Új hozzászólás Aktív témák
-
5150head
őstag
válasz
gandalf
#5877
üzenetére
Oksa értelek.
Ha az alap ignist buildeled sok energiát ne fektess bele, ha az Ignis Wraithet akkor nem szóltam. Ha klánban vagy már akkor érdemes a Dojoból az Arca Plasmort meg az Amprexet kivenni, azokkal is nagyon jól lehet aprítani.
Ha MR növelés a cél akkor a warframeket szedd ki és húzd fel. A fegyókkal ellentétben dupla MR pont jár értük. (ilyen még az Archwing, a K-Drives meg az összes Companion) Azokat a frameket amiknek nincs primed verziója érdemes megtartani. (pl Inaros, Wisp kötelező)
Ha tetszik a játék akkor érdemes lehet platot venned és slotokra költeni. Bejelentkezéskor dobhat 75% kupont plat vásárláshoz, ilyenkor az 1000 plat is kb 3000 huf amiből sok slotot lehet venni
Ha nem akarsz ennyit se költeni, Barotól érdemes lehet a Primed kártyákból bevásárolni és azokat később a marketen eladni. Természetesen endoval érdemes felhúzni őket.
Új hozzászólás Aktív témák
- Hosszabb bemutatón a Star Trek: Voyager - Across the Unknown
- Ami Kínában OnePlus Pad Pro, az errefelé mégis csak Pad 2 lett
- EAFC 26
- A kezdet vége: viszlát, Model S!
- Villanyszerelés
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Sok hűhó négyszázért: AMD Ryzen 7 9850X3D
- Videó stream letöltése
- Nintendo Switch 2
- Dobozcserére kárhoztatja asztali csúcs-CPU-ját az Intel
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Ha nem akarsz ennyit se költeni, Barotól érdemes lehet a Primed kártyákból bevásárolni és azokat később a marketen eladni. Természetesen endoval érdemes felhúzni őket.
