Új hozzászólás Aktív témák
-
parandroid
félisten
Egy teljesen jellegtelen, súlytalan politikai szereplő, hangsúlyos saját vélemény, vagy koncepció nélkül. Már alelnökként is az volt. Pont ezért nagy favorit a párton belül. A vezetésben senki nem akar változást, az mindenkinek csak kellemetlen lenne. Ha hazai párhuzamot keresek, akkor tiszta mszp.
A ránézés meg olyan dolog, hogy aki trumpot a külseje miatt választotta, arról is megvan a véleményem. Amúgy viktorunk sem az az adonisz, aki a megjelenésével lopja bele magát a szívekbe. Konkrétan egy dagadt exfocista egy alapból roppant kellemetlen arcberendezéssel, amit az elhízás, meg a monomániás hatalmi törekvés csak még tovább rontott. Szóval nem értek egyet az elméleteddel. Illetve nem tudom elképzelni, hogy valaki ezeket a majmokat megjelenés alapján szavazta volna be az állatkertbe. Inkább a harsány, ellentmondást nem tűrő, mindenhez jobban értő, megingathatatlan, soviniszta populizmus az, ami széles rétegeknek igen bejön. Ezzel szemben állt ott Biden, teljesen fegyvertelenül, illetve olyan érvekkel, ami a normálisabbaknak nem hírértékű, az idiótákról (laposföld, antivax, kemtrél, pizzagét, kúanon, de akár migránsveszély, soros, meleglobbi, szekrényt se tudnak összerakni a libernyákok) meg lepattannak. Szerencsétlen semmit nem tudott azon kívül felhozni, hogy normálisan fog viselkedni, de arra meg nincs igény.
Szerk.: Amúgy tök örülnék neki, ha nyerne, bár eleve szomorú, hogy ez kérdéses lehet, másrészt meg ez toszta 2006: ha a bunkók nyernek, a normálisabbja elfogadja, mint eredményt, ha viszont a bunkók nem azt kapják, amit vártak, akkor felcsapnak a lángok, és kő kövön nem marad. Sajnos azok, akiket én tisztességes, normális embereknek tartok nem fognak randalírozni, meg gyújtogatni, az idiótáknak viszont nincsenek ilyen aggályaik. Másrészt az usában mindkét oldalra jutott az idiótákból bőven, lásd blm balhék.
p
Új hozzászólás Aktív témák
- Nagyon olcsón! LG Ultrawide Cruved LED 34"VA 4k usb-c PD 65w Gari 2027.04.29-ig Olvass leírást!
- Eladó Onkyo TX-NR7100 házimozi erősítő hibátlan állapot, gyári dobozzal
- Klipsch R-120SW aktív mélynyomó eladó, hibátlan
- KLIPSCH R-600F 5.0 hangfalszett
- Micron 5200 ECO 480 GB 2,5 SATA Enterprise/Datacenter Server SSD
- SZÁLCSISZOLT FÉM HATÁSÚ Dell Latitude 5420 14" Touchscreen i5-1135G7 16GB 512GB 1 év gar, LTE OPCIÓ
- AKCIÓ! MSI Ventus 3X OC RTX 4070Ti videókártya garanciával hibátlan működéssel
- 27% - ASUS Hyper M. 2 X16 V2 4X M. 2 PCI-e SSD Beépítõ Kártya!
- iPhone 13 128GB Red-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4593, 100% Akkumulátor
- 10+ db - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
