Új hozzászólás Aktív témák

  • raveinT

    tag

    válasz Moby #162670 üzenetére

    A lényeg felett direkt vagy sem, de elsiklottál: azok a játékok amiket emlegetünk, legalább úgy néztek ki akkor, hogy az álla leesett az embernek. Ha úgy néz ki a játék, akkor hamarabb el tudod nézni neki, hogy pl. a framerate az nem az igazi.

    A mostani postok kiinduló pontja pont az, hogy az új játék ránézésre akár ps4 érába is jöhetett volna. Ezt pedig látva, hogy azért 1-2 esetben már sikerült minőségi, szép játékot letenni az asztalra ebben a generációban is, nem annyira a ps5 gyengesége eredményezi, inkább a játék készítői oldalán keresendő a felelős.

    Tehát mégegyszer: lehet várni a prot, de ha mindenre elfogadjuk azt a választ, hogy a játék azért olyan, amilyen, mert gyenge a hw, akkor szépen beetettek bennünket.

    Ismertek a keretek, addig nyújtózkodjon a fejlesztői csapat, amíg a takaró ér. A most kritizált játékok esetében pont az a baj, hogy még addig se nyújtózkodnak, ameddig lehetne, de mégis a takarót okolják, hogy kicsi :DD

Új hozzászólás Aktív témák