Új hozzászólás Aktív témák
-
DiVaD
senior tag
Nekem tetszik, azt figyelembe véve, hogy mennyire strapa. A doboza tényleg kicsit CAT-esre sikerült, bár ez 5 perc után senkit nem fog érdekelni...
-
dqdb
nagyúr
Ezeknél a munkacélú eszközöknél nem elvárás (mint a "kommersz" modelleknél), hogy az elérhető legfrissebb rendszer legyen rajta.
Ez így van, a Windows Mobile is köszöni szépen, az ipari PDA szegmensben él és virul, és nagyon nem tervezi a kihalását (csak az újabb változatai Windows Embedded Handheld néven futnak). Az ügyfeleink utóbbi pár hónapos beszerzéseiben is vegyesen fordultak elő WM6.1, WM6.5 és WEH6.5.3 modellek, pedig a WM6.1 sem mai darab már.seiko: egyáltalán nem sok, sőt, még az olcsóbbak közé tartozik a kategóriájában.
-
icezozo
addikt
Tény az is, hogy ezzel a rendszerrel is vígan el lehet élni, pláne akkor, ha nem az a cél, hogy Full HD videókat nézzünk a klotyón, márpedig deklaráltan nem ez a cél.
-
elfelejtette
veterán
A gép IP besorolásához még annyit, hogy a második számjegy adja a vízállóságot, ami a Moto Defy esetében volt 7-es (IP67), vagyis az bírja fél óráig 1 méteres vízben. És ez csak 5-ös, tehát az első oldalon már nem valós az, amit írtok...
Ja és szerintem azért nem kellene így leírni a Tegra2-t, nem szaladgál mindenki SGS3-mal, meg HOX-szel... -
Festőknek tuti jó lenne meg a szakiknak mikor egy 3d-s képekben mutatják meg hogy az a szoba milyen lenne azzal a típusú tapétával, és nem lenne gond ha poros,glettes, vagy egyéb apróságok esnének rá.
-
Ati1979
veterán
Szerintem nem rossz elgondolás. Kéne bele egy tegra3, meg rá egy újabb android.
Meg persze normális ár. Amúgy tetszik a dolog.
-
moli.hu
őstag
mert olyan fejű csavarhúzó kell hozzá, mint egy Mercedes jel közepe.
triwing. a nintendo is hasznalja. csak azert, hogy otthon ne probald meg szetszerelni.
-
JR.CSé
senior tag
Nah ez komoly kis gép. Eléggé félnék az utcán ha valkinél meglátnék egy ilyet. A végén még agyon ver vele
-
tjb007
nagyúr
Ha megoldható lenne mindaz amiket leírtál akkor nem lenne kereslet ezekre a direkt munkára kifejlesztett/megalkotott tabletekre.
A hardver meg ezeknél sokadrangú dolog, senkit sem érdekel, hogy nem négy processzormag van benne hanem csak kettő, hogy elfutnak e rajta a legújabb játékok meg viszi e az 1080p -s mkv -t. Egy a lényeg, hogy az a pár alkalmazás ami használva lesz rajta tökéletesen működjön rajta. -
Firehand
tag
Én csak azt nem értem, ezt nem tudja egy komoly tokba bújtatott készülék is?
Mondjuk egy otterbox deffender, vagy egy trident case, mondjuk a. Kraken? És még jobb a hardver is és olcsóbb. Igaz, hogy a szupport egy cégnek fontos lehet. Amit az olcsóbb készülékek nem tudnak. De ez a készülék szerintem akkor sem nagy szám a hardver miatt. Én keveslem a processzort. A ram még elég lenne. Bár szerintem a 2 gb jobb lenne, ki tudja mire használnák a gépet. -
Scottyoo
csendes tag
Kövezzetek meg, de szerintem jól néz ki
Jó sok helyen kicsit elavult, de amire kell arra tök jól megfelel
-
ClayMore
aktív tag
ütésállóság az IPXY-hoz nem kapcsolódik közvetlenül lévén, hogy az egyik szám a mechanikai benyúlásoktól/behatolásoktól (ilyen a por is pl.) véd a másik meg a folyadékok behatolásától
látom megelőztek dabadab
-
tjb007
nagyúr
Ezeknél a munkacélú eszközöknél nem elvárás (mint a "kommersz" modelleknél), hogy az elérhető legfrissebb rendszer legyen rajta. Egy dolog a lényeg, hogy azt a feladatot amire szánják maradéktalanul teljesítse és az az alkalmazás amivel 0/24 -ben használva lesz tökéletesen fusson (plusz ott vannak még a szoftverbiztonsági előírások is amiket teljesítenie kell). Épp ezért elég sokat szoktak dolgozni a rendszeren, szóval nem csak annyiból áll a dolog, hogy rádobnak egy stock rendszert és csókolom (még ha szabad szemmel nem is látni a különbségeket).
Még most is van olyan munkacélra szánt tablet amit 2.3 -mal adnak ki de azért minden gyártó igyekszik tartani a lépést, a Motorola ET1 is 2.3- mal jött ki de már elérhető rá az ICS és idén megkapja a Jelly Bean -t is és a Panasonic új Toughpad -jein (a Windows 8 Pro -sat leszámítva) is már ICS van. -
Szeretnem megjegyezni, hogy az IP besorolas nem az utesvedelmet adja meg, hanem a por- es vizallosagot. Raadasul az IP65 nem jobb, mint az IP57, mivel a ket szamot kulon kell ertelmezni, es azokbol az derul ki, hogy az Unitech jobban birja a port, a Sony meg a vizet.
-
nextman
aktív tag
válasz
denverx-92 #20 üzenetére
Igen? Milyen jon meg?
-
hurrikan
addikt
Mért kéne a Xperia tablet Z-re várni?
Xperia Tablet S is cseppálló már. -
nextman
aktív tag
Hat en egybol beleszerettem
Kar hogy ilyen draga.. -
Graphics
Jómunkásember
Felmerül bennem a kérdés, ha már a jobb felső kis képen egy kesztyűben tabletet nyomogató illetőt látok.
Mi a helyzet a kesztyűs kezeléssel? vagy az csak egy promo kép?
-
gzbotii
nagyúr
válasz
sarkanyolo2 #1 üzenetére
Oszinten, en sem ertem miert nem raknak ra 4.0 bar....elvegre a gugli ingyen adja nem?
-
Graphics
Jómunkásember
"Ismerve az Unitech hozzáállásást" ez pontosabban mit takar?
Mert mi nem ismerjük a hozzáállásukat
-
kariad
senior tag
Ez még csak Terep TABI
-
10G
csendes tag
Jókat nevettem a cikken, szóval jól indul a hét, pedig a sör is elfogyott a hétvégén...
Jó cikk! -
Orton96
aktív tag
Érdekes kütyü, kösz a cikkket. Eddig nem gondoltam volna, hogy lehet építeni terepen is használható tabletet.
-
ng0ofy
KORREKTOR
Jó ez!
Csak a szoftvert nem értem rajta. A célközönség szoftverei jellemzően xp-n futnak, most kezdenek átállni win7-re, esetleg 8 ra, főleg tableten az eccerűbb (: Ki fogja a tervrajzokat, CV-től bonyolultabb doksikat, hatalmas táblázatokat, ilyen-olyan hegesztett számlázó és raktárkészlet programokat android alá portolni?
Nem az android verzióval van gond jelen esetben, mert tényleg mindegy, hogy milyen verzióval nem tudod használni a céges CRM rendszert
(egyébként én nem értem ezeket a megrökönyödéseket, amikor egy régebbi verziójú OS-el jön ki egy eszköz. Használható azzal is, csak nem annyira jól, de lehet, hogy a vas ennyit bír, és? Lapátnak használni win98-al is lehetne, pedig hogy utáltam...)
-
Retekegér
MODERÁTOR
válasz
MuzikJunkie #5 üzenetére
Azért a Defy kevésbé strapa ehhez képest.
Érdekes kütyü, a cikk hangvétele derűre adott okot így hétfő reggel.
-
MuzikJunkie
aktív tag
Motorola Defy óta tudjuk, hogy lehetséges szép, ám strapabíró kütyüt gyártani. Ez a tablet szerintem baromi ronda. Kb. mintha valaki hobbiból gányolt volna gumirucit egy kínai vasra.
-
#13260800
törölt tag
Pár napja vettem egy Samsung Galakxy Tab 7.0 tabletet. Mondanom sem kell pár nap után csupa karc a hátlapja és a kijelzőn is akad már 1 - 2 kisebb. Azért kicsit durva, hogy ilyenbe kell gondolkodni ha az ember tabletet vesz mert a gyártó úgy adja ki a tábláját, hogy az maga nem karcálló. Pont egy olyan cuccot amit elvileg ezerszer felveszel meg leteszel akár a mühely vagy a konyhaasztalra.
Életem első Samsungja volt és egyben az utolsó is. komolytalan gyártó. Következő vagy ilyen lesz vagy egy iPad ami érdekes módon bírja a gyürődést.
-
nokia112
csendes tag
Rendkívül ronda, de be kell vallanom, nekem kicsit tetszik
-
VIBO
őstag
Doboza egyből vmi Caterpillar cipős dobozra emlékeztetett
-
sarkanyolo2
őstag
Android 3.2? Most viccelsz?
Új hozzászólás Aktív témák
- 30+ típus!!! Lenovo ThinkPad, X1 carbon, X1 Yoga 5-12. gen 12,5-15" all-in-one, Workstation, stb.
- Csere - Beszámítás! ASUS TUF Gaming laptop : I5-11400H / 32GB DDR4 / RTX 3050 Ti / 144Hz - GARANCIA!
- P14s Gen5 14" FHD+ IPS Ryzen 7 PRO 8840HS Radeon 780M 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- P15 Gen2i 15.6" FHD IPS i7-11850H RTX A3000 32GB 1TB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Lenovo ThinkPad Yoga 2in1 Touch Laptop! AMD Ryzen 7 PRO 7730U / 16GB 3200MHz / 256GB NVMe
- Ikea Eilif Paraván, asztali elválasztó
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2048, 96% Akksi
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Strix Thor Platinum II 1200W 80+Platinum Prémium tápegység!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Ti 6GB Zalman N4 EVGA 450W
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3017, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest