Új hozzászólás Aktív témák
-
Peat;)
veterán
A dvd-t is fel lehet skálázni 1080i-re, attól az még csak papíron lesz az.
Ezek a konzolok nem bírják az 1080p-t, mindegyiknél egy két cím volt ami valóban full hd-n ment, azok is korai címek. (kidolgozatlan grafika->még elbírta a konzol)
Nézz meg egy multiplatfrom konzolos játékot "1080p"-ben konzolról és pc-ről is. A textúráknál érthetetlen módon az egyik egy elmosódott szutyok lesz
(ettől függetlenül nagyon szép igényes grafikát tár elénk mindkét konzol)
-
heihachi
addikt
Az, hogy miben renderel, meg hogy mit tol ki a gép a kimeneten (mire skálázza fel) két tökéletesen különböző dolog. A PS3-as 720p-ben, a box 576p-ben renderel ennél a játéknál, de mindkettő fel tudja skálázni 1080p-re. Szóval nem natív full HD a Final Fantasy XIII PS3-on sem.
-
anulu
félisten
nalam a TV jelzi, ha felbontast valt, es hogy mire. indulaskor 1920x1080, es abban is marad. tobbi jatekom 720p es olyankor abba is valt, csak ahogy a nagykonyvben meg van irva. szoval, egy szo, mint szaz, PS3-on Full HD
mod: megneztem az X360 dobozat, azon is 720p/1080i/1080p van
-
h-yle
addikt
Nekem box alapjáraton 1080p-ben üzemel, és sose vált le a TV,de mint tudjuk ott csak a dash 1080p a játékok max 720p-sek.
Egyébként FF XIII boxon csak 576p szóval még mindíg jobb a 720.
Banyek, ha nem kapok a húgomtól névnapomra FFXIII-at akkor asszem kénytelen leszek megvenni magamnak a CE-t. Úgy sem akartam ebben a hónapban enni.
-
Mozgás közben 0 különbség figyelhető meg.
-
anulu
félisten
hat ize. sikerult beszereznem a CE valtozatot. a +1k-t boven megeri! nagyon igenyes az art book, a zenei CD pedig szvsz fantasztikus
elkezdtem jatszani, kb 1 ora utan azt ereztem, hogy nagyon ki van szaradva a szam. akkor dobbentem ra, h az intro ota tatva van, es leszakadt az allam
ja, PS3 valtozat, 1080p-ben, 50" Samsung plazma TV-n
-
Ateszzero
őstag
Nem látom a különbséget.Ilyen rosz minőségű max 1000színű videókból nem is fogjuk látni.
Az viszont tuti hogy valahogy játszani kéne már vele.Nagyon kéne. -
Sicilian
addikt
Soha nem látok ilyen össze hasonlításoknál különbséget ...
-
h-yle
addikt
DigitalFoundary FFXIII Face-Off
Itt sokkal jobb elemzés van a két verzióról. Már annak akit érdekel az ilyesmi...
-
AXisBOLD
addikt
köszönöm a megnyugtatás Toyota! már megyek is megvenni, ugyan gyerekem nincs, de a többi passzol.
a kettő között, meg annyira hihetetlenül 0 különbség van összességében, hogy nem is értem ezeket a hasonlítgatós videókat.
-
Gebriel
veterán
Különbséget én nem igazán látok
-
-
ferencka
tag
egyes részeknél az xbox másiknál a ps tűnik szebbnek,de ez így van minden játék esetében...
-
LackoMester
addikt
Passz, nagyon hasonló mind2.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Dell Latitude E7270 - i7-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari!
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone X 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Plus Black Használt, karcmentes 256 GB tárhely 3 hónap garancia!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest