Új hozzászólás Aktív témák
-
BorgBoss
tag
válasz
Pharaoh
#8972
üzenetére
-Ezért van kitalálva a raid1, ha elszáll az egyik, akkor tovább működjön. Az mindegy, hogy kihúzod vagy tönkere megy.
-Az tudom, hogy kártyás raid 1-nél a kivett hdd-t csatlakozva a partíció olvasható. Ergo, másik gépben használhatod.
-Alapvetően be lehet állítani, hogy a szinkronizálás magától vagy beavatkozásra történjen. Ha magától történik, akkor is attól függ, hogy mit talál a lemezen. Szokott szólni az intelligensebbikje, hogy ha talál értelmes partíciót, de azt nem tudom, hogy meg lehet-e adni honnan hova. Ilyenre még nem volt szükségem. Én így nem próbálkoznék. -
radi8tor
MODERÁTOR
válasz
Pharaoh
#7206
üzenetére
Igen, csak ugyanolyan RAID vezérlővel tudod kiolvasni (ismét használni) a RAID tömböt. A "profik" ezért mindig tartanak RAID vezérlőt is tartalékban, nem csak HDD-t.

Ha NAS-ba épített vezérlő száll el, akkor NAS-t kell cserélni. Ha mázlid van úgy száll el, hogy nem kutyulja össze az adatokat.
Új hozzászólás Aktív témák
- Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás
- TCL LCD és LED TV-k
- Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Autós topik
- OLED TV topic
- Samsung kuponkunyeráló
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Path of Exile 2
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Apple asztali gépek
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung 16GB DDR5 5600MHz M425R2GA3PB0-CWM
- BESZÁMÍTÁS! Asus EX-B365M i5 9600K 16GB DDR4 500GB SSD RX 5500 XT 8GB Zalman T3 Plus 600W
- 209 - Lenovo Yoga Pro 7 (14APH8) - AMD Ryzen 7 7840HS, no GPU
- BESZÁMÍTÁS! MSI B760M i5 14400 16GB DDR5 512GB SSD RX 6700 XT 12GB Lian LI LANCOOL 207 GIGABYTE 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


