Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buvana

    aktív tag

    válasz tarkatona #1121 üzenetére

    Szia!

    1. Fejlesztői lehetőségeknél kapcsold be az oem unlocking-ot.
    2. EZEN az oldalon nyomj rá az unlock bootloader-re (előtte csinálnod kell egy huawei id-et. Ha már van, és nem fogadja el, akkor újat. Én úgy jártam. Újat kellett csinálnom az unlock miatt.
    3. FONTOS: Sima telefonnak vedd az adatoknál, ne tabletnek. Mert nekem állandóan hibát írt ki amikor meg kellett volna kapnom az unlock kódot. (Ez azonnali 16 karakterből álló szám lesz. Mentsd el jól!
    4. Töltsd le EZT csomagold ki és indítsd ablakban rendszergazdai jogokkal egy parancssort.
    5. Tallózz be a parancssorból oda ahová kicsomagoltat az ADB-t, (Tablet fejlesztői lehetőségeknél enable USB debugging-ot engedélyezni kell) majd a következő parancsot add ki, miközben a tab usb-n van a gépen: fastboot oem unlock [Kapott 16 jegyű unlock kód]
    6. A tab újraindul.

    Ezzel a bootloader nyitott lett.

    7. Ezek után a gyári recoveryt kell lecserélni neked való TWRP-re. Most már lehet. Megfelelő verziót INNEN tölts le: Nekem LTE 64GB - os hoz a 35.4 MB-os méretű twrp_BTV-DL09_5_greatslon.img lett beflashelve és jó! Parancs: fastboot flash recovery twrp.img (twrp_BTV-DL09_5_greatslon.img) ha nem nevezted át.

    Ezzel a gyári recovery le lett cserélve TWRP-re

    8. Majd TWRP-ből be kell flashelni EZT a SU-t

    Sajnos nekem csak adb reboot recovery-re jön elő a twrp, hangerő fel-power-ral nem akar. De majd még csiszolok rajta.

    Root Success. Forrás: XDA fórum

Új hozzászólás Aktív témák