Új hozzászólás Aktív témák
-
Pá
addikt
Nem tudom, hogy hány neoncső világítja meg azt a monitort, de tulajdonképpen lényegtelen.
Amúgy igen, teljesen normális, nálam is észrevehető(172x) igaz, nagyon minimálisan és akkor sem zavaró. Ha téged mégis zavar, akkor esetleg próbálkozz minél jobban beállítani a monitor dőlésszögét, ahogy a legminimálisabban látszik, illetve még azt vettem észre, hogy minél erősebb a háttérvilágítás, annál kevésbé látszik, nappal pl egyáltalán nem, este meg gyújts valami háttérvilágítást(ami különben is ajánlott).
#19?? -
Pá
addikt
A következő a problémám: most vetttem észre pár perce, hogy ha frissítek egyet az asztalon(desktop), akkor a bal felső sarokban(pontosan a sarkoban) lévő pixel, pont mintha hibás lenne csak fehéren hajlandó világítani. A probléma addig nem jelentkezik, amíg nem frissítek és ha pl megnyitok egy ablakot, majd bezárom, akkor eltűnik, illetve már az is elég neki, ha csak felnyitom a tálcát. De ha frissítek újra felbukkan és elég idegesítő, pont olyan mintha pixelhiba lenne, de nem az, mert utána meg elmúlik, ráadásul, ahogy eddig megfigyeltem csak az asztalon jelentkezik. Ráadásul a hátterem is elég sötét, szóval elég zavaró. Szóval ha nem pixelhiba(és nem úgy néz ki), akkor mi ez? És lehet valamit csinálni ellene?
És ne azt mondjátok, hogy válasszak fehér hátteret...
-
Pá
addikt
Akkor nem szóltam.

Az a legegyszerűbb ha visszaviszed, maximum elhajtanak, de hülyének biztos nem néznek, mert szerintem ez tuti nem normális, legalábbis én ilyet még sem notebookon, sem sima TFT-n nem tapasztaltam.
Ha meg nem bizonyulnak elég segítőkésznek, akkor lebegtesd meg a fogyasztóvédelmet, az csodákra képes.
-
Pá
addikt
Ugyan én sem értek annyira hozzá, de azt mondom, hogy ha ez egy olyan ''hiba'', amit csak ilyen hosszas rákészüléssel, laboratoriumi körülmények között tudsz előhzoni, akkor egyszerűen többet ne hozd elő és kár vele ennyi foglalkozni.
Ha meg a tesztprogrammal nem produkált hibát, akkor jó a monitor...
Ha gyakran előjön magától, akkor nem szóltam.
Új hozzászólás Aktív témák
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Válságmódban a Samsung mobildivíziója
- Gyúrósok ide!
- Plazma TV topic
- OnePlus 15 - van plusz energia
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Eredeti játékok OFF topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- Formula-1
- További aktív témák...
- 27% - LG UltraGear 27GS93QE-B OLED Monitor! 2560x1440 / 240Hz / 0.03ms / G-SYNC / FreeSync
- LG UltraGear 27GR95QE-B 240 Hz OLED 2560x1440 Gamer Monitor 6 hó garancia Házhozszállítás
- Samsung Odyssey G5 LS27CG510 27 QHD Gamer Monitor 6 hó garancia Házhozszállítás
- MOMODS 15.6" 1080P FHD IPS FreeSync Portable Hordozható monitor!
- 27% - ASUS VY279HGR IPS Monitor! 1920x1080 / 120Hz / 1ms / FreeSync
- Dell Precision 3571 i7-12700H 32GB 1000GB FHD RTX T600 4GB 1 év teljeskörű garancia
- Eladó retro HiFi-k és erösítők/hangfalak
- AKCIÓ! Intel Core i9 10900 10mag 20szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ ELEKTROMOS ROLLER és EBIKE 2/3 ár alatt, CSERE IS!!! a és e-bike dobozban, 1 év gar.:
- iPhone 12 Mini 128GB 100% (3 Hónap Garancia)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


