Keresés

Aktív témák

  • morzsol

    aktív tag

    válasz [w] #27 üzenetére

    : Már megint! (Bocs! A #26 tényleg borzalmasra sikerült.)

    Pecs#25:
    Színkontrasztja a Flatronoknak nincs. Dúrván azt lehet mondani, hogy ''szürke'' a képük. Mint amikor a szaturációt (-színtelítettség(?)- egy képszerkesztő prg-ban (pl.: PS)) leveszed egy színes képen. -> Vannak színek, de csak ''jelzés'' szinten...

    Pecs#26
    Az MB-ket nálam épp az tudná menteni, ha feltételezzük azt, ami most egyébként éppen körvonalazódni is látszott: hogy némelyik példány igen hibás - és én (főleg) ilyeneket láttam. - De emellett léteznek jól sikerül példányok is. Viszont ha ''csak'' annyi a szórás, mint más modelleknél... vagyis kb. mind olyan gyengék, mint amiket eddig én láttam, akkor : (
    - De 757/957-eseket még nem láttam! Sőt, még szűkíteném: Asszem leginkább 763-asokat láttam, amiket gyengének mondok, és szidok. És lehet, hogy az se mind. (Ennél jobban már nem tudom felpuhítani!)
    Nem gondolom semmiféle referenciának a véleményem, nem is vélemény csupán beszámoló - néhány példányról, amiket láttam, de csak ezt tudom mondani, mert ezt láttam. Viszon szívesen venném valaki sokatlátott lyúzer helyreigazítását - pl.: Hogy hát igen, ő is látott már ilyet is, de ez ritka kivétel - nem volt szerencsém, és sokat látott teljesen kifogástalant viszont. Vagy ilyet pl.: Hogy hát igen, a splitter az szétnyírja a 763-at, én is láttam az üzletben, ezért meg se vettem, de az ATI-mon otthon úgy fakít, ha látnád!... Bármit, ami legalábbis egy kicsit is hihető... Azt, hogy Ti még rosszat nem is láttatok... Csak azt ne mondjátok, hogy vak vagyok, ősellenség vagyok..., mert ha valaki szerint ezek (, amiket én láttam): jók... akkor... akkor ... akkor :)

  • Zso

    csendes tag

    válasz [w] #14 üzenetére

    A monitor gombjai nálad(tok) jól működnek? Mert a szervizes szerint, max.félévig bírják, aztán K.O. Nálam is rosszak a gombok. Még működnek, de nagyon változó az érzékenységük.

  • vicces

    addikt

    válasz [w] #14 üzenetére

    az elsö látványos funkciója annak az usb kűbelnek, hogy ha kikapcsolod a monitort, de a gépet hagyod menni/pl. dc/, akkor a win csipog, hogy usb-s eszköz leválsztva. persze, ha a hangok le vannak tiltva, akkor ez nem olyan látványos. :))


    na de félre a mókázással. különben a kábel arra jo, hogy a kis egereddel tudjad menedzselni a monitort. fel kell rakni, hozzá egy progit. de van több is. persze mind parasztvakitás. tehát fény, kontraszt+ minden olyan funkcio elérhető software-esen, ami a monitor elölapján is.
    mondjuk én ezt nem használom, csak kiprobáltam amikor a monitort megvettem.

Aktív témák