Új hozzászólás Aktív témák
-
Shape
aktív tag
válasz
peterszky
#39
üzenetére
jol hangzik ez a gyakorlás, csak az a baj hogy bal kézzel lehet hogy el se találom a táblát, aztán a falnak a tripláját megdobni meg nehéz

cricket:
15-25-ig minden szektort 3* kell eltalálni (természetesen az is jo ha egy triplát dobsz
) és ha többen játszotok, akkor akkor nyersz te ha kidobtad az összes szektort ill. több pontod van mint az elenfelednek.
pontot meg ugy tudsz szerezni hogy neked ki van dobva az adott szektor (pl. 20-ba már dobtál 3 nyilat) az ellenfelednek pedig nincs kidobva (mondjuk a 20-asba csak 2 van neki) és ujra eltalálod azt a szektort(jelen példában a 20-ast) akkor annak megfelelő számu pontot kapsz(lesz 20 pontod).
kicsit bonyolultan hangzik, de elektromos táblán érthető. mondjuk versenytáblán kicsit nehezen számontartható hogy ki hogy áll
Új hozzászólás Aktív témák
- E-book olvasók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Építő/felújító topik
- Autós topik
- OLED TV topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Egyre inkább szoftverrel segítene a Core CPU-k teljesítményén az Intel
- Mikrotik routerek
- Windows 11
- Július 9-én jön az Assassin’s Creed: Black Flag Resynced
- További aktív témák...
- Spigen Essential Ee673eu 3-portos hálózati töltő 67W Fehér (2xUSB-C, 1xUSB-A)
- Dell Precision 5530 15,6" FHD, i7 8850H, 16GB RAM, Quadro 4GB VGA, 512GB SSD, jó akku, számla, gar
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 9600KF / RTX 3060Ti / 16GB DDR4 / 256SSD + 2TB HDD
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Vásárlunk iPhone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

) és ha többen játszotok, akkor akkor nyersz te ha kidobtad az összes szektort ill. több pontod van mint az elenfelednek.