Új hozzászólás Aktív témák
-
bzoley
veterán
Azt a részt már végig zongoráztam. Az egyik eszköznél talán bele is törődött, de pl. a tévénél minden áron választani kellett channel 1,2,3,4 vagy x közül, és visszakerültem az előző pontra. Igazából a "source input missing" ugye nem is erre való beállítás. Ez fölé/alá kéne még egy pont, ahogy korábban is írtam, hogy ne kapcsoljon bemenetet.
Delay állítás eszembe jutott, csak aztán ellustálkodtam a dolgot, de ez a rész annyira talán nem vészes. Először bekapcsol minden eszközt aránylag gyorsan. Itt meg is állhatna. Ez után kezd el újra végigmenni mindegyiken, és bemeneteket kapcsolgatni. PC-nél ugye értelme nincs, mert még javában bootol, még a tévé is vakarózik.
A javas beállító programban van olyan opció az inputoknál, hogy " stays on whatever it was on when it was turned off". Sajnos ez a program úgy néz ki nem támogatja a 885-öt. A másikból pont ez hiányzik.A leírás szövege:
A Next után lehet meghatározni azt, hogy az aktivitás befejeztével, a következő bekapcsoláskor a tv melyik alap bemenetre álljon rá. (Az első opció, hogy maradjon ott, ahol kikapcsoláskor állt.)
Bár ez sem pont az, amit keresek.A teljes cikk tomy11-nek is hasznos lehet. Ez alapján el lehet indulni, ha sikerül megérteni a működését.
Új hozzászólás Aktív témák
- Villanyszerelés
- Autós topik
- Sugárhajtómű ihlette a Zalman CPU-hűtőjét, de nem az üzemzaj tekintetében
- Gaming notebook topik
- E-roller topik
- NTFS, exFAT, FAT32 – Melyiket válaszd és miért?
- The Crew sorozat
- RC modell földön, vízen, levegőben
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Vélemény: nem úgy tűnik, de Lip-Bu Tan most menti meg az Intelt
- További aktív témák...
- Intel Core i7 6700K / GTX 1660TI / 16GB DDR4 RAM / 500 GB SSD konfig eladó
- Samsung Galaxy S23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Megkímélt állapotú Xbox Series X 1TB eladó. Kitisztítva és újrapasztázva!
- Gamer PC - i5 13400F, GTX 1080ti és 16gb DDR5
- Asus ROG G20AJ - Intel Core i7-4790, GTX 980
- LG 27UL500-W - 27" IPS - 3840x2160 4K - 60Hz 5ms - HDR10 - AMD FreeSync - 300 Nits - sRGB 99%
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- Így lesz a Logitech MX Keys magyar billentyűzetes
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest