Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
Szerintem senki nem fog tudni itt konkrét határokat húzni neked, a legjobb válasz erre megint az "attól függ".
Attól is függ, hogy elbírsz-e az 50000+ felhasználóddal, hogy milyen szerverek vannak a háttérben, mennyire erőforrás-kímélő a kód, stb.
Ettől függetlenül nyilván nem véletlen, hogy nagyobb projektekhez már azért a PHP-t legfeljebb vegyítve használják (lásd Facebook), a Stack Exchange családhoz tartozó oldalak (Stack Overflow, Super User, stb.) már ASP.NET-ben készülnek, stb.A Symfony meg azért jó, amiért jó általában egy keretrendszer, hogy egységesebbé teszi, szigorúbb szabályok közé szorítja, de egyben elősegíti és gyorsítja a kódolást.
"a php mellett nagy érv, hogy könnyű és gyors eredményt produkál, olcsón"
Ez igaz.
Ezzel együtt ez sajnos sokszor a minőség rovására is megy. (Lásd nagyszámú olcsó, csakis PHP-n nevelkedett, szűkebb látókörű, és/vagy fejlődni nem akaró munkaerő.)
Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- LG 45GS95QX - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- 165 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080 (ELKELT)
- ASUS TUF Gaming F16 Laptop! i7-14650HX / RTX 5060 / 16GB DDR5 / 1TB NVMe! BeszámítOK
- White GAMER PC! Ryzen 7800X3D / RTX 4080 / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / 1000w Gold / BeszámítOK !
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
