Új hozzászólás Aktív témák
-
user23
csendes tag
H-ali!
*
Vettem a minap egy 2 Méteres HDMI kábelt. Össze kötöttem a PC-t a TVMonitorral. Szépen 1920*1080-ban van. Na de a kép nem szép. Olyan fakó, pixeles-nek tűnő, nagyon nem jó. Szöveget olvasni nem kellemes így.
Sima VGA-val amikor használtam ott jóval jobb volt a kép élesség.Olvasgattam, és azt írták valami PC/AV -t kel álítani a TV-n na de hol ? Ilyent sehol nem találtam.
Van egy Magic.. nevű beálítási lehetőség ott KI, Fekfő, Álló mód van és ennyi. :SMost mi nem jó akkor ?
ATI HD 6600 VGA ( 6700-s seria. )Ötlet pls fontos!
-
JubaBubba
csendes tag
Lassan 1 éve nekem is ilyen monitorom van, és imádom! Egyetlen apró problémám van vele: nem tudom, hogyan lehet dönteni a monitort. Amikor megvettem, összeszereltem, és amikor láttam, hogy egy picit lefele dől, nem tudtam már szétszedni, és azóta se tudtam hátradönteni. Lehet rajta változtatni? Van valami trükkje? Köszi a segítséget!
-
user23
csendes tag
Üdv!
3 kérdésem lenne a TV-hez kapcsolóan.
1. Hogy lehet a csatornákat sorba rakni ( saját sorba, izlésem szerint )
PL: RTL Klub, TV2, Film+, stb,stb...2. Mért van az, hogy az Analóg adásoknál nálam minden csatprnára ATV-t ír ki ?
Hogy tudom át nevezni őket, nagyon zavaró.3. Mért nem tudom, minden csatornát Digitális módban nézni ?
Több helyen írja "Érvénytelen kód" .. hm..Köszi.
-
RyanGiggs
őstag
Nekem meg, Samsung SyncMaster SA350 22" monitorom van!

Külsőre tök egyforma a kettő. (mondjuk ezek a Samsungok mind egyformák)
Belsőleg már más, mert Antenna bemenet nincs, usb se, jack dugó se...
de viszont 2ms a válaszideje!![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Dave-11
tag
Fecogame:
De, a kettő egy és ugyanaz
Victoryus:
Nem, ez fix nyakas, nem lehet vele semmit csinálni, max forgatni jobbra-balra, és igen, analóg és digitális adást is képes fogni
zolika010:
Holnap ha nem felejtem el lövök róla pár képet és itt kommentben beszúrom
-
Victoryus
addikt
Külsőre tök ugyanaz, mint az enyém P2270 [link] Ezek szerint nem sokat változtattak a designon.
Ez is hibrid tuneres? Analóg+dvb-c? Azért belül kicsit fejlődött, ez tudja a pip-et és lejátszik usb-ről. Ennek a nyakát is olyan nehéz dönteni? A falra tudok mászni a hangjától ahogy nyiszog közben. De szerencsére csak ennyi a negatívuma, szeretem nagyon. Használd egészséggel. -
Dave-11
tag
Bocsi ha nem sikerült mindenkinek kielégítenem az igényeit az írásommal, de ez az első cikkem, ígérem legközelebb mindenre kitérek és jobbat írok (remélem)

-
GIJoe
addikt
panel typ, fogyasztás, eco, TV, már bocs, de ez afféle jaj de jó hogy megvettem és jaj de ügyes vagyok cikk

-
szurmais
csendes tag
Üdv nekem is ilyen van szintén 1 éve, semmi probléma nem adódott még vele. Én 2tb külső merevlemezzel használom, mkv-t is hibátlanul játssza le, feliratot (magyar ékezetekkel ) is tud kezelni azt hiszem .sub .srt -t. A hdd-t kicsit lassabban olvassa mint a pendrive-ot, de gondolom ez a méretbeli különbség miatt van. A talp részt, mint az egész tv/monitort nedves antisztatikus kendővel szoktam takarítani, így nem karcolja. Falra is rögzíthető szabványos 10*10 lyukosztással.
-
compifan12
csendes tag
rövid de jó.valami kép a monitor(tv) képminőségéről?
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- DAHUA 16GB DDR4 3200 MHz laptop RAM
- BESZÁMÍTÁS! Asus Rog Maximus IX Hero Z270 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5700 / RTX 2080Ti 11GB / 16GB DDR4 / 1TB SSD!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ez nagyon jó... Ha jól néztem most olyan 55k körül mozog az ára.. de meg is éri sztem


