Új hozzászólás Aktív témák

  • Zofren

    aktív tag

    mult hét csutortok. ember bejon, hogy kikapcsolták a vezetékes telefonját és el szeretné intézni hogy kapcsolják vissza. ( a ''t'' betus viszonteladoi is vagyunk, bár én nem ,csak fonok). Elmondtam neki, hogy elmegy postára, befizeti a csekket, visszajon, irunk 1-2 sort, elfaxolom a csekket és holnap menni fog a telefon. erre ő:
    -de én itt akarom befizetni a csekket.(és már nyomta is a kezem felé, de én nem vettem el)
    megint elmondtam neki hogy mi a teendo, és ujra csak elmondta mit akar.
    na 10 perc vita után feladta és elment.
    tegnap bejott a felesége és fonoknek elmondta, hogy a férje nem volt megelégedve a ''felvilágositással''. de a csekket behozta, ami már be volt fizetve. irtunk 1-2 sort és elfaxoltuk.
    ebbol én ugy jottem le, hogy nem akartam elintézni a dolgot, de a hapsi ráfázott, mivel a kamera vette a beszélgetést, és fonok visszanézte. és kozolte, hogy elég jol birtam, ő már foldbe tiporta volna. :D
    mai nap: bejon egy kimondottan csinos lány és mélységesen fel van háborodva az internete miatt. magamban gondoltam, hogy rajtam kitoltethetné dühét :D

    ja és volt egy gyerek vmi tescos filmet hozott be, hogy nem játsza le neki otthon a gép. 3 gépben probáltam ki, mind3 azt irta: üres dvd lemez. lehet vmi rejtett particio?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák