060 SUPER / 32GB RAM / 512GB NVMe Gamer PC
- Beszámítás! Motorola Sound Flow XT2549-1 hangszóró hibátlan működéssel
- Beszámítás! Lenovo Thinkpad P15 Gen 1 FHD notebook - i7 10850H 32GB DDR4 1TB SSD T2000 4GB W11
- Beszámítás! Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB okostelefon garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S23 Plus 5G (8/512 GB) független, garanciás 210 000 Ft
- áthajtós érintős 360 szinteÚJ Dell 16 Plus 2-in-1 Ultra 7 258V INTEL Arc 140V 32GB 1TB SSD 16QHD+
- Dell Precision 5530 15,6" FHD, i7 8850H, 16GB RAM, Quadro 4GB VGA, 512GB SSD, jó akku, számla, gar
- szinteÚJ Lenovo ThinkPad L14 Gen5 i7 155U 32GB 1TB FHD+
- Tavaszi RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- LG 32GS75QX-B - 32" IPS - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync Premium - NVIDIA G-Sync - sRGB 99%
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
