Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150head

    őstag

    válasz vaakuum #8863 üzenetére

    Asszem a küldi alatt kapod meg a launchert. Lesz egy alap K-drive talán. A gearbe kell betenni ugyan úgy mint az archwinget.

    régen az AMP-ort kellett minimum három verzióban?

    Az ampot se kellett három verzióban, csak kettő. A kitgunt és az ampot guildelni kell egyszer, hogy maxos legyen, tehát kétszer kell felhúzni, nem háromszor. Akkor tudsz neki nevet is adni. A K-drivenál ilyen nincs.
    Aztán van olyan motyó is már amit 5x kell felhúzni formákkal, hogy maxos legyen, de azzal nem fárasztalak. :))

    Akkor nyomni kell fortunán az alap küldiket, aztán majd lesz belőle valami.

    Nem, a ventkidsnek külön repuja van. Versenyeket kell teljesíteni a repuért. Ha openben rálépsz a deszkára a map megmutatja hogy hol vannak éppen a versenyek (mert rotálódik)

    A kitgun és a K-launcher esetében is számít, hogy milyen alkatrészekből rakom össze,

    A különböző K-drive alkatrészek csak kinézetükben térnek el, ellentétben a A kitgunnal: a különböző alkatrészek kihatnak a statokra.

    Amúgy van [wiki] lehet olvasgatni, minden info fent van.

Új hozzászólás Aktív témák