Új hozzászólás Aktív témák
-
Jenne
őstag
Szia!
Most az előbb adtam le a megrendelésemet egy AEG gépre. [link]
Eluxot szerettem volna, anyáméknak ajándékba, de jelenleg raktárhiány van ebből (Chateltem az ügyfélszolgálattal is ez miatt) így maradt az AEG.
Beregisztrált vásárlóként volt 10 % engedményem, de rendes és nagyon kedves is volt az ügyfélszolgálatos hölgy, mert mint mondta, közeledik az Apák napja (minden évben június harmadik vasárnapján ünnepeljük) ezért ebből az alkalomból kaptam még egy 20%-os kupont is, de ez csak 24 órás intervallumos és egyszeri felhasználásra. Gyorsan lebeszéltem telefonom a szüleimmel, kell-e az AEG (kellett)és rögtön meg is rendeltem és hozzá egy mágneses vízkőmentesítőt is. [link] Így lett a végösszeg ezzel a tartozékkal együtt 170.995 Ft
Pénteken kiszállítják, hozzák a géppel együtt. Szomszédjuk profi vízvezeték szerelő, így nem lesz majd gond a bekötéssel sem, ráadásul a barátom így ingyenes.
Mi is ennyiért vettük tavaly, Nőnapi 20% -os kuponnal és hozzá plusz egy 10%-os kuponnal összevonva.
Ilyen Apák napi kupont a Philips is küldött nekem, 30% engedmény. -
Miklósbácsi
tag
Szia !
Nálunk a felültöltős Elux is mindig megfelelt - ha van elég hely a felfelé nyíló ajtó számára. ( polc, szekrény )
Most látom, hogy Jenne társunk is ugyanazt a gépet ( EW7TN3372 ) ajánlotta, amit magam is jónak látok.
Az AEG - Elux márkabolt ajánlatában ez 214.900.- Ft. A szállítás, garancia kérdését nem néztem, Te úgyis rákeresel.https://www.markabolt.hu/electrolux/electrolux_mosogep/felultoltos_mosogepek/electrolux_ew7tn3372_mosogep.html
-
Jenne
őstag
Szia!
Szerintem a 600-as típusok nem inverter motorosak, csak 700-asoknál van. Felültöltősben. Én az Electrolux választékából javaslom ezt megvenni: [link]
Ha beregisztrálsz az oldalukon, akkor küldenek egy kupont, 10% kedvezmény a vásárláshoz. Tavasszal még így volt, én akkor 15%-ot kaptam, azaz a feleségem kapta, mert Nőnap előtt Ő regisztrált be és ezért volt a 15%. De érdemes lenne rákérdezni Náluk erre, hogy így van-e. Ügyfélszolgálatuk munkanapokon 08:00-17:00 óra között elérhető a 06-1-252-1773-as telefonszámon.
Chat jelenleg nem él, próbáltam az előbb.
Nekünk egy AEG van, ez: [link] Jelenleg nincs készleten, de amikor vásároltuk, akkor a fentebb javasolt Electrolux nem volt éppen raktáron, ezért lett az ARG. Most fordított a helyzet. -
Gömbike
senior tag
A kombigép főleg a mai energiaszívatós világban egy zsákutca. Alapból is egy evolúciós hulladék.
Sokkal, de sokkal több energiát kíván, mint kèt különálló gép. Áramból is ès vízből meg főleg.
A kombi nem szárít, csak szikkaszt, ezt a technikai felépítése miatt tudja. A szárításhoz
levegő kell, nem hidegvizes kondenzáció. A kombigèp csak mutatványos valami.A szárítógép bármelyik sarokban elfèr, csak áram kell neki.
Új hozzászólás Aktív témák
- Proxmox VE
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Milyen házat vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Ingatlanos topic!
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P50 - i7-HQ I 16GB I 256SSD I Nvidia I 15,6" FHD I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! HP Elitebook 850 G6 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FULLHD I Cam I W11 I Gari!
- DELL Thunderbolt Dock - WD19TB modul 02HV8N (ELKELT)
- RÉSZLETRE , Bankmentes , kamatmentes Asus Rog Zephyrus G16
- Oppo Reno7 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest