-
Fototrend
Új hozzászólás Aktív témák
-
bb71
őstag
válasz
ra^ven #19317 üzenetére
Nekem is ki volt kapcsolva!
**************
Jövőre nézve, hogy a sok képed ne vesszen el:remélhetőleg van TWRP a telefonon, ha ilyen előfordul, akkor csinálj egy Backupot, azt le tudod TWRP alól is menteni PC-re, mert látja a PC a telót!
Én ez alapján szoktam Backupot csinálni - ez így elmenti a \data\media-t is, amiben vannak a fényképek, zenék stb. amit a belső memóriába megy !!! [link]
Ha most még nem törölted a data-t akkor meg tudnád menteni a fényképeidet!
-
-
válasz
ra^ven #19289 üzenetére
Nálunk sem frissített!
Asszony lepihent a gyerekkel, mire felkelt készen volt...Teaway: - Nem gondoltam, hogy nekilát bármit is csinálni magától! Nincs Mi fiók, mert...
mpo: Amikor megvettem, volt három vagy négy frissítés, amit megcsinált, akkor direkt hagytam neki. Amikor belakta az asszony kikapcsoltam minden ilyen automatikus frissítést!
Megvárom az enyémet, s nyitom ki a 4X-et, teszem fel a Multi ROM-ot! Ott legalább nincsen ilyen alattomos dolog.
-
-
hzsolee
őstag
Tisztában voltam vele, hogy nem tapad teljes felületen, ha visszaolvasol ez egyértelmű. Ezt a mozgatást nem értem...Letöröltem a kendőkkel, rátapadt, ott van, nem mozog. Pláne, hogy a tok is tartja oldalról. Amúgy meg nem fólia, ha szintén visszaolvasol volt is kép róla, hogy a kollégának szilánkosra tört a sarka.
-
orso0355
őstag
Ja, értem. Pont ma érkezett meg egy headsetem, majd hazafelé tesztelem este, kíváncsi vagyok
Meg várok egy másikat, az is Xiaomi, az első, amit kaptam, hibás volt, ezért küldenek egy másikat... (jó arcok, na)
Headsetet még sose használtam bluetoothon, minden mást már sokszor, és az a tapasztalatom, hogy a 4X csatlakozik eddig a leggyorsabban - de ugyanez igaz a GPS-re és a wifire is. Nem kell várni, kb azonnal működik. Tökjó!
-
orso0355
őstag
Nekem tökéletesen megy kocsiban a bluetoothos rádiós lejátszó (nemtom hogy hívják ezt normálisan, szóval az, amit be kell rakni a szivargyújtóba, és a rádióra lövi ki a mobilról a zenét), ÉS a Miband karkötőm együtt. Én a magam részéről semmilyen buetooth-problémát nem tapasztaltam még eddig, pedig pár cuccra már ráhangolódtam vele
volt hangszóró, másik teló, Win10-es számítógép...
-
Krisszalai
csendes tag
Nekem már elegem lett a sok lótúróból, amit adnak. Beújítottam ezt, és kiválóan bevált, el sem vált:
https://www.puremobile.hu/tartozekok/xiaomi-redmi-4x-kijelzovedo-folia
-
liskov
tag
Megvettem alin a legolcsóbb legnépszerűbb full cover fóliát. 4 napja van a telón. Közelről tényleg pöttyös, de bekapcsolt kijelzőnél nem jelentkezik a gond. Hogy mennyire tartós, az majd kiderül. Nem mondom, hogy tökéletes, de nem hiszem, hogy sokkal rosszabb lenne mint az IMAK. Aztán majd elválik.
-
ViTToRe
aktív tag
-
Dave Crank
senior tag
tibyke, ra^ven:
Ha megjöttek a fóliák, írok véleményt, esetleg fotót is töltök róla, hogy áll rajta.
Full covered üvegeket rendeltem, legalábbis az volt írva, hogy az, de nem olyat, aminek az alja, oldala, teteje színezett, mert szerintem azok eléggé.... nem szépek..., nem értem festés nélkül miért nem lehet kialakítani/legyártani ugyanazt az üveget.A szélein/oldalain nagyon nem tapadt/feküdt fel?
Volt itt a topicban linkelve már 1 folyadékos megoldás, nem tudom, az mennyire válik be ennél a telónál, elvileg valamelyik hüvelynél jó volt. Gondolkodom is rajta, hogy rendelek még most, nem nagy összeg ebay-en. -
Szóval az alábbi beállításokkal működnie kellene, nem? A többi alkalmazás is hasonló módon van beállítva, mégsem jelenik meg semmi a lock screenen. Ha lehúzom a notification bar-t, akkor látom, hogy mi van, de magára a lock screenre nem írja ki a dolgokat, csak felvillan a kijelző. Ha jól emlékszem, a kezdetektől fogva ilyen.
-
vzoltan87
tag
Sajnos egyik variáció sem hozott eredményt. Ha épp babrálok a telefonon, akkor is kell a fb messengernek 30mp, ha pedig 5 percet már le volt zárva a telefon, akkor küldés után kb 10 percre jön meg az üzenet. Már mindent engedélyeztetem, blokkoltam, gyári beállítások visszaállítása, újraindítás, stb. sehogy sem jön meg azonnal az üzenet , ha 5 percet már állt a telefon. A GYIK-ben megvan pont ez a probléma, de az ott felkínált megoldások sem jártak sikerrel.
-
lócitrom
őstag
ez a problémakör valami globálisabb dolog lesz, mert két darab Redmi 3S-sen is ugyanezt tapasztaltam. internetkapcsolat jellegétől függetlenül. feloldva is simán vártam egy percet, hogy megkapjam az üzeneteket, közben hallottam, hogy a gépen meg csörömpölt a Messenger már rég. engem ez ritkán irritál, eleve nem derül ki sok esetben, hisz a másik fél nincs velem egy légtérben. ritkán jó, akkor tényleg elmondható, hogy IM-ként működik.
-
gingerbalm
aktív tag
-
gingerbalm
aktív tag
Ja, te nem láttad az eredetit, csak már a moderáltat. A kimoderált részben volt a hirdetés, viszont a termék konkrét külföldi forrása emlékeim szerint pont nem volt benne, azt az admin szerintem nem is szedte volna ki.
De hogy ne csak off legyek, én ilyen keretes fajtát vettem a gearbestről, épp imént hozta a postás:
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone 15 Pro 128 GB Blue Titan, független, karcmentes, patika állapot, garancia: 2026.11.20
- Samsung Galaxy Z Flip 5 - 512GB
- IPHONE 16 PRO MAX 256 GB Fehér titán Kártyafüggetlen
- Apple iPhone 13 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 120 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (ELKELT)
- Honor 90 lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- KÜLÖNLEGES RITKASÁG!!! VADIÚJ Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB LEVENDULA 686g
- Intel Core i5 4590S 4 mag 4 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest