Új hozzászólás Aktív témák

  • trance89

    Topikgazda

    válasz sztomi1981 #4237 üzenetére

    Nálam ez a 2 típus megy mesh-ben, hibátlanul: [link] + [link]
    Mindkét verzió gyakorlatilag ugyanaz a hardver, fw szintén csak a számozásuk más.
    A fehér fekvő verzió kínaisítása mindössze annyiból áll, hogy felteszed webes felületről a kínai fw-t. Érdemes mindenképpen felrakni mert a global verzió durván le van korlátozva emellett nem is frissül a kínaival ellentétben. Egyetlen hátránya hogy kínai lesz a webes felület, viszont a RUMIWIFI böngésző kiegészítő vagy a Chrome szépen lefordítja.

    "Amúgy t-comos net lesz, max 500-as, és nem vagyok benne biztos de lehet a szolgáltató által adott routeren is használható az USB port arra hogy HDD-t megosszak a helyi hálón?"
    A szolgáltatói routeres USB megosztást hanyagold szerintem, az max viccnek jó. Ha fontos az USB akkor inkább Asus táján nézelődj de ott az árak is jóval magasabbak. Ilyen net/router kombó mellé már érdemes egy low power NAS építése(mini pc-k már nagyon olcsón kaphatók).

Új hozzászólás Aktív témák