-
Fototrend
XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)
Új hozzászólás Aktív témák
-
#92006144
törölt tag
válasz
Henka78
#156422
üzenetére
Chat support is tud valamilyen szinten segíteni, vagyis elmondása szerint továbbítja a megfelelő illetékesnek, és 1-2 napon belül már a jó dátum szerepel majd az eszközeim menüben. Mindig sajnálom szegény support emberkéket, mert összesen fél évig tanítottak angolt nekem, de idáig mindig megértették a mondandómat.
-
#92006144
törölt tag
válasz
Henka78
#156414
üzenetére
Itt tudod regelni, de nálam hülyeségeket ír mindegyik gépre. Tavaly bf idején MS.de-ről vásárolt S garanciája januárban lejár, az X-re 3 évet ír...
Emlékeim szerint mindegyik jó volt regisztráció után. -
#92006144
törölt tag
válasz
#22718208
#156237
üzenetére
Akkor vedd meg 10. hó végén, jó ideje ennyibe kerül. Tippre legközelebb november végén lesz 200 forintos, ahogy történt ez tavaly is, és egy hónap után követte a karácsonyi akció. Szóval kb 3 hetet kell kibírni gp nélkül.
(#156239) gombilaci1:
A Sea Of Thieves megjelenésekor durván felment az ára, de akkor nem volt előtte 200 forintos akció. -
#92006144
törölt tag
válasz
r.levente75
#156228
üzenetére
Kulcsboltban 2,29€-ba kerül az egy havi trial (egyszer használatos) kód, ami elvileg 2 hónapos lesz hozzáadott bankkártya esetén, ha engedélyezed az automatikus meghosszabbítást, amit azonnal le is kell mondani.
-
#92006144
törölt tag
válasz
r.levente75
#156220
üzenetére
Elérhető a demó, és nem szokták levenni store-ból. Szóval nem mostanában jelent meg az előző rész, és a mai napig elérhető a demója.
-
#92006144
törölt tag
válasz
#80123904
#156214
üzenetére
Köszi a képet

Néztem a demót X-en és pc-n is, látványos különbség volt számomra, de akkor a véglegest is megnézem mindkét gépen.Mostanában sokat játszottam 4K 60 fps-sel, csak nem szokott hozzá ilyen hamar szemem, előtte 10 évig 1080p-ben kockultam (mindkét esetben 32").
Nekem annyi jött át a demo alapján, hogy kicsit hátrébb kell tolni a fotelt, és akkor vállalható X-en is, pc-n viszont nem zavart. Placebo? Majd másodikán meglesem.
-
#92006144
törölt tag
válasz
Co-Driver
#156207
üzenetére
Próbáld ki mindkét verziót. Nem erőltették meg magukat a 60 fps optimalizálása terén, kb egy pc-s medium beállításnak felel meg. Sajna 4K-val lehet mindent eladni, és úgy néz ki, hogy nem érdekük kihasználni a gép erejét 1080p-ben. Gyakorlatilag meg sem nyikkan az X ventije 60 fps módban, ez kb mindent elárul. Szóval ha nem lenne nagyon látványos különbség grafikában 4K 30 fps és 1080p 60 fps között, akkor nem villoghatnának a 4K felirattal. BF1 és Witcher 3 játékok alatt is sokkal hangosabb a venti, ami arra utal, hogy ki van használva a gép ereje. Bőven tolhattak volna élsimításon vagy egyéb nem processzorigényes grafikai beállításon, de valami oknál fogva elmaradt.
A fenti sorok saját véleményem tükrözik, biztos lesz pár ms huszár, aki jól megmondja a valót. -
#92006144
törölt tag
válasz
Czimby
#156185
üzenetére
Lg 4k freesync?
Ha kiesik a freesync range-ből, akkor szokott vibrálni a kép. Pwm mentes monitornál ez elég érdekesen hangzik, de töltőképernyő közben sűrűn látom pc-n. Töltés közben nem törekednek a játékok a 60 fps-re, szerintem ebből adódhat.
szerk.: elvileg tv-d van, abból még nem láttam freesync verziót. -
#92006144
törölt tag
válasz
l.skywalker
#156133
üzenetére
Akkor füstölni a fognak az ms szerverek másodikán. Idáig azt hittem, hogy a notebook hdd miatt lassú X-en a letöltés, de pc-n ssd-re is 130 Mb/s-kel töltött (fm3, sea of thieves) fm4 demo láz után, úgyhogy ez ilyen marad akciós gp/live időszakban.
-
#92006144
törölt tag
válasz
NyMRooD
#156013
üzenetére
GTAO-t elnézve még előny is lehet abból, hogy ps-en "béta"tesztelik az új dolgokat. Általában 2 hét után javították a félrecsúszott frissítéseket, néha még ennyi idő sem volt elegendő arra, hogy használhatóvá tegyék.
Nem véletlenül van bugstar feliratos autó a játékban
-
#92006144
törölt tag
válasz
eeXaa
#155904
üzenetére
Pc-s GTA 5-ben külön szedték a controller aim assist és az egér+klavi usereket. Vagyis kontrollerrel mehetek free aim beállítással a egeresek közé, és az egeresek figyelmét felhívja arra, hogy ha aim assist-os szerverre csatlakozik (pl.: ha ismerősre csatlakozik, aki aim assist-tal játszik). Amúgy észre sem veszi az ember.
-
#92006144
törölt tag
válasz
NoOne1976
#155816
üzenetére
A home verziót én terjesztettem, és rám szóltak, hogy nem kell home-olni hozzá. Elég belépve maradni a másodlagos fiókkal, akkor is működik elvileg.
Viszont első körben megpróbálnám a fő fiókra beváltani a kapott 1 hónapos GP-t, ha még nem váltottál be egyszer használatos 1 hónapos GP trial kódot. A 200 forintos akció után váltottam be a géphez kapott 1 hónapos kódot, amiből 2 hónap lett kártya hozzáadása és automatikus megújítás bekapcsolása után (amit azonnal ki is kapcsoltam). -
#92006144
törölt tag
válasz
l.skywalker
#155708
üzenetére
Előző gold is brazil volt? App elég volt hozzá?
-
#92006144
törölt tag
válasz
Crytek
#155653
üzenetére
BF idején MS.de oldalról vásárolt mellé kaparós kártyán kaptam a Shadow of War-t, akkoriban FH3+HW is kódos volt (apró tele volt vele). X teljes árú vásárlásakor a PUBG kódot ilyen pénztárgépszalag szerű papírra nyomtatták, a többi lemezes volt (Halo 5, Halo Wars 2 Ultimate, Halo: TMCC, RotTR).
-
#92006144
törölt tag
válasz
Shokkolo
#155626
üzenetére
Ha csak pc-vel használnád, és nincs későbbi tervben One S vagy X vásárlása, akkor inkább 360 kontrollert vennék. Nem viszonyítási alap minőségben a kettő. Egyedül a visszarúgó ravasz tetszik a one irányítón.
Amúgy ilyen adapterrel használom pc-hez a one kontrollereket, most nincs fent pc-n osztott képernyős játék, de csatlakozott mindként játékvezérlő a géphez. Az újabb jack csatlakozós verziók már mennek bluetooth alapon is. -
#92006144
törölt tag
Máshol nem hiszem, hogy választ kaphatnék, így itt próbálkozok:
MS store-ban hol tudom listáztatni a megvásárolt játékaim win 10-en?
Xbox app-ból szoktam a store-t indítani, de bonyolult almenükön át csak a Forza 6 Apex látszik (ami amúgy is ingyenes), és csak úgy érem el a Horizon 3-at, ha store-on belül rákeresek, de a standard verzióra is ír árat. Alatta van egy ablak "A csomag tartalma" kiírással, amiben csak a Forza Horizon 3 olvasható mindenféle verzió megnevezés nélkül, és arra kattintva érem el a digitálisan vásárolt játékot. Persze valami oknál fogva nem engedi telepíteni, hiába kattintok a telepítés gombra. Új rendszer és ssd miatt szeretném újratelepíteni a játékot...
Ezen kívül biztosan van még play anywhere játékom, szóval ha valaki tudna segíteni, hogy hol találom a megvásárolt játékaim, az már egy áldás lenne.
Xbox appon belül csak a steam-es Ryse és GTA V látszik, idáig csak ezeket telepítettem, de a store-nak nem sok köze van hozzá. -
#92006144
törölt tag
válasz
l.skywalker
#155433
üzenetére
Az első bekezdésben vannak érdekes számok, remélem itt is összehozzák. Gtao játékpénz nagyon durva hosszútávú pénzcsap, csak sajnos a single kiegek bánták játékos oldalról.
-
#92006144
törölt tag
válasz
adrian94
#155420
üzenetére
A 2,29€-s gp kódokra gondolsz, amit még 1500 forintért is hirdetnek aprón és aláírásban?
Bár a linkelt oldalon nem találtam még utalást sem a "trial" kifejezésre, de elvileg ez is egyszer használatos.
Új fiók home-olásával lehet "kijátszani" ezt a limitet, ha nincs home partnered.Szerk.: ezt már nem először kérdezed.
Ez így ebben a formában szerintem bőven kimeríti a "szakmaiban hirdetés" fogalmát. -
#92006144
törölt tag
válasz
anorche1
#155282
üzenetére
Elvileg a hivatalos forrás a legjobb lehetőség most. 10 hónap áráért kapsz 12 hónapot + FM7 + FH3.
Amikor néztem utoljára, akkor semmilyen információ nem volt erről a magyar oldalon, de fórumtársunk felhívta őket telefonon. Ha tényleg kódot adnak, akkor azt el is lehet passzolni, ha már meglenne a két játék. Még én is agyalok rajta, pedig megvannak a játékok. -
#92006144
törölt tag
válasz
mike1334
#155112
üzenetére
Ryzen alapú és one s szintű 7nm-en beleférhet ebbe az elképzelésbe. Az azonos utasításkészlet miatt szerintem amúgy is "különösebb" mókolás nélkül lesz kompatibilis a köv generáció, vagyis most lesz a legkönnyebb dolguk. Szóval el tudnék képzelni egy one s szintű gépet kézikonzolként, csak a tárhely ütött szöget a fejembe, mert van pár 100+ gb-os játék is.
-
#92006144
törölt tag
válasz
balazs8907
#155101
üzenetére
Itt tudod megnézni, hogy meddig élnek az előfizetéseid.
Ha új vagy, akkor olvass itt egy kicsit a game pass-ról. -
#92006144
törölt tag
válasz
balazs8907
#155098
üzenetére
Elvileg minden működik most, így az volna a kérdés, hogy vásároltál-e enterre tenyerelős módszerrel? Osztogattak mostanság 2 hét pihenőket.
Ha nem ezzel kapcsolatos, akkor lövésem sincs.
Esetleg cache ürítés és vagy gép újraindítása. -
#92006144
törölt tag
válasz
AMD Power
#154912
üzenetére
Pontosan. Ikea ladda (eneloop) akkuval sokszoros üzemórát bír a 3rd party akkugyártókhoz képest, és 10-20 másodperc alatt ki tudod cserélni. Vannak ph-n segítőkész fórumtársak akik megoldják a vásárlást, ha messze laksz. Utoljára ő ajánlotta fel.
-
#92006144
törölt tag
válasz
pzstm
#154807
üzenetére
Ezt a választási lehetőséget kellett volna megcsinálni az FH3 X-es patch esetén, nem azzal fényezni magukat, hogy hagytak tartalékot a gépben.
Most is hagytak bőven a performance módban tartalékot, mert meg se nyikkan az x ventije. Előző nap néztem fortnite-ot, és le akartam láncolni a gépet, nehogy elszálljon.
Szóval túlzás nélkül pc-s medium beállításokat belőtték x-re, és csókolom... Ezt optimalizálásnak nem csúfolnám. De cserébe tényleg nagyon jól megy a játék freesync mellett, csak egy kicsit hátrébb kell ülni. Most töltöm pc-re, hátha sikerült megoldaniuk a freesync mizériát, mert csak vsync lehetett játszani az előző részt. -
#92006144
törölt tag
válasz
l.skywalker
#154492
üzenetére
Ezért írtam, hogy a következőnél már megléphetnék opcionálisan, vagyis lenne hdd és ssd verzió. Lenne rá igény, és szerintem el tudnának helyezni (akár hozzáférhető helyen) egy m2 slotot.
-
#92006144
törölt tag
válasz
icemad
#154486
üzenetére
Ezt úgy képzeld el, hogy egy 5400-as fordulatú notebook hdd-n megy egy windows 10, és betöltött asztalnál indítasz egy böngészőt és egy akármilyen apró programot. 4K gaming szaggató menüvel
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ha lesz eszük, akkor a köv generációnál opcionálisan lesz ssd-s változat vagy legalább egy akkora memória alapú háttértár benne, amin elfér az oprendszer. -
#92006144
törölt tag
válasz
odrif
#154479
üzenetére
Ha nulláról indulsz digitális és lemezes játékok terén, akkor vess egy pillantást a game pass játékaira. Mostanában egyre sűrűbben akciózzák 200 ft/hó áron az amúgy 3000 forintos szolgáltatást, utoljára múlt hét elején volt 400 forintért 2 hónap. Ha épp nincs akcióban, akkor az új fiókos cdkeys-es változat is megteszi. Ha adsz hozzá bankkártyát a fiókodhoz, és engedélyezed az automatikus meghosszabbítást (amit utána azonnal le is mondasz), akkor kapsz még egy hónapot.
Ezzel a játékmennyiséggel el lehet lenni egy ideig, például amíg kitalálod, hogy tetszik-e az egész ms konzolosdi.
Azért tukmálom ennyire, mert viszonylag sűrűn akciózzák, így költséghatékony módon rengeteg játékhoz hozzá lehet férni, köztük minden egyes ms stúdiós játékhoz megjelenés napján (október 2: forza horizon 4).
Ha épp nincs akció, akkor is lehet új fiókkal a fentebb linkelt kódot 2 havonta megvenni, mert home-olás funkcióval hozzáférhetsz a fő fiókoddal. Mondom ezt úgy, hogy még a 2. géphez kapott kódos sem használtam fel.Még ezeket a témaköröket nézegetném a helyedben:
Gold: multihoz kell, havonta ad 2+2 játékot (360,one), a one-os csak élő előfizetéssel megy.
Deal with gold: heti akció, 75% körül már érdemes lehet beruházni kimaradt dlc-kre, stb.
Home-olás (akár pc-vel is lanozhatsz 1 előfizetéssel/vásárlással a play anywhere játékokkal, ilyenek vannak a game pass-on belül is)
Amúgy sokan költségmegosztásra használják, mert mindegyik fél hozzáfér a másik összes digitális tartalmához. -
#92006144
törölt tag
válasz
szabogabor10
#154388
üzenetére
Amiért Ausztriában régen ki volt írva a határ közeli boltokba, hogy magyarok nem vásárolhatnak. Mondjuk az pont nem a magyarok miatt volt, de az megint más kérdés.
-
#92006144
törölt tag
Detto, sima lock sms feloldással mail nélkül. Enterrel RDR2, FH3 vip, FH3 porsche maradék török egyenlegből ment. Még 2 hét online játék mentesség is belefért volna bőven.
-
#92006144
törölt tag
válasz
FollowTheORI
#154165
üzenetére
Azt is vedd hozzá, hogy bő egy hónapja volt 2500 ft/3 hó game pass és live, a hét elején járt le a két hónapos akció 400 forintért, szóval terheltebbek alapból is az ms szerverek.
-
#92006144
törölt tag
válasz
mcwolf79
#154018
üzenetére
Kérdezd meg a Forza topikban. Amúgy ha azt írja, hogy játssz még hozzá, akkor elég egyértelmű a dolog. Nekem nincsenek meg a kiegek, de térképen látom mindegyiket, és még viszonylag az elején vagyok szerintem.
-
#92006144
törölt tag
RDR 2 behúzva Argentínából, köszönöm a tippet

Viszont törököktől még a FH3 VIP-t sem engedi enterre tenyereléssel sem. -
#92006144
törölt tag
válasz
HartgeH3-2.8
#153501
üzenetére
Miután megcsinálod az "oszlopokat" először, akkor fog még adni legalább ennyi versenyt, de lesz köztük 125, 250 és 300 mérföldes is. A 125-ös kb 80 perc volt.
-
#92006144
törölt tag
válasz
icemad
#153435
üzenetére
Nem megy az ingyen fortnite home-olással pc fiók összekötéssel, még a founder cuccokat sem adta meg a másodlagos fióknak xbox-on, úgyhogy csak 3 lehetőség maradt:
Megvenni 40€-ért (home-olással mehet 2 xboxon is, vagy boxon és pc-n egyszerre egy darab vásárlásával, de a másodlagos fiókon nincsenek bónuszok),
kivárni egy akciót,
vagy kivárni a 2018-ra ígért ingyenességet. -
#92006144
törölt tag
válasz
r.levente75
#153431
üzenetére
Nem babráltál a régióval?
Itt Magyarország szerepel a régiónál?
Illetve itt a bankkártyád mellett az szerepel, hogy "Itt vásárolhat vele: Magyarország" ?
A kártya lejárati dátuma nem lehetett 08/2018? Ha augusztusban járt le a kártyád, akkor ma már nem működhet.Esetleg megpróbálnám box-ról megvenni, ha magyar régióra van állítva. Ezekbe a régiós dolgokba néha én is bele tudok keveredni.
-
#92006144
törölt tag
-
#92006144
törölt tag
-
#92006144
törölt tag
válasz
Maxxy10
#153382
üzenetére
Magyar store-ból vásárold a linkelt dolgokat, külföldieknél problémás szokott lenni a magyar bankkártya. Vagyis talán csak egy angliai vásárlásom volt paypallal, amikor akciós volt a fél éves gold, szóval ott előfordulhat, hogy működik. Ha fillért akarsz izélni, akkor érdemes nézni a store checker-t, és vadászhatsz giftcard-ot, de a török árakat ne vedd figyelembe, mert a rohamos pénzromlást nem nyelette be velük ms, de giftcard-ot már nem nagyon találni, vagy olyan árban van csak, aminél még a magyar store is jobb sokszor.
Ezt a giftcardos dolgot inkább pihentesd az elején, a game pass-os kínálattal szerintem elleszel egy ideig, addig meg passzívan is tanulsz akár innen a topikból is.szerk.:
Ha előfizettél a gold-ra, akkor éjfél előtt biztosan be tudod zsákolni ezeket az "ingyen játékokat".
Az így szerzett 360 játékok a tiéd maradnak, a One játékokkal csak akkor tudsz játszani, ha él az előfizetésed. Havonta adnak 2-2 játékot (one, 360). -
#92006144
törölt tag
válasz
Maxxy10
#153379
üzenetére
Holnap délutánig 400 forintért van Game Pass és a gold live is, úgyhogy azokra villámgyorsan fizess elő.
Ne felejtsd el kikapcsolni az ismétlődő számlázást! Ez fontos mert 2 hónap múlva szedné le a kártyádról az előfizetési díjat.
Ezek között van bőven X enhanced játék, elleszel velük az elkövetkezendő 2 hónapban. 4K freesync-kel a Doom nagyon ütős, de közel 200 játékból válogathatsz. -
#92006144
törölt tag
válasz
icemad
#153331
üzenetére
Fortnite bő egy hónapja volt akcióban, a founder került 3500 környékébe török gift card-dal, meg is szívtam vele rendesen, mert havernak is vettem, és régiók között nincs ajándékozás.
Viszont ha csináltok egy "szűz" ms fiókot, akkor home-olással megpróbálhatok ingyen csinálni egyet.
Valaki írta, hogy home-olásnál működött a dolog, és ezen még csavarnék egyet, hátha működik.Elmélet:
home-olom a fő profilt One X-en,
belépek egy szűz ms acc-al,
ezt összekötöm egy már meglévő pc-s fiókkal (ha már br-eztek rajta),
és szerintem már működik is a pve rész mindegyik platform-on.Mielőtt megint hülyének nézne valaki, ahogy történt ez a 1 game pass előfizetéssel pc és box között lanozás, várja meg inkább a végeredményt.
Hétvégén kipróbálom unokatesómmal, múlt héten emlegette, hogy érdekelné a játék.
Szóval jelzek, ahogy volt időm ezzel küzdeni.Amúgy nemsokára ingyenes lesz (2018-at ígértek), de a founder dolgok nem jönnek rosszul, rengeteget segítenek az elején.
-
#92006144
törölt tag
válasz
Crytek
#153099
üzenetére
Ahogy a gta 5-öt sem vetted meg fillérizélás miatt, úgy xbox-od sem lesz egy ideig.
Majd ha lesz géped, akkor kérdezz. 30+ évesen 20+ éves kocka múlttal azért illene egy hangyafaxnyi angol tudással rendelkezni (magamból indultam ki "németesként"), de ha ennek ellenére gondot okoz, akkor csak a duolingo-t tudom javasolni.Függetlenül attól, hogy hibásnak érzem magam, amiért rászabadítottalak erre a témára, ne kezdj itt is ámokfutásba, ahogy anno a gépépítésnél tetted.
-
#92006144
törölt tag
válasz
Tejföl
#151905
üzenetére
Nincs értelmes áron török feltöltőkártya, vagyis a napokban néztem, és 70 forint fölött jött ki egy líra aminek árfolyama kb 49 forint. Szóval erősen megtévesztő a store checker török ára.
Alapvetően úgy nézne ki a folyamat, hogy megvásárolod a random ország gift card-ját, megadod a szállodai címed, és telefonos appon keresztül aktiválod. Azért telefonos app, mert ott lehet a leggyorsabban régiót váltani.
-
#92006144
törölt tag
válasz
#80123904
#151737
üzenetére
Nálam is ez a helyezet. Otp net számlacsomag mellé adott virtuális kártya idáig mindenhol működött.
Amúgy alapvetően tényleg a kártyaadataidat akarják megszerezni, vagyis az automatikusan havonta "lehúzkodós" verziót szeretik. Azért is voltak a 200 forintos akciók, mert ha csak 10% felejti el kikapcsolni, nekik az már ingyen pénz. Szerintem ezért is "áldozzák" be a FH4-et a GP oltárán (vagy csak tesztelik a népeket), mert egyszerűen az emberi hülyeségre alapoznak (mint megrágott gyümölcsék). Ha valaki sokat használja a kártyáját, akkor egy 10$-os tétel nem feltétlenül tűnik fel, és a tehetősebb országokban ezek a "fillérek" fel sem tűnnek a usereknek. Ha csak 1 millió ember nem kapcsolja ki az automatikus meghosszabbítást, akkor csak havi szinten nyertek 10 millió dollárt, és elég nagy tömegeket vonzanak be ezekkel az akciókkal.
Ezért is szoktam külön kiemelni az ilyen akcióknál, hogy vissza kell mondani az előfizetést, mert erre megy ki a játék. Ettől függetlenül tudatos vásárlóként hatalmas dolognak tartom a 200 forintos GP-t. -
#92006144
törölt tag
válasz
bulikavagyok
#151526
üzenetére
Azt te csak hiszed, majd az orbanisztáni dínár darabja kerül 400€-ba
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Amúgy rémisztő nézni, ami török lírával történt, el is kapkodták a feltöltőkártyákat. -
#92006144
törölt tag
válasz
hackeeeee
#150726
üzenetére
Az játék beállítás függő?
Idáig abban a hitben éltem, hogy a box-on be lehet kapcsolni, és ha támogatja egy játék, akkor automatikusan úgy megy. Vagyis nem emlékeztem erre vonatkozó beállításra játékon belül, és szerintem a Witcher 3 freesync megy. Néztem frame rate és frame time-os videókat, és a legrosszabb esetben esett le 40 körülire az fps "performance" módban. Érzetre bőven jó volt a játékélmény, és nagyon háklis vagyok a döcögésre. -
#92006144
törölt tag
Ikea ladda 2450 mah akksikat használok LiitoKala Lii - 202 töltővel. Mindig van feltöltött akksi, így 10-20 másodperc alatt cserélhető. Ebben a topikban elég sok panaszt olvastam a 3rd party akksikról (akár play and charge kit) főleg üzemidő miatt, és tippelni sem merem, hogy mennyi időt bír ki ladda akksikkal, de 3-4-5x többet szerintem. Olvastam itt 2 órás meg 4 órás drága akksikról állvánnyal stb, de viccet félretéve szerintem 20 órát legalább kibírnak a ladda (eneloop) akkumulátorok. 360 kontrollerhez nem ajánlanám, mert kicsit nagyobb az átmérő, és beszorulnak, de One kontival nincs ilyen gond.
-
#92006144
törölt tag
válasz
csaabz
#150580
üzenetére
Ma délelőtt kb 11-ig élt ez az akció, de már nem elérhető. Elvileg ez volt a legegyszerűbb megoldás arra, hogy minden extra tartalmat bezsákolj.
Várnék a helyedben a következő akcióra, mert szerintem nem mindegy, hogy 11000 környéke vagy 40-50000 körül lehet beszerezni a komplett játékot. -
#92006144
törölt tag
válasz
szimszonos
#150274
üzenetére
My games and apps 3 részre van osztva:
Games, Apps, groups
Ready to install, updates, queue
Gold, membership
Szóval nálam a membership fölött van a menüje, de nincs home társam, így feltételezem ebből adódhat a különbség.
szerk.:
Most nézem, hogy a ready to install-ban is benne vannak a gold játékok, így nem is értem ezt az almenü dolgot. -
#92006144
törölt tag
válasz
szimszonos
#150272
üzenetére
Ha goldos játékról van szó, akkor azok már külön almenüt kaptak.
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
utoljára frissítve: 2018.02.19 l.skywalker
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Formula-1
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Hobby elektronika
- Nagyrobogósok baráti topikja
- Androidos tablet topic
- EA Sports WRC '23
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Path of Exile (ARPG)
- További aktív témák...
- Nintendo Switch OLED 64GB+256GB MicroSD + okositott, Atmosphere 3 hó garanciával
- PS4/PS5 lemezes játékok korrekt áron eladóak/Frissítve 03.15-én
- Playstation 5 digital PS5 825 GB 2026.12 hóig garancia
- Xbox Series X, dobozában, kitisztítva+újrapasztázva, 6 hó teljeskörű gar., Bp-i üzletből eladó!
- Okos Playstation 4 Slim 1TB + 50 játék Gold Hen 12.52 PS4 GoldHen!
- HP 255 G10 Ryzen 5 7520U 8 GB DDR5 256 GB SSD FHD Új 2 ciklus Gari 2028.
- Xbox Elite Series 2 Core kontroller
- Intel Processzorok sok db : Xeon E5-1620V3 // Pentium G4400T // i3 6100, 6100T, 4130, 2140T i5-8500
- Asus ROG Strix B650-A Gaming Wifi alaplap
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



. A telepítés is megy már, úgyhogy öröm bódottá. Köszönöm
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
IntelKiller7