Új hozzászólás Aktív témák

  • Pizsipazsa

    csendes tag

    válasz ZSZS-CMSC #1163 üzenetére

    Ami meglepő és érthetetlen, hogy a jelenlegi monitor összeállítás előtt, 2 darab LG W2253TQ 1080p és egy Viewsonic VA2216W 1680x1050" monitorral volt meg a működő képes Eyefinity-m úgy, hogy passzív átalakítót használtam (Azt hiszem Dinic a márkája) az egyik LG-hez, a Viewsonic-hoz egy DVI-D-Sub átalakítót, a másik LG-hez pedig egy HDMI-DVI kábelt.
    Gond nélkül mentek rajta a játékok. Az egyik LG monitor elhalálozott, a Viewsonicot meg eladtam, ezután vettem a két Sam.-ot, hogy azonos felbontású monitorjaim legyenek.

    A monitor hibát kiszűrtem tegnap este. Kölcsön monitorral is megvolt a hiba. Én is az átalakítóra gyanakszom. De én erre a rendszere már nem költök egy fillért se. Nagyon drága tanulópénz volt ez nekem. A bekrepált LG-m jelenleg szerelőnél van. Reménykedem, hogy sikerül megjavítatni és a problémám megoldódik, ha nem akkor pedig eladás-sorra kerülnek a monitorok és a spec. kábelek.

    Én is Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek! :)

    Üdv.: Pazsa

Új hozzászólás Aktív témák