-
Fototrend
XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)
Új hozzászólás Aktív témák
-
#92006144
törölt tag
válasz
icemad
#187436
üzenetére
Tegnap adtam el az S-t, előtte kapott egy kompresszoros tisztítást. Közel egy évig nem volt használva, és még így is jött belőle. Nem viszonyítási alap egy két éve nem takarított pc-hez képest, de ráfért. X-re leszek kíváncsi ilyen téren, de az két emberes lesz szerintem, mert valakinek porszívóval kellene a hátuljáról szívni a port közben.
-
#92006144
törölt tag
válasz
Gebriel
#186919
üzenetére
Az új címek már megjelenéskor X-enhanced "javítással" jönnek, szóval 4K általában megvan, a 4K 60 fps ritka inkább. Nekem a doom, fm7, wolf2, titanfall 2 (ez dinamikusan változtatja a felbontást jelenettől függően) vannak feltelepítve ezekből, listát nem találtam 1 perc alatt, de biztosan több is van.
-
#92006144
törölt tag
-
#92006144
törölt tag
válasz
Tibiajax
#186753
üzenetére
GTA V nem X enhanced, így nem is lesz jobb X-en. Gyenge pc-ken is játszató megfelelő beállításokkal, 2200G-n játszottam 1080p-ben online közel 60 fps-sel (40-60 fps freesync range). Mivel X-re nem kapott javítást, így hagytam is a 'csába, pc-n közel 100 millát összetalicskáztam, amit amúgy sem lehetett volna átvinni konzolra. Szóval ezt a "gyengén optimalizált" dolgot nem értem főleg ilyen pubg sláger játékok mellett.
-
#92006144
törölt tag
válasz
DaveHutt
#186367
üzenetére
Nincs is driving assist, vagyis nem találtam ilyen opciót. TCS a kipörgésgátló, ez hasznos ha nyél gázzal akarsz menni, részben a forza 7 arany kártyák és perfect kanyarok miatt alapból is óvatos gázadással szoktam kigyorsulni (már megszoktam), ABS is inkább hasonló kényelmi funkció, a fékkel is óvatosabban bánok, szóval mehetnék ABS nélkül is.
Amúgy az STM-et érdemes kikapcsolni, ha valakinek problémája van a kanyarodással FM6-ban, anélkül legalább az orrát irányba lehet rakni. Eredetileg az volt a kérdés, hogy miért nem tud bevenni egy kanyart sem. Melóhelyről nem tudtam megmondani a pontos beállításokat, de az STM a kulcsa, vagyis ennek kikapcsolása sokat segít az adott gondon. -
#92006144
törölt tag
válasz
hefike
#186353
üzenetére
Az egyik segítséget ki kell kapcsolni (nem a kipörgésgátlót), és akkor már gázelvételnél nagyjából veszi a kanyarokat, bár a hajtűkanyaroknál szoktam kéziféket használni. 7-hez képest nekem ez volt a legnagyobb negatívum, de már kezdem szokni, lassan a porsche kieg vége felé járok showcase nélkül.
Amúgy elvileg "steril" vezetést részesíti előnyben a játék, szóval kerékcsikorgás nélkül, ideális íven haladást szereti. Mondjuk erre szoktam tojni nagy ívben, és faltól falig is lehet közlekedni, ha megelőzted a kocsisort, erős túlzással onnantól kb tolatva is mehetnél average fokozaton. -
#92006144
törölt tag
válasz
KardosAttila
#186235
üzenetére
Kíváncsian várom, hogy ki lesz az első aki kimaxolja ezzel a három évet, ha enged többet beváltani
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nekem is megtoldotta 20 nappal.(#186221) BigBlue69

-
#92006144
törölt tag
válasz
koxkids
#186217
üzenetére
Árfolyamtól függően kb ugyanott vagy ezzel, innen vettem 2x12+1 hónapot a Game Pass ultimate-re váltás előtt, amit neked is javaslok. 600 forintért 2 hónapot hozzáad a meglévő előfizetésedhez. Mármint ha még működik az átváltás, akkor gold vásárlás után kell átváltani. Ha egy évet veszel, akkor 12+1+2 azaz 15 hónapod GP ultimate-ed lesz, amiben benne van a live/gold is.
-
#92006144
törölt tag
válasz
persil
#186189
üzenetére
Nfs porsche nagy kedvenc volt, így nekem best buy volt csak azért az egy kieg miatt. FM7-et kb egy év alatt játszottam "végig", szóval én sem vittem túlzásba, de ha autózni támadt kedvem, vagy osztott képernyőn kellett valakit elverni forzában, arra bőven jó volt. FM6-ot a 7 után vettem meg, azért érződik a felbontáson, a grafikán és az irányításon, hogy fejlődött a széria, de még ezekkel együtt is tetszik az előd.
-
#92006144
törölt tag
Még 12 órán át tart a Forza 6 complete add-ons collection 1395 forintos akció, csak a porsche kieg miatt megéri az árát, és adnak mellé még bőven tartalmat és autókat és vip-t.
Ezúton köszönöm az infót a linkelőnek
-
#92006144
törölt tag
válasz
persil
#186094
üzenetére
Szerintem a "sima" Grid-re gondolt, vagyis ennek a második része elérhető GP-n belül, pc-n sokáig ezzel játszottunk osztott képernyőn.
-
#92006144
törölt tag
-
#92006144
törölt tag
válasz
AMD Power
#185830
üzenetére
Párszor vissza kell menni a lőszerautomatához, vagyis nálam a lőszer volt a szűk keresztmetszet, viszont 33-34-es ellenfelek is jöttek a vége fele. Valaki írta, hogy x fokozaton csak 30 vagy 31-es ellenfelek lesznek, tippre másik nehézségi fokozaton játszottam.
Amúgy az utolsó előtti pályán hagytam abba pár éve, a beírásaid miatt töltöttem le újra, és fejeztem be. A 3. rész előtt még az első rész és a pre-sequel van hátra...Más:
Borderlands 2-nél van crossplay? Steam-es mentett állásom van, ezt átvihetem box-ra? -
#92006144
törölt tag
válasz
amdboy
#185524
üzenetére
Games with Gold keretén belül érhető el a játék, az előfizetés lejártáig játszhatsz vele.
(#185519) Viper26
Ha még él a Game Pass ultimate "konvertálás", akkor érdemes éves goldokat venni, és azt átváltani 1:1-ben game pass ultimate-re, amiben benne van a gold és a game pass (pc is). 1000 ft/hó áron ki lehet hozni a "fullextrás" szolgáltatást.szerk.: már késő, nem szóltam.
-
#92006144
törölt tag
válasz
oriic
#185061
üzenetére
1,3 millió lett a vége, mire indítható állapotba került. Jó ideig a játékot sem találtam, mert szűrve volt az X enhanced, ami enyhén meglepett. Indítás után jöttem rá, hogy a steam-es változatot játszottam végig, és mindenem nullás, a pénzből kb 500-at tudtam költeni összesen single player

-
#92006144
törölt tag
100e forintért inkább pár hónapos X-et vegyél, 90 körül ki lehet fogni, szóval inkább aprón nézelődj sok garanciával rendelkező gépek után. Ez az S-re is vonatkozik, tippre 45e körül ki lehet fogni garis S-t is szerintem, vagyis kb ennyiért adnám el a sajátom gar lejárta előtt, ha lenne eladási szándékom.
-
#92006144
törölt tag
válasz
El Gringo
#183857
üzenetére
IW Legacy edition tartalmazza a CoD 4 Remastered változatát is, jelenleg nincs aprón ilyen játék, bontatlanul 4500 forintért tudtam eladni anno, de viszonylag sokáig hirdettem. Azt hittem, hogy az is X-Enhanced, de csak az IW kapott ilyen javítást vagy jelent meg úgy.
-
#92006144
törölt tag
válasz
Devil Smile
#183758
üzenetére
A legfrissebb win 10 kell hozzá, abban benne lesz már az új xbox app. Sokat nem foglalkoztam vele, nem találtam értelmes GP listát. Ha valaki megtalálja, akkor annak az infónak én is örülnék.
(#183759) l.skywalker
Juhúú
-
#92006144
törölt tag
Hagyjuk a témát!
Az értő olvasás nem megy mindenkinek, és ebből csak viták lesznek. Elnézést a többiektől. -
#92006144
törölt tag
válasz
Dreimus
#183388
üzenetére
Leírtam, hogy mindenem ehhez a fiókhoz van kötve, az account eladása szóba sem került, és amúgy is tiltott minden formában ph lapcsalád hasábjain belül, és úgy általánosságban is kerülendő.
De ha ekkora suttyóság lenne havi 1-2000 forintért (legyen 1000) hozzáférést adni valakinek egy halom játékhoz (rdr 1-2, rengeteg forza, és egyébb AAA játékok) és az összes létező előfizetéshez még csak elméleti síkon, akkor én kérek elnézést.(#183390) Cloud Strife
Tanulj meg olvasni pls.Többiektől:
Sry, ha felfordulást okoztam, mert elméleti síkon minimális összegért cserébe aránytalanul sok tartalmat adtam volna negyedéves rotációban pár embernek. Akkor hagyom a 'csába, ha ennyire necces a témakör, és ennyire vonzza az olvasni nem tudó egyéneket.
Ingyé' lehetne hirdetni ezt? -
#92006144
törölt tag
válasz
Beniii06
#183386
üzenetére
Alapvetően arra lettem volna kíváncsi, hogy miket írhatok a hirdetésbe, ha egyáltalán lehetne ilyet hirdetni. Véletlenül sem akarnék senkit becsapni, ezért fordultam hozzátok.
Szerintem nagyobb segítség lenne a másik félnek, mint nekem a bevételi oldal (nem véletlenül írtam jelképes összeget). Igazából zavar, hogy nincs kihasználva ez a lehetőség. Nagynénémmel nem home-olnék, mert a gyerekek nem játszhatnak azokkal, amiket megvásároltam. A második box-ot ki sem bontottam mióta visszajött nagynéniéktől (tavaly nyáron 4 hónapig megkapták a gyerekek nyári szünet elejétől, bf idején lőttem nekik 1TB-os gépet két kontollerrel 62000-ért), szóval arra a boxra fölös home-olni, tesóék sem sűrűn jönnek haza. Szóval gar idő vége felé eladnám az S-t.
Azért köszönöm a választ, bár ennyire nem vagyok fillérofil. -
#92006144
törölt tag
Home-olás esetén milyen tartalmakat nem kap meg a home társ? (pl.: forza VIP, expansion pass, stb).
Dilemmáztam azon, hogy szűz gépre home-olnék némi pénzmagért cserébe. Alapvetően minden arra az ms fiókra van regelve, így nem adnám meg senkinek, de helyben szűz gépre beállítanám, és utána törölném a fiókot. Ilyen esetben teljesen védve vagyok?
Évente 5x lehet home-olni? Akkor legalább 3 hónap lenne a minimum "előfizetés".
Illetve ezt lehet aprón hirdetni? Nem account, kárt elvileg senki sem tud senkinek csinálni.
Ha nincs semmi illegális a dologban, akkor este összeszedem a vásárolt játékok listáját. Saját magamból kiindulva inkább fizettem volna havi 1-2000 forintot, hogy végigvigyek pár számomra érdekes címet (RDR 1-2, forzák, stb). Nem hirdetési céllal írtam a fenti sorokat, nem vagyok képben, hogy pontosan miket kap a home társ. Azt tudom, hogy pl. az ea access játékokat eléri a store-on keresztül, és gp is működik, illetve a havi 4 db gold játékot nem tudja behúzni. -
-
#92006144
törölt tag
válasz
Barell
#183213
üzenetére
"Mit csináltam rosszul?"
Mindent. Nem kellett volna átváltani GP ultimate-re. Először kellett volna venni legalább 1 évnyi goldot, és utána átváltani GP ultimate-re. Összesen 36 hónapot lehet "betárazni", szóval 2 év esetén éri meg a legjobban az ajándék 1 hónapokkal.
Amúgy a GP-U tartalmazza a gold/live-ot és a GP-t együtt.1:1-ben számolja a live-os hónapokat átváltás előtt, szóval 1000 forint körül ki lehet hozni a live+gp kombót, ami nagyon jó árnak számít. Átváltás után már rosszabb a konverzió.
(#183216) l.skywalker
Sry, ő kérdezte, és őszinte vagyok. Leírtam a legjobb megoldást. -
#92006144
törölt tag
válasz
MasterMark
#183018
üzenetére
Topik tiltást ha továbbra is csak trollkodni jár ide...
Amúgy csak a vásárlók nyernek, ha van érdemi verseny. -
#92006144
törölt tag
-
#92006144
törölt tag
Köszi az infót, megérte elolvasni azt a pár száz hsz-t

Vettem 2 db éves előfizetést alzánál 2x 14390 forintért, így lett 2022. január végéig GP ultimate előfizetésem
Volt még maradék gold-om augusztusig, és adta az egy hónap hosszabbításokat is, így jött ki a matek. -
#92006144
törölt tag
válasz
#91166208
#180427
üzenetére
4500 forintért alig tudtam eladni egy fóliás IW Legacy Edition játékot, amiben benne van a MW Remastered rész is. Kis naivan azt hittem, hogy az is X Enhanced...
Szóval szerintem nagyon nem éri meg 9000 forintért. -
#92006144
törölt tag
válasz
#29263560
#180084
üzenetére
Xbox One topikban vagyunk szerintem, így kizárásos alapon One valamelyik variánsáról lehet szó (fat, s, x).
(#180083) B.i.L
A téma összefoglaló után a Game Pass előfizetést érdemes megnézni (300ft 1 hónap). Itt tudod lemondani az ismétlődő számlázást. 200+ játékhoz férsz hozzá előfizetéses konstrukcióban. -
#92006144
törölt tag
válasz
Chaser
#179918
üzenetére
"ha vkinek van gp-je, de nincs boxa, és play anywhere játékról van szó, pc-n tud vele játszani? v kérdezhetem úgyis, gp-t lehet venni box nélkül is és aplay anywhere játékokkal lehet pc-n játszani úgy?"
Természetesen pc-sek is játszhatnak a play anywhere játékokkal.
szerk.: lassú voltam a linkvadászattal. -
#92006144
törölt tag
válasz
Chaser
#179832
üzenetére
Pc és box között is működik két fiókkal, de természetesen xbox-ok között is működik. Elvileg még home-olni sem kell, csak be kell jelentkezni a fő fiókkal a második gépen is, és a másodlagos fiókkal indítod a játékot.
-
#92006144
törölt tag
válasz
Bogyi007
#179282
üzenetére
Köszönöm a választ
Meló után rendelem is meg a távirányítót. Fater inkább távirányítós, de amikor kapta a touchpados klavit, akkor említette meg, hogy inkább kontrollerrel nyomná a pinball fx-et. A pc most macerás lesz neki, mert nem éri el a bekapcs gombot, ezért is akarom levinni megint a box-ot. -
#92006144
törölt tag
válasz
Bogyi007
#179271
üzenetére
Egy friss nyugdíjas tippre tudná ezzel kezelni a box-ot?
Kodi-ból még nem gyúrtam ki magam box-on, ezzel tudná kezelni?Vettem apámnak már pár gépet, kétféle vezetéknélküli klavi egér kombót (normál, touchpados). Gyakorlatilag csak az ingyenes pinball fx pályával játszik (x360 kontrollerrel), de a film és sorozatnézés még nagyon kezdetleges. Vittem már le neki a box-ot régebben, akkor is csak azzal az egy pályával játszott a flipperen. Most is ezen agyalok, mert egy időre kényszerpihenő van elrendelve neki csípőprotézis műtétből kifolyólag, és szeretném ha valamivel elfoglalná magát. Box-ot be tudja kapcsolni a kontrollerrel, a gépet max mankóval csapkodva tudná annyira alacsonyan van a bekapcsoló gomb.
Más: ha sikerülne rávennem, hogy másik pályán is nyomja pinball fx3-ban, akkor elég megvenni a home-olt fiókra, vagy külön kell megvenni?
-
#92006144
törölt tag
válasz
#29263560
#179263
üzenetére
Tesóval szoktam hozatni 1€-ért (vagyis 90 vagy 99 centért) toffifee-t százas nagyságrendben. Itthon 730 forinttól indul ÁK szerint...
-
#92006144
törölt tag
válasz
Ernesto78
#178982
üzenetére
Nálam még 12 napot ír, szerint hosszabbítottak rajta mostanában.
Használhatod a már meglévő fiókod, meg tudod vásárolni akár most is a GP-t. De érdemes csinálni egy másodlagos fiókot a GP akciók miatt, hogy ki tudd használni az összes lehetőséget, illetve "lan"ozni is lehet pc és xbox között két fiókkal pár play anywhere címmel. Csak gow 4-et próbáltam. -
#92006144
törölt tag
válasz
MasterMark
#178281
üzenetére
& (#178282) l.skywalker:
Idáig abban a hitben éltem, hogy az ikea ladda egy átmatricázott eneloop (pro).
Másfél év után nem vettem észre, hogy gyorsabban merülnének. -
#92006144
törölt tag
válasz
Chaser
#178277
üzenetére
Ikea ladda akkukat javaslom, 1-2 hetente kell cserélni, 2000 forintba kerül a 4db-os szett, egyedül töltőt kell venni hozzá.
Ilyenkor általában egymásnak esnek a madzagos töltős userek az "ceruza" akkus userekkel, ne lepődj meg
-
#92006144
törölt tag
Köszi az rdr2 tippet, 7000 forintot zárolt az otp

-
#92006144
törölt tag
válasz
itroh
#177707
üzenetére
Pár évig játszottam vele, és nem volt ilyen lehetőség. Pc-n olyan opció volt, hogy külön szerverre rakta az egereseket és a kontrollereseket aim assist alapján. Free aim-mel mehettem egeresek közé, partial aim assist-tal már nem, vagyis ha egeresre csatlakoztam, akkor átállította free aim-re.
-
#92006144
törölt tag
válasz
Redneck
#177505
üzenetére
Még 3 hétig 300 forint a 3 hónapos game pass, amiben a FH4 is benne van, szóval negyed évig játszhatsz vele pc-n is.
-
#92006144
törölt tag
-
#92006144
törölt tag
válasz
XboxGamePass
#176479
üzenetére
Most is látok aprón bf5-tel és 3 hó golddal ennyiért új x-et.
-
#92006144
törölt tag
válasz
XboxGamePass
#176101
üzenetére
Szakmai témában tilos hirdetni...
Csak a helyi adok-veszek témákban lehet ilyet csinálni, vagy berakod az aláírásodba. -
#92006144
törölt tag
válasz
l.skywalker
#174578
üzenetére
Kihúzom nyár elejéig a gp előfizetéssel, illetve az eddig megvásárolt játékokat is ki kellene próbálni... Nem akarok úgy járni, mint steam-mel, hogy a negyedét sem próbáltam ki.
-
#92006144
törölt tag
válasz
nak0n
#172702
üzenetére
Rögzített main hand mellett 2. napon már elvertem bal kézzel 2db legerősebb ai-t starcraft 2-ben, de gta 5-tel is játszottam évekig "1" kézzel. Gyakorlatilag nem áll másból a játék, csak A pontból mész B pontba, így beszállás után kiakasztottam hajgumival a gáz ravaszt, és érkezéskor levettem. Értelemszerűen a ravasz kiakasztására kellett használni az akkor már csak részlegesen rögzített main hand-et, de nagyjából 1 kezes volt a játék.
Szóval nincs lehetetlen
-
#92006144
törölt tag
Világvége!!!négy!4!
Fekete képernyő fogadott a boxon...
Annyi írtatok róla, hogy nekem is ki kellett próbálni.
A sok új hsz láttán azt hittem, hogy valami régiós buggal tized áron lehet vásárolni... -
#92006144
törölt tag
válasz
#78687232
#170286
üzenetére
Itt van egy táblázat az alap infókról.
50%-kal több memória (8 vs 12 GB), teraflops értékek alapján a gpu is kb ennyivel jobb papíron (4,2 vs 6), 200 mhz a proci előnye (2100 vs 2300 mhz), illetve hangos a pro.(#170289) Benoe77
Nem véletlenül halkabb. -
#92006144
törölt tag
-
#92006144
törölt tag
válasz
mcwolf79
#167673
üzenetére
Pontosan milyen milyen ssd-vel és külső házzal nézted?
Került hozzám pár darab sata 2-es 300 gb-os ssd, és szerintem jobb nem is kell erre a célra, mert úgy is az usb 3 lesz a szűk keresztmetszet. Kipróbálnám én is a forzákat, mert neked köszönhetően van már viszonyítási alapom. -
#92006144
törölt tag
GP-s játékok közül lehet autista kisgyereknek való?
6-7 évesen skyrim-ezett, amit baromira nem támogattam, csak az apja azzal játszott, így még a cheat-eket is elleste. Sikerült leszoktatni róla, vettek neki ps3-at, de lövésem sincs, hogy mivel játszik.
Első körben rayman legend focira gondoltam a gp-n kívüli játékokból. -
#92006144
törölt tag
válasz
Raiden_47
#167176
üzenetére
Írtak itt már 3-4 órákat is a p&c kit-re, de sose fogom megérteni, hogy ez milyen formában lehet "ellenfele" az ikea ladda akkuknak, amiket így cseréltem az utóbbi időkben:
2018.11.11.
2018.11.24.
2018.12.12.
2018.12.24.Ez a pc-hez használt S kontroller elemcsere statisztikája, főleg fortnite-ozok mostanában, de látszik egy nagyobb ugrás 11.24. és 12.12. között, mert forzáztam xbox-on. Szóval számomra felfoghatatlan, hogy ezzel a 2000 forintos beruházással (4db akku csere miatt) és 20 másodperces cserével miért is vetekszik egy 10000 forintos pár óráig bírja dolog, amit ráadásul madzaggal is kell használni. Szerintem nem macerásabb feltölteni használaton kívül a lemerült akkukat 1-2 hetente, mint mindig kábelt keresgélni, mert megint lemerült csata közben.
-
#92006144
törölt tag
válasz
SidCorky
#165882
üzenetére
Elvileg még él a 200 forintos Game Pass akció, így ennyi pénzért egy hónapig is játszhatsz a Forza H 4-gyel.
Itt van egy kis leírás a dologról, illetve a pc-n is futtatható játékokról.
Ha meg akarod vásárolni a játékot mindenképpen, akkor értelemszerűen az akciós időszakban érdemes (még 13 nap store szerint), de aprón is ki lehet fogni jó áron gép mellé adott kódot. -
#92006144
törölt tag
Angol amazonos 15 fontos 3 hónap live + 10 font ajándék margójára:
Vettem kettőt 5460 forint darabáron, azaz összesen 10920 forintba került 8 hónap live gold, és a 20 font egyenlegből vettem ~24 fontos fél éves game pass-t (pp-vel kipótolva, amit 380 forintos font árfolyammal számolt).
Szóval 8 hónap live és 6 hónap game pass került összesen ~12500 forintba, ennyiért bőven bestbuy. A gold jó áron is 1000 ft/hó körül szokott kijönni, így kb 4500 forintért vettem a fél év gp-t.
Régebben a paypal-t angol régióhoz kötöttem akciós gold miatt, így ezzel nem kellett babrálnom, egyedül az angol szálloda címével és irányítószámával voltam gondban.Köszönöm a tippet

-
#92006144
törölt tag
válasz
r.levente75
#163243
üzenetére
A hajón biztosan van lőszer (térképtől balra), de mintha találtam volna szigeten is.
-
#92006144
törölt tag
válasz
MunezXBK
#162494
üzenetére
Csináltam másik képet róla. (win 200%, chrome 175% nagyítás)
Qube 2
Never Alone
Dragon age 2
Mercenaries: Playground of Destruction -
#92006144
törölt tag
válasz
XboxGamePass
#162455
üzenetére
A garanciában visszakapott kontrollerre azt mondta az angol chat support, hogy "regisztrálja magát" a konzolhoz csatlakozáskor. Be akartam külön regisztrálni a kontrollert, de nem engedte a rendszer. Szóval elvileg csak a gépet tudod regelni, és ahhoz a fiókhoz regeli a kontrollert, amelyikhez regelted a konzolt. Bár kiemelte a support, hogy azzal a fiókkal lépjek be a gépre. Nálam az volt a kérdés, hogy az S-hez kapott csere kontrollert az X-en is tudom regisztrálni így, és igen volt a válasz abban az esetben, ha fiókommal vagyok belépve az X-re. S-t kölcsön adtam rokonnak, és a kisgyerek kinyírta a kontrollert 4 hónap alatt, csere után nem akartam az S-t beüzemelni külön ezért.
-
#92006144
törölt tag
válasz
Nayrobi
#161479
üzenetére
Szóval akkor most minden One tulajnak át kell menni trollkodni a ps4 topikba? Tegyük mindennap szóvá, hogy főleg a méretproblémás egyének veszik, stb, stb ,stb. Egy ps tulaj volt az ismerősök közül, és "normális" felnőttfilm nem volt a gépén csak manga, és volt valami pumpája is a szobája sarkában, bár erre egy közös ismerős hívta fel a figyelmet. Utána hallgatta eleget a hejj jancsika jancsika miért nem nőttél nagyobbra mondókát

Egy warnt megér, nem?![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Viccet félretéve csináljatok egy vs topikot, nem hiszem, hogy a ps4 topikban ez megy állandóan. -
-
#92006144
törölt tag
válasz
NoOne1976
#161068
üzenetére
Szerintem halkabb az X üresjáratban, ennek is van minimális alapzaja, de nagyon rég hallottam az S-t, csak annyi maradt meg, hogy zavart az utóbbi.
(#161071) Draken
Alis vertical stand van alatta egy ideje, nem lett hangosabb tőle, de a szálló por könnyebben megtalálja. -
#92006144
törölt tag
válasz
Draken
#161066
üzenetére
Oldalt szívja be a levegőt, és hátul fújja ki. Zárt hifi és egyéb szekrénybe nem illik rakni.
(#161064) NoOne1976
A nálam járt 2 db S rendelkezett némi venti alapzajjal, és az itt olvasott infók alapján nem foglalkoztam vele, mert garanciában küldhetnek hangosabbat is. Játék közben egyáltalán nem zavaró, de az üresjáratnál bántotta a fülem. Azt tudni kell rólam, hogy még egy notebook hdd hangja is zavar, részben ezért is cseréltem ssd-re a letöltős vinyót is anno. -
#92006144
törölt tag
válasz
Steelheart2
#160022
üzenetére
Nekem a 200 forintos után már engedte volna a fél éveset.
-
#92006144
törölt tag
-
#92006144
törölt tag
Innen szoktam indítani a chat support segítség kérést, de a helyedben megvenném a 200 forintos GP-t, és játszanék a játékkal idegeskedés helyett. Hasonló helyzetben biztosan ki lennék akadva, de hideg fejjel várnék inkább.
szerk.: akkor ennyit kellett várni.(#159841) tsteve
Ez azért érdekes, mert tegnap nekem is engedte volna, és ma reggeltől változott. Viszont akkor bevált a 400 forintos akcióval kapcsolatos tippem.(#159842) r.levente75
Megoldódott neki, azért linkelte a képet. -
#92006144
törölt tag
Akkor csak várni kell, mert "néha" lassan őrölnek az ms malmai, főleg 200 forintos időszakban.
(#159826) gombilaci1
Itt írtam róla.
Már egyre nagyobb a "minta" amiből lehet kalkulálni, akkor a 400 forintos akcióban résztvevőktől vehették el a lehetőséget ma reggeltől, mert tegnap még nekem is engedte volna, vagyis ez is egy lehetséges teóriának néz ki. 2 gép miatt 2 fiók van, így a másodlagossal húztam be ma. -
#92006144
törölt tag
-
#92006144
törölt tag
Hova érdemes még beírni a 200 forintos GP akciót? Beírtam az általános BB topikba, a BB játék topikba és a forza témába is.
Köszi a tippet a többiek nevében is
-
#92006144
törölt tag
válasz
Sherkulás
#158943
üzenetére
Elvileg itt lehet az akkufedél alatti szériaszám alapján regisztrálni, vagyis telefonos support szerint amikor a gépet regeltem, akkor a kontroller is bekerült a rendszerbe, szóval csak kontrollernél is ez lesz a módja.
Innen szoktam indítani a support-os dolgokat, telefonon és chat-en keresztül is segítettek már, bár a magyar telefonos ügyfélszolgálat csak munkanapon működik állítólag 10 után. Gar hosszabbítás miatt is hívtam őket kontroller cserén kívül, és mailben megkaptam minden infót utóbbival kapcsolatban. Ups-t kell hívni egyeztetés miatt, és vissza a magyar posta hozza. -
#92006144
törölt tag
válasz
leslien
#158939
üzenetére
Elvileg most csak a fortnite br-rel vannak gondok.
Más:
Store checker érdekes árat ír az orosz Sea of Thieves-re. Viszont ha megnyitom az orosz oldalt, akkor 40 dollárt ír. Ilyet se láttam még, hogy orosz store-ban usd-vel lehet fizetni. -
#92006144
törölt tag
válasz
Ice&Lime
#158794
üzenetére
S-re még jó eséllyel van garancia, ez általánosságban fontos szempontnak számít. A fat gépen átalakító nélkül megy a kinect, S-hez már nem kapható átalakító, vagy közel a gép értékének feléért kapni utángyártott verziót. Ha nem fontos a kinect akkor S-et vennék minél több garanciával, de BF közeledtével megvárnék a helyedben egy 50000 forint körüli akciót. Tavaly 2-t is sikerült behúzni hasonló áron, amiből egyet el is adtam 40000-ért kontroller nélkül, mert 10 körül volt a metro áruházban kontroller hozzá.
-
#92006144
törölt tag
válasz
- = Zk = -
#158534
üzenetére
Vannak 4K 60 fps-es játékok, én csak ezeket próbáltam: Doom 2016, Halo 5, FM7, BF1, Path of Exile és Fortnite BR. Azt hiszem a Titanfall 2 dinamikusan váltja a belső felbontást jelenettől függően, így nem tartja a 4K felbontást, de félig ide sorolnám azt is.
Illetve egyre több játékban van lehetőség váltani 4K 30 fps és 1080p 60 fps között, ha pc-ről jöttél te is, akkor utóbbit fogod előnyben részesíteni. Ezek közül a Rise of the Tomb Raider-t és FH4-et próbáltam. Van még egy verzió, amikor nem bírja a játék a fix 60 fps-t, de "szabadjára" engedik az fps-t (uncapped), így pl. a Witcher 3 nagyon jól tartja a freesync range 40-60 hz-et, de a Fortnite save the world nem az igazi, bár azt még fejlesztik. -
#92006144
törölt tag
válasz
golfvariant
#158305
üzenetére
A vásárlás gomb mellett van 3 pont (...), arra kattintva már látható az ingyenes próba felirat.
-
#92006144
törölt tag
Mikor érdemes kérni a telefonos supportot? Olvastam már itt délelőtt 10-től kezdve sok dolgot, és mindenképpen magyar ügyfélszolgával szeretnék beszélni.
4 hónapig kölcsön volt a kisebbik gép unokatesóéknál, és a kontroller bal analógját megviselte a dolog. Mivel rossz garancia idő szerepel az eszközeim listában, így első körben rá kell venni őket, hogy a tavaly november végén vásárolt gép garanciája nem jövő januárban jár le, és feltételezhetően csak ez után érdemes indítani a kontroller cserét. Most "papíron" lejárt az 1 év kellék garancia, de a valóságban még van egy hónap. Chat-en próbálkoztam, és hiába ms-től vásároltam a gépet és csatoltam be a számlát, akkor sem állították át a garancia idejét. Angol chat support után valami érdemes mailcímről kérték be a személyes adataimat, és az nem tetszett. -
#92006144
törölt tag
Nekem is jött egy TR "játékpénz" kód:

-
#92006144
törölt tag
válasz
#29263560
#158022
üzenetére
S esetén látványos a különbség videók alapján, X mellé már nem feltétlenül éri meg. Nem mértem stopperrel, de nem éreztem különbséget FM7 töltési időknél, és a pálya utáni reward rész is ugyanúgy szaggatott, amikor már tölti a pályát.
Szerk.: találtam videót.Amúgy a gar idő vége fele már cserélném X-ben ssd-re a hdd-t, ha lesz rá mód, az biztosan érezhető lenne. Addigra az 1 TB-os ssd-k ára is csökkenni fog.
-
#92006144
törölt tag
válasz
- = Zk = -
#156430
üzenetére
Tudtommal már van 1440p support. A játékok nagy része dinamikusan állítja a felbontást jelenettől függően, szóval sok mindenről nem maradsz le 1440p-vel.
Szerk.: One S még az 1080p-t sem bírja pár kivételt leszámítva, szóval 720p-t meg 900p-t fog felskálázni, ahogy tette idáig is. Először elsiklottam az S betű felett, X-re értettem az első részt 4K-hoz viszonyítva.
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
utoljára frissítve: 2018.02.19 l.skywalker
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Home server / házi szerver építése
- Pedzegeti az új Xbox irányát a Microsoft
- Projektor topic
- Automata kávégépek
- AI, GitHub Copilot, Claude, Gemini
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Facebook és Messenger
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- EA Sports WRC '23
- További aktív témák...
- Fotó állvány eladó
- Lenovo ThinkPad // T - Széria // X1 carbon // X1 Yoga 2-in-1 // és a többiek... 3-12. gen.
- iPhone 17 256 GB Sage - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - Számlás
- Beszámítás! Dell SE2222H 22 60Hz FHD VA 8ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Amazfit GTR Mini okosóra
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




IntelKiller7