-
Fototrend
Xiaofang és Dafang kamerák Kínán kívüli használatát a Xiaomi letiltotta, lehetséges megoldás itt (de ne gmailről írj nekik!).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Madoc
veterán
A blitzwolf nem google home kompatibilis. Csak olyan cuccokat tudsz vezérelni vele amt kezel a google home. Meg tudod nézni előre hogy milyen gyártmányokat kezel. Rámész a google home ban a hozzáadásra majd a meglévő eszközökre és ott lehet integrálni a külsős fiókokat. Ami benne van azokat irányíthatod majd.
-
Madoc
veterán
válasz
Real_Necro #4721 üzenetére
Légtisztítón hova dugod az usb-t?
-
Madoc
veterán
válasz
JohnnyWeiss #4508 üzenetére
Nekem ma jött meg a 3h és simán hozzáadtam a mi home-hoz. 10:15kor. (És megy is home assistant alól csak lan-on, mivel le is tiltottam tőle a netet
)
-
Madoc
veterán
Vízmentes dobozban van nekem kint 2 db is a hideget birja, párát szerintem nem szereti bár a dobozára amiben érkezik, valami 90% meg - 10,+50 van írva ha jól rémlik.
(Mindkettőre egy egy reed relé van forrasztva és a xiaomi gyakorlatilag csak jeladó nekem, a kötődobozban. A nyitást a vezetékes reed relé érzékeli.) most csinálom a harmadikat ami meg postaláda érzékelő
lesz.
-
Madoc
veterán
válasz
< CyberBob > #4428 üzenetére
Ezekre amit írsz egy páraelszívó kell neked akár szénszűrővel. A légtisztítók a szilárd részecskéket szűrik ki.
-
Madoc
veterán
Évekkel ezelőtt mókoltam, asszem bizonyos verziós gateway kell hozzá, talán az újak már nem tudják.Bizonyos verziós mi home szoftverrel ki lehetett szedni a tokent és úgy beleintegrálni a home assistantba.Na ez nekem régen volt már, tokenem azóta megvolt
De a home assistant integrációról, használatról nem én foglak felvilágosítani. Google mindenre választ ad, "mi home lan" keresőszóra talán. Amúgy az Okosotthon topicban a home assistantról kapsz kielégítő információkat.
-
Madoc
veterán
Kis érdekesség:van 4db zigbee-s hőmérőm egy aquara gateway-el. Random időnként egy egy eszköz offline lett. Beintegráltam home assistant alá és ezzel a lendülettel el is vettem a gateway-től a netet. A hálózaton rajta maradt csak netre nem lát ki. Na 2 hete mióta ezt megcsináltam, semmilyen eszközöm nem volt offline. Viszont ma vettem 3db nyitásérzékelőt és a hozzáadás idejére adtam netet a központnak, és a hőm~rséklet érzékelőből rögtön 2 offline lett. Végeztem a nyitásérzékelők hozzáadásával, elvettem ujra a netet és lám minden online ujra, a home assistant szépen logol.
-
Madoc
veterán
Sziasztok! Használ valaki ilyet kültérre? Ip védettségéről sehol sem találtam adatokat. Bírná vajon külső falon?
Új hozzászólás Aktív témák
- Filmvilág
- sziku69: Szólánc.
- Háztartási gépek
- S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- Robot fűnyírók
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- Nők, nőügyek (18+)
- BestBuy ruhás topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32 RAM RTX 5060Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad P51s, P52s, T570, T580 eredeti Lenovo, belső akkumulátor eladó
- Csere-Beszámítás! Olcsó Számítógép PC Játékra! R5 1500X / RX 570 8GB / 16GB DDR4 / 250SSD + 2TB HDD
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I5 9400/ RTX 2060 / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- iKing.Hu - Apple iPhone 14 Pro - Deep Purple - Használt, karcmentes, 100% akku
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest